Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj pa je imela Rebeka? Že prej slišano ali kej čist novega?




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 12:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uh slisano ze miljonkrat..v stilu abbe al pa kej podobnga..pac taka pesmca k gre dost v uho , taka popevkica kao..ne wem no po moje to ne pali vec.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 13:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:
"Shajtana"Lucka jaz bi se sam za eno pesmco s cd-ja priporocila ce je mozno nasmeh


Ni problema..DOBIŠ..sam da mi mek adreso telemahovci zamenjajo...da pridem do mojga kompa..pa bo... Upam da jutr..ž

Danes je praznik pa očitno nihče ne dela..to ni fer... Sad




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 14:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja niso vsi tko pridni kt jaz pomežik hehehe

Ze vnaprej thnx lucka pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 15:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No zadeva je takale:

Glede na to koliko denarja se je v prejšnjih letih porablo za Emo, so zdaj močno šparali ravno zaradi očitkov in temu primerna je bila prireditev, kar se mi zdi prav in tu nima kjer kaj rečt....

Potem kar se tiže televotinga se mi prav tako zdi prav da je tako, ker prejšnja leta ni bil narodu noben komad všeč, češ da imamo nikakvo strokovno žirijo in podobno sranje, pa da bi mogu zmagat kaj vem kdo, bla bla bla....
Na zdej smo imel vsi priliko izbrat zmagovalca brez kuhne strokovne žirije.
Včeraj je bla na radiju Antena oddaja in so ljudje po smsih pisal mnenja in vsi po vrsti skritiziral Omarja in potem so zaradi tega na radiju dal možnost glasovanja, da po njihovem mnenju izberejo zmagovalca....in kdo je bol zmagovalec- Omar Naber...hecno kajne?

Kar pa se tiče voditeljic bi blo pa bolje da bi bla Einzidlerca sama, ker zna prev lepo vodit, ker Saša gerdej je bla pa po moje pošteno pijana in težko prebavljiva.




   
 LadyNera
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 0:47, 10-Dec-2003
objave: 171
Teme: 4
Kraj: Primorska
3965.5 kinta/e
2.0 šold/e
7.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 17:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se moj pisker!

Glede voditeljic...Einsidlerka je bla vredu, uno je pa povozil cas, pa se take je streljala, da je izpadlo ze neokusno (npr sprasevanje o otrocih in zeni pevca Nudov. Jo je tip sam blesavo pogledal). Aja...tud obleceni nista bili usklajeno.

Kr se pa tice same oddaje...kot berem po drugih forumih....same kritike, poden od podna ipd. Zanima me, kaj bi vsi ti kritiki spravli skupaj, da bi bil njihov izdelek tako superioren. Dejstvo je, da nekaterim (zdaj ze butastim v svojem pljuvanju po vsem kar leze in gre) Slovencem nikoli ni nic prav, vse spljuvajo...al obrnes prav al pa narobe. Ce bi zmagala Sasa Lendero, bi s5 ne blo prav k bi ljudje rekli, da je zmagala zarad svojih cic.

Drugace pa glede samih pesmi bom takole rekla: Edini trije ki so mi bili solidni so Omar Naber (prvic sem ga slisala!!), Nude in Billy's private parking (pesmi so solidne, vendar ni stil za Eurosong, glede slednjih dveh). Vse ostalo kic, ze videno (npr Regina, ki spominjala na Madonno v Frozen s to razliko, da Madonna zna vsaj peti), Victory so stalno ponavljali eno in isto, Alya ni pokazala nic novga, le to da hoce biti nova Cristina Aguilera (da ne bo pomote...Alya drugace obvlada narediti dober zur, to ji gre priznati), Jurasova je bla sploh mimo, Anika se mi je zdela stonirana in je ponavljala eno in isto skoz celo pesem, Rebeka pa je spacala skupi ene tri popularne melodije (kot bi slisal YMCA in se dve drugi) in naredila tisto kar je pac naredila (k sreci da ni zmagala, k bi se z unim tuljenjem zraven sam osmesla), za Nuso Derendo pa sem sploh upala da ne pride v finale (drla se je kot da bi hotla duso izpihat). Potencialna kandidatka bi lahko bila le se Sasa Lendero (recimo da je bil stil tak ko ga zasledujejo na Eurosongu). Vesela sem da ni zmagalo spet kasno joskasto zensce k se dere, ampak ena solidna in poleg tega tezka (kr se tice petja) pesem. Pomoje bomo dalje prisli kot lani in predlanskim.

Drugace sem vesela, da ni blo tistih trapastih zirij, ki bi poslale magari kasne Victory gor.

Sicer pa...si mormo priznat, da je tud na Eurosongu zmeraj manj kvalitetnih pesmi. Oh...kje so zlata osemdeseta in zacetek devetdesetih? Ko so peli vsi v domacem jeziku in ne v tej trapasti Anglescini. Srcno upam, da Omar svoje pesmi ne bo sel prevajat v Anglescino. Drugace pa je po mojem mnenju pesem dobra, grem stavit, da bo dlje prisel kot joskasta Stavcevka in una dva pocukrana palicnjaka lani.

Bomo vidli kaj bo, ampak vse tako crno in bedno pa tud ni blo!!

LP




...An velik strup se stavi v mejhne flase...


 škorpijon Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od LadyNeraPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 08 Feb, 2005 21:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No tale komentar je odličen in se še tukaj podpišem.

Kolikor sem slišala, bo Omar pel v slovenščini, kar je tudi meni všeč.

Je pa res da je fant komaj začel in upam da se bo znašel z zadostno mero smozavesti na tako velikem odru, ker ima odlično pesem, ki pa nima nikakršnega spremljevalnega showa, kar zna biti pramllo markantno in glede na to, da moramo za finale poit skozi predizbor, bo treba dat vse od sebe.

Jaz mu želim veliko sreče smeh




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 09:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma kriza je, da celo Rebeka pride tako daleč kot je prišla, ker to očitno kaže na to, da vse skupaj nima nobene veze z musko, pač pa joški in ostalo




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 13:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hja sej dons pri celi EMI nima več nič skupi z glasbo če še niste opazil pomežik

Ja pa en model lepo povedu : Fredy Miller je zamudil priložnost ( no sej ne bi pršu not, sam vseen ) pomežik




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Nannna
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 22:49, 29-Mar-2004
objave: 159
Teme: 12
Kraj: Lj.
2815.2 kinta/e
2.0 šold/e
337.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 13:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej zdele je ponovitev oddaja, itak sm gledala samo 5 minut.

Kako pa je naslov Omarjeve pesmi?




 Lev Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od NannnaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 CHEETAH
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 17:15, 25-Sep-2004
objave: 139
Teme: 2

2123.8 kinta/e
8.8 šold/e
66.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 09 Feb, 2005 20:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

STOP.
Jaz bi bla bol za Sašo, sam se z Rebeko tak afnarita. Pa še tak zahrbtna je. Najprej je rekla, da mormo vsi držat z zmagovalcem, pol pa je začela gušit, da Omarjeva pesem ni za na evrovizijo pa da bi mogla ona al pa Rebeka zmagat.
Sam meni Omar tut ni bil ne vem kaj. Svoj hit bi te mogo pet, ampak ne sme. Neutral Al pa vsaj kaj v tem stilu, kr to je blo zanič. Njegova backvokalistka je bla bolša. Neutral




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od CHEETAHPošlji zasebno sporočilo
 LadyNera
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 44
Pridružen/-a: 0:47, 10-Dec-2003
objave: 171
Teme: 4
Kraj: Primorska
3965.5 kinta/e
2.0 šold/e
7.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 10 Feb, 2005 21:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No da pristavim se eno socno, ki sme jo danes prebrala v casopisu. Ce bi televoting zatajil, bi odlocala komisija, ki bi poslala gor...ljudje brez zaj¤¤¤¤¤¤... Regino (no Victory lih niso, sam je se vedno strahota!!) :shock:

Zdej pa lepo spite in se zahvalite komurkoli ze, da je telefonski sistem zdrzal pritisk.

LP




...An velik strup se stavi v mejhne flase...


 škorpijon Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od LadyNeraPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 10 Feb, 2005 23:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to je pa Regina kar sama na zadnjem E+ povedala prav ponosno, mene je pa kar srat prijel wc3




   
 TYGER
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 32
Pridružen/-a: 21:22, 06-Okt-2004
objave: 140
Teme: 14
Kraj: Maribor
3281.0 kinta/e
114.5 šold/e
185.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 11 Feb, 2005 15:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sem gledala. x




 Lev Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od TYGERPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97416 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2032s ][ Queries: 40 (0.0365s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.