Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Jan, 2007 20:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mami ziher ne, oce je pa menda izrazu zeljo d ce bit cerkveno pokopan, ceprov ni bil ze vsaj 25 let pri masi... pac bom spostovala njegovo zeljo, kaj pa nej? pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 16 Jan, 2007 11:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Draga moja, partnerska zveza je v bistvu sklepanje kompromisov. če ti ne popustiš, zakaj bi potem on?

Pod nobenimi pogoji me nihče v življenju ne bi mogel zvleči v cerkev, četudi samo zaradi poroke.

In kaj sploh govoriš - mogoče je on the one... sej to se boš itak sama odločila, če hočeš njega, al ne, ni kokr da ti ga je bog namenil.

Kar se pa tiče mojega mnenja o cerkvenih porokah - jaz nočem imet partnerja ob sebi zato, ker mora bit ob meni... ampak, zato, ker tako hoče!!! Menis e zdi cerkvena poroka en tak, malo nepotreben obred in nič drugega.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 tenere
Neznanec
Neznanec


Starost: 52
Pridružen/-a: 14:02, 13-Sep-2006
objave: 20
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
857.9 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 18 Jan, 2007 12:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Popolnoma se strinjam z Antigono!

Midva z ženo sva se hotla poročit tko bolj romantično zase. Civilna poroka pol pa še v eni zakotni cerkvici cerkveno samo midva pa priče. Pol so pa starci znorel, da to tko ne gre... kaj bo pa žlahta rekla!

Takrat sva bila še res mlada, pa sva še starce preveč poslušala. če bi se zdaj še enkrat poročila bi naredila po svoje. Veliko besede imajo tukaj starci... pa je ne bi smeli imet, oz. ne bi jih smel mladoporočenci poslušat!




Borba za mir je kot sex za nedolžnost!


 Strelec Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od tenerePošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 18 Jan, 2007 13:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ne vem kje se ti strinjaš z antigono točno, ker ona sploh noče obreda. Tule ne govorimo o tem da se ženiš zato ker drugi hočejo pa tako kot drugi hočejo. Pa jaz tud ne mislim nikogar silit pa nič, sam rekla sem da je to problem in opažam da je pri mnogih parih, en pač more popustit al pa da najdeta tretjo vairanto. Se pa jaz zarad tega tud ne mislim poslovit od svojega dragega, pač raziskujem možnosti.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sieagel
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 23:46, 27-Sep-2005
objave: 371
Teme: 22
Kraj: Ljubljana (na štajerski naèin)
2757.1 kinta/e
502.0 šold/e
747.7 flika/e

newzealand.gif
objavaObjavljeno: Sob 20 Jan, 2007 16:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sam to povem, v cerkev me doben ne spravi, še najmanj pa na lastno poroko!

Vse skupaj sem bil 3x v cerkvi zaradi kakršnega koli obreda! Prvič pri 5letih k me je babica peljala na skrivaj krstit, drugič na enem pogrebu, a še to zaradi dolžosti (gasilec) in 3. na sestričnini poroki (vzdržal sem ceih 5 minut!)




Potovanja, Šport: bordanje, smuèanje, kolesarjenje, potaplanje, pohodništvo
Vreme, Raèunalniška tehnologija, Mali oglasi, Zdravje in šport in še kaj bi se našlo


 Strelec Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od sieagelPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 22 Jan, 2007 05:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz sem bila pa na ogledih ene parkrat... pa na enmu kuncertu, sam so me skor vn vrgli, k sm se skos smejala, čeprov sm se hotla zadržat.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 ToTa
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 16:32, 23-Jan-2007
objave: 9
Teme: 0

422.7 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Jan, 2007 16:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Pon 15 Jan, 2007 17:06 Napisal/a:
Aja pa še mala provoacija. A potem svojih staršev pravtako ne boste cerkveno pokopali?


Ne!




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ToTaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Jan, 2007 17:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ToTa @ Tor 23 Jan, 2007 3:46 pm Napisal/a:
Mojsa @ Pon 15 Jan, 2007 17:06 Napisal/a:
Aja pa še mala provoacija. A potem svojih staršev pravtako ne boste cerkveno pokopali?


Ne!


aj to sploh pomeni cerkveno pokopat?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Jan, 2007 23:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj vem, jaz sem pač tko rekla, ker še sploh nisem vidla nobenega drugega pogreba kot cerkvenega.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Jan, 2007 10:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm ne vem zakaj bi bla to sploh provokacija...jaz mame ze ne mislm cerkveno pokopat, mi niti se do zdj nikol na glavo ni padla kksna taka ideja ker je tudi ona ateistka..s fotrovim pogrebom se bojo pa ukvarjal tisti ki ga vsaj vidjo vec kt 1x na 5 let.

Zame je obred lep cerkven..ja kul, ampak kje pise da ne morem met drgacnga, svojga obreda ki mi bo glih tko vsec in bo pomemben zame. Se pa strinjam da je treba locit vero od cerkve..ampak za to neko duhovno zaobljubo jaz ne rabim tega obreda v cerkvi izvajat...ga lohk na travniku, pa tud ni nujn da so besede enake itd.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Jan, 2007 11:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po moje, ko te 1x dol zasujejo je čist vseen




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 24 Jan, 2007 11:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma ja bi rekla tk ja (mal prevečkrat se strinjava, bass)




   
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Jan, 2007 11:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ok sej kul sam sem htela videt če je med vami tudi kaj takih bojazljivcev in hinavcev, ki zavračajo cerkveno poroko, pokopali bodo pa sebe in svoje starše cerkveno ker pač je kao taka navada. To je pa nesmisel a ne. No saj jaz sem že leta nazaj našla svoj poročni kraj, ki bo ustrezal tud tistemu ki se noče cerkveno poročit in meni in bomo pač improvizirali.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Jan, 2007 11:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pac moj oce zeli cerkven pokop, sicer ne vem kje bom nasla zupnika, ki bo to naredu, ker ni bil ze dolga leta pri masi, ce odstejemo poroki obeh sestricen pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Jan, 2007 10:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sapramish @ Sre Jan 24, 2007 10:56 am Napisal/a:
pac moj oce zeli cerkven pokop, sicer ne vem kje bom nasla zupnika, ki bo to naredu, ker ni bil ze dolga leta pri masi, ce odstejemo poroki obeh sestricen pomežik


Ah ga bos ne skrb, sam mogoce bo dvojno racunu kaže jezik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2590s ][ Queries: 40 (0.0670s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.