povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Avg, 2004 19:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Biti ljubljena.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Avg, 2004 19:06     Naslov sporočila:  Re: Ljubiti ali biti ljubljen? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Kaj vam več pomeni: če ljubite ali če ste ljubljeni?


Eno in drugo nasmeh Najlepše je če si hkrati ljubljen in hkrati ljubiš pomežik




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 30 Avg, 2004 09:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sam folk res ne zna odgovarjat na temo!

Deklca je vprašala,če bi se res mogl odločt,kako bi se odločil...NI in NE ENO NE DRUGO nista opciji!!!
Eno ali drugo?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 30 Avg, 2004 12:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
Sam folk res ne zna odgovarjat na temo!
Eno ali drugo?
Ni vse črno in belo, obstajajo tudi vmesne barve, npr. sivina.
Neumno vprašanje, sploh če ti noben odgovor ne ustreza, potem lahko to napišeš in podaš svoj odgovor...a ne.

če že moram izbirati... je pa tko, da na splošno me bolj osrečuje, kadar dajem in ne dobivam. Raje iskreno ljubim kot pa sem ljubljena od nekoga, ki mi čisto nič ne pomeni.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 30 Avg, 2004 13:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No prue...a je blo tok težko?

Sej se čist strinjam s tem,kar si napisala,samo da mi ni jasn,kaj folk ne zna tkole napisat.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 30 Avg, 2004 13:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
No prue...a je blo tok težko?
Hja, sama sem že v prvem dgovoru v tej temi lepo odgovorila - tko kot se šika.

Zakaj je folku tako težko izbirati? Zato ker to vprašanje je relativno težko za odgovoriti in moraš malo premisliti. Da ne omenim, da moraš izbirati med dvema skrajnostima, kar je tudi nesmiselno.
To vprašanje me spominja na eno, katero mi doskrat en znanec zastavi in me zmer ob živce spravi. "Kaj bi rajši, bila slepa ali gluha?"
I hate this kind of questions. Evil or Very Mad Ker pri takih vprašanjih dobesedno iz človeka izsiljuješ odgovor.




   
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 30 Avg, 2004 21:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ljubica, nihče od tebe ne izsiljuje odgovor. če ne želiš odgovorit pač ne oddaš posta - preprosto smeh

če vam je pa težko razmišljat, se pa opravičujem za tako temo pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 30 Avg, 2004 21:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Ljubica, nihče od tebe ne izsiljuje odgovor. če ne želiš odgovorit pač ne oddaš posta - preprosto smeh

Naya, beri tisti stavek v kontekstu.

Jst in vsi drugi smo odgovorili tako kot še šika. Tudi to, da ti nobena varianta ni všečna, itd je odgovor, spol z argumentom.

lp

p.s. in ne kliči me ljubica.




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 31 Avg, 2004 10:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A te loh pol vsaj jaz kličem ljubica? hehe

No ja,ni v kontekstu,če ne odgovarjate na zastavljeno vprašanje. Vprašanje je bilo ENO ali DRUGO,ne pa OBOJE...v tem je fora.
No,sj men je v bistvu vseen,sam mi pa ni jasn,zakaj je folku tok težko tkole odgovort.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 07 Sep, 2004 21:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ljubiti je lahko nekaj najlepšega, biti ljubljen nazaj pa je že skoraj pravljično.
Jaz, ko ljubim žarim in ko sem ljubljena nazaj me nič ne ustavi.
Takrat, ki premikala še gore, če bi lahko!




   
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 07 Sep, 2004 22:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

naya je sprožila še eno dobro temo. dobra pa je po tem, ker se ne morem odločiti kaj mi je ljubše - fu¤¤¤¤ ali biti po¤¤¤¤¤.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 07 Sep, 2004 22:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

to je težko vprašanje, ker v obeh primerih je zelo lepo, ampak mislim, da je še vedno lepše Ljubiti, občutki so močnejši.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Sep, 2004 07:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ok, da ne bom spet izpadel kot nek otrok, ki se mora iz vsake teme norčevati.

eno izmed mojih nepisanih pravil je, da je ljubiti žalostno, biti ljubljen pa veselo. tako ljubim in tako ljubljenost doživljam sam.

mislim, da imam nekoliko raje, da sem ljubljen. ločitev od maternice in prsi je bila v mojem življenju očitno dokaj boleča.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Sep, 2004 15:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nekak imam filing,da je kle nekaj ljudi,ki še niso bili nesrečno zaljubljeni,ker če bi bili,potem bi vedeli,da je to najtežje,da to najbl SUX...

Samo zato sem se jaz odločil,da sem raje ljubljen.
Seveda je neprimerljivo lepše ljubiti OB POGOJU,DA SI ZRAVEN TUDI LJUBLJEN!!!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 09 Sep, 2004 03:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
Nekak imam filing,da je kle nekaj ljudi,ki še niso bili nesrečno zaljubljeni,ker če bi bili,potem bi vedeli,da je to najtežje,da to najbl SUX...

Filing te vara, vsaj zase lahko to napišem.
če nekoga iskreno ljubiš/imaš rad, boš tisti osebi želel tisto, kar bo najboljše zanj tudi če si sam pri tem na slabšem. To pomani resnično imeti nekoga rad, tisto kar pa sux...je pa že ena povezanost s sovraštvom, ljubosumnostjo, itd. In se strinjam to pa sux.

Sicer pa na to vprašanje konec koncev ni tako težko odgovoriti. Vprašati se moraš samo, kdaj čutiš večje osebno zadovoljstvo... ko dobiš darilo ali ko ga daš. samo primer tole sicer.

No, jaz sem trenutno čist happy s svojim čustvenim področjem, da bi sploh rzmišlajala, kaj me bolj osrečuje.




   
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97421 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2391s ][ Queries: 33 (0.0417s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.