Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

čak lady, mal si zabluzla, ne razumem čist.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 LadyBird
Neznanka
Neznanka


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:07, 14-Feb-2007
objave: 51
Teme: 1

1413.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, men to oči tud govori! Kao da so vsi na netu psihiči. Da naj si z nikomer ne pišem in z nikom ne govorim, da me bo najdel in mi neki naredil! umira od smeha
A tisti ki ga srečamo na cesti pa niso nevarni? To sam starejši govorijo! Laughing




 Kozorog Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LadyBirdPošlji zasebno sporočilo
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja sej veš oni nisop z netom gor rasli, njih je tega mal strah.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 LadyBird
Neznanka
Neznanka


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:07, 14-Feb-2007
objave: 51
Teme: 1

1413.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, pa saj to je to!! Ne mormo jim zamerit!! Sam če bi oni videl kaj net vse ponuja, tud dobre kolege, bi blo drugač!




 Kozorog Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LadyBirdPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

LadyBird @ Pet 16 Feb, 2007 9:58 am Napisal/a:
Ja, pa saj to je to!! Ne mormo jim zamerit!! Sam če bi oni videl kaj net vse ponuja, tud dobre kolege, bi blo drugač!


no pod nos jim lahko vržeš zadnjo ugrabitev 19 letnice!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ampak ej
men se zdi net kar se tiče komunikacije totalna pridobitev, kljub anomalijam... se anomalije so vedno ane. Povsod. Drugča pa jaz z enimi ljudmi ne bi mogla vzdrževat stikov sploh, če ne bi bla na netu. Še z mami včasih! Pač lajf je tak, da smo nasičeni z vsem sranjem, net lah to olajša. Pa na netu sem spoznala velik fajn ljudi.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 LadyBird
Neznanka
Neznanka


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:07, 14-Feb-2007
objave: 51
Teme: 1

1413.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, to pa je res kriza! Zato pa raje nikamor ne grem, kot da bi morala na štop! Raje sem tuki in se z vami zabavam!! Laughing




 Kozorog Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LadyBirdPošlji zasebno sporočilo
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

štop je men že skos mal nagravžn...sm pa štopala velik včasih. Sam pol sm se zaèela zavedat, da sem preveč zaupljiva. Lah se ti kej tazga zgodi, k se ne da popravt! Moj sošolec je štopal in ga je ena naklana sv¤¤¤¤¤ pobrala in sta mela ful hudo prometno nesrečo, tko da model ni vido 1 leto na eno oko in so mu ga kr zašil skup.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:08     Naslov sporočila: Hehehe ! (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona @ Pet 16 Feb, 2007 10:04 am Napisal/a:
ampak ej
men se zdi net kar se tiče komunikacije totalna pridobitev, kljub anomalijam... se anomalije so vedno ane. Povsod. Drugča pa jaz z enimi ljudmi ne bi mogla vzdrževat stikov sploh, če ne bi bla na netu. Še z mami včasih! Pač lajf je tak, da smo nasičeni z vsem sranjem, net lah to olajša. Pa na netu sem spoznala velik fajn ljudi.


Ja dejansko ima ta način spoznavanja folka prednost, ker lahko prej malo spoznaš, kakšen človek se skriva za PCjem, preden ga spoznaš v živo, rečmo razmišljanje in način razmišljanja.

medtem ko tistga k ga spoznaš v živo ne more tako hit naštudirat.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja sam k¤¤¤¤¤...je pa važn da ti je simpatičen. tud sam za frenda. pol če ti je, lah marsikero stvar spregledaš.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 LadyBird
Neznanka
Neznanka


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:07, 14-Feb-2007
objave: 51
Teme: 1

1413.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, to je res! Men je ful všeč če si z nekom pišem prek neta, ker človeka vsaj mal bolj spoznaš. Včasih pa me kdo tud ful raz(vz)buri!! Embarassed




 Kozorog Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LadyBirdPošlji zasebno sporočilo
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jupi! sej toj lušn...kokr ena igra.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 LadyBird
Neznanka
Neznanka


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:07, 14-Feb-2007
objave: 51
Teme: 1

1413.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, sam je škoda da ni v živo! zid




 Kozorog Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LadyBirdPošlji zasebno sporočilo
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hehe sam vsen je fajn, ane.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 11:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no jaz že takoj na začetku ugtovim, koga na netu se splača, da se ga kasnej spozna, koga pa se samo na netu obdrži za krajšanje časa, pa za razne zadeve. Mam enega italijana v Trstu s katerim sma si včasih full fu¤¤¤¤š slike pošiljala, pa preko kamere se zaj¤¤¤¤¤¤, ampak za srečat mi ga pa nekak ni.Tud mam nekaj slovencev takih, sam za rajcat ko ti je dolgčas, pač to rada počnem. Na primer temu mojemu fantu pa tud približno nisem v tistem mescu kar sva na netu visela o kakem seksu govorila, ker sem pač vidla, da se da iz njega tud kaj druga dobit kot samo dirty talk.


layd mogoč bi mogla tako probat. jaz sem to že nardila in je neznansko super. če bi rada akcijo seveda. Pač se po netu z nekom zmeniš, po slikah vidiš da je simpatičen, se dobita in dasta dol. Pa boš mela še nekaj v real lifu. hehe




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2622s ][ Queries: 40 (0.0662s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.