povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Feb, 2004 13:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin, niso samo obleke tiste ki stanejo in ni vsak naslednji otrok cenejši. Po mojem mnenju največ pobere ravno šolanje otroka, vrtec, varstvo, plenice, hrana, dodatni krožki kamor ga vključuješ (ma ker jaz moje bom definitivno!)... i.t.d... Torej so obleke le pljunek v morje...

[quote"Admin"]Drugo pa je, da država NE naredi NIč, za otroke, za to, da bi familija, ki ima službo in vse pogoje za večje število otrok, da bi le te imeli. [/quote]
To se pa popolnoma strinjam s tabo, ravno zato pravim da je država v kur** glede tega - totalno!!!
Že tako nas je malo, mater, ampak tejle naši politiki še kar delajo na tem da bi nas bilo še manj Confused


Mijau Napisal/a:
Še vseeno veliko manj cenim izobraženca, ki mu ja mat in oče cel lajf pod ritko čistila in se on potem zgraža nad manj bogatimi- ker je zanj merilo denar.

Se strinjam! Ne gre se za izobražene ali neizobražene... point je tisto kar človek nosi v srcu!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Frfetka




Pridružen/-a: 21:24, 28-Nov-2003
objave: 52
Teme: 1

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

objavaObjavljeno: Pon 09 Feb, 2004 07:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To ve vsak zase, takrat ko se mu zgodi.
Moja prijateljica pozna svojega fanta 8 mesecev, se letos pa se bosta porocila.
Po moje... ko clovek pride do dolocene zrelosti, ko je star tam nekje 25 in vec (predvsem zenske), gotovo ve kaj hoce, kaj mu je pomembno. In ce sreca nekoga, ki je na isti valovni... saj res.... zakaj bi cakali. Poskusit je treba.




    NI na linijiOsebna Galerija od FrfetkaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Feb, 2004 09:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Frfetka Napisal/a:
To ve vsak zase, takrat ko se mu zgodi.
Moja prijateljica pozna svojega fanta 8 mesecev, se letos pa se bosta porocila.
Po moje... ko clovek pride do dolocene zrelosti, ko je star tam nekje 25 in vec (predvsem zenske), gotovo ve kaj hoce, kaj mu je pomembno. In ce sreca nekoga, ki je na isti valovni... saj res.... zakaj bi cakali. Poskusit je treba.


joj jst pa poznam zlo velik bejb, pa so stare okrog 30, pa še niso resne!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Frfetka




Pridružen/-a: 21:24, 28-Nov-2003
objave: 52
Teme: 1

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

objavaObjavljeno: Pon 09 Feb, 2004 10:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A na kaj namigujes, al kaj?pomežik




    NI na linijiOsebna Galerija od FrfetkaPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Feb, 2004 11:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Frfetka, ma se ne strinjam s tem da ko veš kaj hočeš in potem še srečaš nekoga s katerim si recimo na isti valovni... da potem kar greš v to... da je tako očitno prav...
Ljubezen je slepa in nekateri šele po precej dolgem času ugotovijo, da njihov partner v bistvu ni ravno to kar si želijo imeti ob sebi do konca življenja. Prej so bili zaslepljeni in če bi se poročili... no ja... saj se ve kam bi prišli - tja kamor gre večina parov...

človeka ne spoznaš v treh mesecih, niti ne v osmih... rabiš precej več časa. Je seveda odvisno od posameznika in od nas kako hitro lahko koga bolje spoznaš... no vsekakor je eno leto veliko premalo... sploh za odločitev da boš s to osebo preživel svoje življenje in imel z njim otroke.
No kakor kdo pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Feb, 2004 11:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Frfetka Napisal/a:
A na kaj namigujes, al kaj?pomežik


nč ne namigujem, k pa ne vem, kok si ti stara
smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 46
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Feb, 2004 15:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz se popolnoma strinjam z vsemi. Je pa res,da smo tudi mi malo preveč že razvajeni. Ne predstavljam si,imeti otroka,brez da mu nebi mogla nudit vse. kaj je blo pa učasih? sej mi tut nismo mel vsega. Pa smo tuki,ne?




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Feb, 2004 15:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

alina Napisal/a:
jaz se popolnoma strinjam z vsemi. Je pa res,da smo tudi mi malo preveč že razvajeni. Ne predstavljam si,imeti otroka,brez da mu nebi mogla nudit vse. kaj je blo pa učasih? sej mi tut nismo mel vsega. Pa smo tuki,ne?


Ja sej glih v tem je največji problem folka.
K nimajo časa za otroke, pa mislijo, da jim morajo nuditi nevemkaj.

Otroci pa rabijo edin ljubezen najbolj, vse ostalo je sam da je.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Frfetka




Pridružen/-a: 21:24, 28-Nov-2003
objave: 52
Teme: 1

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

objavaObjavljeno: Tor 10 Feb, 2004 06:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Naya, kaj pa vem... Saj sem rekla, ko dosezes doloceno starost in zrelost, tocno ves kaj hoces v zivljenju (no, vsaj vecina), kako zelis ziveti, kaj pricakujes od partnerja... In, ce se v tistem-pravem trenutku pojavi nekdo, ki bi lahko bil zelo dober priblizek tistemu, kar hoces, to naredis.... Verjemi brez oklevanja. Ko mi je to povedala moja prijateljica, sem bila zelo skepticna, da stvari pocne tako "na vrat na nos", zdaj pa jo nekako razumem.
In glede na to, da sem vcasih govorila, da se to pac ne more zgoditi meni, tega zdaj ne bom trdila vec. Tako...nasmeh


Admin, ti se pa ne delaj, ker dobro ves.pomežik




    NI na linijiOsebna Galerija od FrfetkaPošlji zasebno sporočilo
 ZMAJA
Neznanka
Neznanka



Pridružen/-a: 16:51, 13-Dec-2003
objave: 13
Teme: 0

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Feb, 2004 02:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To enostavno začutiš. Seveda pa v treh mesecih tega ne moreš ugotoviti, ker takrat niti iz faze zaljubljenosti še ne prideš. Tista dva sta pač tvegala in sta imela srečo.

Je pa vse odvisno tudi od tega, koliko se dva ujameta in koliko sta pripravljena vlagati v odnos.




  Spol:ženska  NI na linijiOsebna Galerija od ZMAJAPošlji zasebno sporočilo
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 46
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 15 Feb, 2004 13:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja, Zmaja točno tko je! Od obeh je odvisno-koliko se trudita in koliko sta pripravljena vložit v odnos. Dokler je to,ni šans,da kaj vmes pride. S pogovorom pa se da rešit tiste majhne problemčke,ki se nam dogajajo skoraj vsak dan. če se imata dva rada,se spoštujeta,je ni svari,da bi ju ločila.
Jaz v to verjamem,kar pa ne pomeni,da to tudi imam.
Zato pa svaka čast temu paru!!!




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 15 Feb, 2004 13:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

alina Napisal/a:

Jaz v to verjamem,kar pa ne pomeni,da to tudi imam.
Zato pa svaka čast temu paru!!!


Zakaj to?

Saj če si tega res želiš in to hočeš potem to imaš.
Ampak to pomeni, da moraš TI narediti nake na tem in ne tega pričakovat od drugih.
Imaš lahko vse kar si želiš.
In vsak trenutno ima to kar hoče, zavestno ali podzavestno!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Feb, 2004 10:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin Napisal/a:
Saj če si tega res želiš in to hočeš potem to imaš.Imaš lahko vse kar si želiš.

No ja... jaz si tega zelo želim in zelo hočem, pa tega nimam In najbrž je še marsikdo tak.
To da si nečesa full želiš še ne pomeni da boš to v tistem trenutku tudi dobil. Včasih traja da do tega pride, včasih tega sploh nikoli ne dobiš. Mogoče ker ne gledaš v pravo smer... Želja ni dovolj, da se ti nekaj uresniči.
Ja je treba delati na tem... ampak če nimaš prave osebe nimaš na čem delati.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Feb, 2004 11:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Admin Napisal/a:
Saj če si tega res želiš in to hočeš potem to imaš.Imaš lahko vse kar si želiš.

No ja... jaz si tega zelo želim in zelo hočem, pa tega nimam In najbrž je še marsikdo tak.
To da si nečesa full želiš še ne pomeni da boš to v tistem trenutku tudi dobil. Včasih traja da do tega pride, včasih tega sploh nikoli ne dobiš. Mogoče ker ne gledaš v pravo smer... Želja ni dovolj, da se ti nekaj uresniči.
Ja je treba delati na tem... ampak če nimaš prave osebe nimaš na čem delati.


Nekaj je si želeti, pa potem v resnici misliti o tem, kot da to že imaš in v resnici to dobiš.
Drugo pa da si nekaj močno želiš, pa v resnici dvomiš, da boš to dobila, v tem primeru ne boš!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 46
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Feb, 2004 13:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Confused jaz v to ne dvomim,da se ne razumemo narobe,le trenutno tega nimam. Si želim,to valjda in bom delala na tem,ampak,kot je rekla Naya,če nimaš prave osebe nimaš na čem delati!
In da ima vsak trenutno to kar hoče,podzavestno ali zavestno.........nevem no,če je ravno tako??? Učasih te okoliščine dobesedno prisilijo,da skreneš s puta.....




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3313s ][ Queries: 40 (0.0817s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.