Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 00:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

DeadlyArrow7 Napisal/a:
,pa naj povem da je blo to zanjo prvič+da je devica pa da mi je rekla da hoče met spolne odnose šele ko bo poročena???!!!!!!!!!!!!!


In zdej misliš da ti bomo tole neumnost verjeli, še nobena devica se nikoli ni tako zlahka vdala.

Očitno še en ki se dela norce tule na forumu. boxer:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 DeadlyArrow7
Neznanec
Neznanec


Starost: 35
Pridružen/-a: 0:46, 03-Avg-2005
objave: 5
Teme: 1

264.9 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 00:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot prvič se ne delam norca,ker vas spoštujem vse,prav zaradi tega pa sem se na vas obrnil,ker ste že izkušeni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa kot drugič,jst se ne sekiram,če mi verjamete,ker jst sm povedal resnico in vem kaj je res pa kaj ni,pa če misliš da blefiram tud prov vsak človek ima pravico do svojega mnenja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pa,kot tretjič pa naj vam povem da je bila tud precej pijana!!!!!


*********LEPO SE IMEJTE,CAW*************




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od DeadlyArrow7Pošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 00:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In ti si šel izkoristit pijano punco, ki je bla navsezadne še devica. In potem si upaš še rečit da ti vedno grata?

PA mislim da je en klicaj ali pa 2 čisto zadosti da izraziš svoje mnenje!




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 DeadlyArrow7
Neznanec
Neznanec


Starost: 35
Pridružen/-a: 0:46, 03-Avg-2005
objave: 5
Teme: 1

264.9 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 01:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kot prvo me prosim ne obsojej da sm en pokvarjenec,ker nisem pa še ne poznaš me!pa jst je nism izkoristu oz. jst jo nism prisilu da je šla z mano,ona je sama to hotela!!!!

pa še nekaj a ko ženska izkoristi moškega je pa vse vred kajne?

nihče ni popoln,vsak ima svoje napake is uči iz njih

oprostite,ker sem vam zaupal svoje težave k mi je pa zdej žal,ampak ne zaradi tega k sm se vam zaupal,ampak zaradi tega k me ljudje,ki me ne poznajo obsojajo

Lepo se imejte vsi in vam ne bom več moril,le pozdrav




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od DeadlyArrow7Pošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 07:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej...sej nisi edin, kolk je folka, ki so tko izgubil nedolžnost. In glede na to, da močno dvomim, da si en pi¤¤¤¤¤ se ti ajde oprosti. Poleg tega, ženska ki gre tako daleč- je 100% sam čakala ku¤¤¤¤¤. Pa naj se dela lepo ali ne. Ženske ki se odločijo da bodo čuvale nedolžnost ne pridejo do te faze, da bi lahko bile izkoriščene (razen če jih kdo namenoma in brez njene vrednosti zdrogira). Po moje (lahko se motim, a se ponavadi ne) je ženska igrala, da bi bila zanimivejša, ali pa ji je bilo potem žal in se hoče nekak opravičit s tem, da ona tega ni hotela in da si jo ti nagovoril.
Glede tega da hočeš resno zvezo- ne poslušaj drugih, če res tako čutiš- naredi po svoji vesti. Samo glede na to da kolikor razumem tvoje pisanje dvomim da je to popolnoma res.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 08:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok, brez kreganja, prosim da nadaljujete debato na normalnem nivoju.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 08:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah... Bass sej ni krega. Pač se je razvila polemika:)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 08:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmm kar se tiče resne zveze pr 17ih...enim rata..mene je tud takrat to dajal ene pol leta pol me je pa minil pa se dobr da me je k bi po eni strani ful stvari zamudila...drgac pa mam kolegice k so pr 17ih zacele s fantom , res taka velika ljubav pa so se zdj skp , se prav 6 al pa 7 let kasnej.Sam za to mors bit tip...
Kar se tice sprasevanja za poljub...men to ni prevec vsec k bi mi slo najbrz po glavi da njemu ni sploh nekak do tega ampak se neki gre..ampak ljudje smo si razlicni...(se dobr).
Zdj pa se glede te punce..lohk da je bla devica pa je mela tega dost pa je izkoristla prilko...glede tega se strinjam z Mijau, da ce bi res hotla cakata scena ne bi bla taka kt je.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 09:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

DeadlyArrow7 Napisal/a:
pa jst je nism izkoristu oz. jst jo nism prisilu da je šla z mano,ona je sama to hotela!!!!


Vse lepo in prav, ampak meni se še vedno ne zdi prav da greš s pijano bejbo ne glede na to ali ješe devica ali ne. če greš pa z nedolžno in še pijano po vrhu se pa vsaj meni ( pa če si užaljhen ali pa ne) zdi izkoriščanje položaja in se s rem ravno ne bi hvalila. To ima v očeh mladoletnikov mogoče še kakšno ceno, v očeh odraslega človeka pa prav gotovo nobene.

DeadlyArrow7 Napisal/a:
oprostite,ker sem vam zaupal svoje težave k mi je pa zdej žal,ampak ne zaradi tega k sm se vam zaupal,ampak zaradi tega k me ljudje,ki me ne poznajo obsojajo


če pišeš na forum moraš pričakovat tudi kritiko in ne samo pohval in kimanja ter odobravanja tvojih dejanj, ne da se, ko ti nekdo pove nekaj kar ti ne paše in udari po tvojem egu umakneš kot užaljen otročaj.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 09:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Resna zveza pri 17-tih, ko si v bistvu še otrok. To je samo nora zaljubljenost, ko se čudovito počutiš, ne slišiš in ne vidiš nič, kaj se okrog tebe dogaja.
Resna zveza postane šele takrat, ko imaš tudi že nekaj izkušenj za sabo, pa razočaranj tudi.
V teh letih naj bi si nabirali izkušnje take in drugačne, da potem, ko pride resna veza ni več dilem in radovednosti, ko enkrat začutiš partnerstvo malo drugače, kot samo zaljubljenost.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 09:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mah men gre pa na živce, da se prikazujejo najstnice kot naivne boge revice na katere prežijo dedci, s pi¤¤¤¤¤ v mislih. Sedemajs in tudi mlajše punce v povprečju dobr evdo kaj delajo. Sej so izjeme seveda, ampak so redke. čist verjamem v to da je sama hotla, le da to kao se ne spodob povedat. Oz. ji je bilo kasneje žal, oz... karkoli drugega.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 05 Avg, 2005 01:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Seveda,da so packe take 17 letnice,k nastavlajo češple pod nos podecom in ti jih strastno ovohavajo. Pa večinoma je tko,da jih nastavlajo pod nos,ko pa hoče pobec zagrabt,se pa umaknejo...PACKE!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 cuker
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 42
Pridružen/-a: 21:15, 17-Feb-2005
objave: 92
Teme: 11

2381.4 kinta/e
50.0 šold/e
66.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 05 Avg, 2005 10:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mah ku¤¤¤¤¤, bo že.

Z Mijau se pa čist strinjam. Tudi jst bi kako 17 letno, sam nism pedofil. Sploh je pa vprašanje kolk je tale Deadly Arrow sploh izkušen. Men se zdi da sta bla tedaj še obadva kr krepko nerazdevičena.

Sploh pa to je kr neki.




 Dvojček Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od cukerPošlji zasebno sporočiloBlog
 Ryback



Starost: 43
Pridružen/-a: 16:03, 18-Sep-2006
objave: 2
Teme: 0

33.4 kinta/e
0.0 šold/e
14.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 19 Sep, 2006 17:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ženske kraljice!?!?!? Odločajo, kdaj bo kej sexa.....bla bla

Nekaj vam povem vsem ženskam. Ženska res izbere s katerim bo hodla in mogoče še to, kdaj bosta sexala (čeprav so takšne veze za en k***, kjer je treba vprašat žensko če bi se hotla met fajn), ampak prvo in zadnjo potezo ima skoraj vedno moški - on se odloči, katero bo osvajal in on se odloči s katero si bo ustvaril družino (beri: se poročil)

lp Ryback




 Oven Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od RybackPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 19 Sep, 2006 17:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah ja, še en prizadet moški ego :smeh




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4751s ][ Queries: 36 (0.2041s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.