povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 10:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Točno tako Naya. če non stop ponavljaš isto frazo se je partner naveliča in mu ne pomeni več tisto kot mu je na začetku. Zato je potrebno te besede izrečt bolj poredko ampak zelo čustveno in osebo kateri rečemo presenetit.




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 11:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lahko je rečt neke besede, težje jih je prikazati, ko jih pa že nekako prikažeš, pa...




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 11:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz tudi Naya in svojemu tudi povem... oz. vprašam če hočem slišat da sem lepa...ipd.( do da me ma rad slišim pogosto:)) sicer se to lahko zdi malo čudno in ne tako vredno kot če reče sam, ampak jaz razumem da včasih pozabi da ženske rade slišimo kak komplimentek, sploh če sta partnerja že nekaj časa skupaj:).

Sicer pa potrebujem dejanja (nežnosti in malenkosti) in besede:)
Tko kot vse ženske, seveda:)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 11:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Seveda je treba besede podkrepit tudi z dejanji!!!




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 12:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če je parkrat tako, Piky, še ne pomeni da bo vedno!
Nikoli ne smeš izgubiti upanja, da je tam nekje zunaj nekdo, ki te bo znal ceniti!!!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 12:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bravo Naya




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 12:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ne ni...

ga niti nočem!!!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 pikoxo
Uporabnik
Uporabnik



Pridružen/-a: 14:12, 18-Jan-2004
objave: 73
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 12:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

N bit tako pesimističen. Je potrebno gledat =>




Vedno za ... Cool


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od pikoxoPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 16:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pol pa pač piky ti nau ratal....
ker če sam v to ne verjameš, pol ti ne more ratat:(




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 26 Jan, 2004 17:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se strinjam z Mijau... verjeti moraš v boljši jutri, pa naj se še tako zlajnano sliši nasmeh




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 00:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kako naj človek verjame v nekaj, kar ni?!?




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 09:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kako lahko to rečeš? Kaj pa, če imam prav jaz? Vendar je res, če v to verjameš, potem se res nimaš čemu veseliti.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 11:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

Kako lahko to rečeš? Kaj pa, če imam prav jaz? Vendar je res, če v to verjameš, potem se res nimaš čemu veseliti.


ZAME tega ni!!!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 27 Jan, 2004 16:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

booooooooooooooooooogi, tebe pa res življenje tepe, naj te stisnem v svoja nederja in pobožam po glavi...saj bo bolje:)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 LadyNera
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 0:47, 10-Dec-2003
objave: 171
Teme: 4
Kraj: Primorska
3965.5 kinta/e
2.0 šold/e
7.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 28 Jan, 2004 00:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm, jst sem rekla "rada te imam" ze veckrat, tud mojim dvem bivsim. jst razumem to tako, ne tako resno, pac mu moras nekako povedat, da ti je nekaj do njega. Pa to itk z dejanji izkazujes.

Ljubim te, pa sem rekla samo enkrat v zivljenju do zdaj in s tem sem izrazila resnicno tisto, tisto lepo custvo, ki mi vedno bolj polni srce. Nekaj globokega in lepega. Pa sej on to itk vedel ze prej, ne da bi mu povedala pomežik

LP




...An velik strup se stavi v mejhne flase...


 škorpijon Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od LadyNeraPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97393 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5832s ][ Queries: 33 (0.2491s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.