povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 00:07     Naslov sporočila:  zadnji pogled Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ta večer, skorajšnja noč. samota prekletega človeka. sem. prekleto sam, toda sem. z lopate, ki sem jo še pred kratkim vihtel na dvorišču, še padajo kapljice na tla zanemarjene garaže. zdaj suhi roki, hladno stanovanje, ta nova tipkovnica, ki ni doživela njenih prstnih odtisov - na staro namreč ni mogla dostojno tipkati - da, ta nova tipkovnica bi lahko bila njeno telo in nanj bi lahko napisal nekaj bolj erotičnega od šesterice teh kurčevih jambskih enajstercev...

najdražja, vem kdaj ljubezen umira -
takrat veter hladen mi piha v srcé,
tam delce spominov mi z dna pobira.
najdražja, glej zdaj sestavljen mozaik -
podobe na ogled ne 'stavi imé,
le duše dotik daje pravi vidik.

prekleti internet... predraga edina ljubezen z interneta... moja največja... častil sem nesramnost ženske fiziologije: globok sijaj njenih modrih oči, nagajivost njenih polnih usten, urejenost sivo-plavih las, ki so ji v imigrantski pisarni mojega srca dajale status pol-boginje, vitkost in čvrstost njenih beder, mehkobo njenih skromnih prsi, in da - toplino njenih dlani, ki so na mojih plečih pustile večno toploto, njen objem in njen poljub - ta sladko bolečino, iz katere mi ni bilo dano piti ambrozije, da bi se zveličal, ni mi bilo dano odkleniti njene ključavnice, da bi živela večno. meni ni bilo dano, norcu. nezaupljivcu. neglede na oceane moje žalosti, neglede na galaksije njene oddaljenosti, ljubil sem jo globlje od vsake venere v mojem življenju. hotel sem jo le zase, mojo dragoceno ljubezen. hotel sem jo tako globoko, da je postajala obsesija. dvoje misli, dvoje src, ena duša. kača se priplazi iz fantazij v raj in me piči v peto. glasovi v glavi, črke na internetu. zapuščen ego pred verbalnimi floskulami templja v njenih ušesih, katerega oltarje hranijo roboti. to lepoto... hočem jo le zase! telo boginje, a ker ni nadčlovek, ji ne morem zaupati! znorel bom, če jo bom ljubil bolj od svojega življenja.

rojevanje neumnosti. bruhanje žalosti. človeško nezaupanje. umiranje jaza. konec. moral sem bil prekiniti preden bi bil umrl. ne spuščajte svojih podmornic pregloboko v brezno ljubezni, pepela in obljub...

ta večer, skorajšnja noč. samota prekletega človeka. sem. prekleto sama, toda sem. ženska sem. ženska ujeta v tem grdem kosmatem moškem telesu... in ženske se vsak mesec ponovno rodite, sama se ne morem... ah, kako rada bi delila vašo svežino, si z vami izmenjavala recepte, skrivnosti izgubljanja celulita, poglede na novo kebrovo politiko do ginekologije,... pa ne morem, ker sem grd moški, kateri je v gnili kopalnici na zaprašeno ogledalo, v katerega se gledam noč in dan, napisal "pr¤¤¤¤¤"... ne, ženske me nikoli ne bodo sprejele v svojo sredo. izdal me bo falus... poskusiti moram drugače... ah, ženska... kako te cenim in spoštujem... zakaj tega ne vidiš? zakaj nasmeh ob zadnjem pogledu?

ljubezen je zadnji pogled.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 09:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

naj izpostavim vprašanje, ki izvira iz tega... 'eseja'...

ste kdaj tako globoko ljubili, da ste postali sebični in nezaupljivi?

vemo namreč, da je ljubezen egocentrirana. in ko je velika, si jo želimo samo zase. ni nam vseeno kje je, ni nam vseeno kaj počne, ni nam vseeno... zato, ker je to tako velika energija, da ob njej zblaznimo. upam, da me razumete...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 09:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne, nisem še tako ljubila.....in če sem iskrena, me je tega strah...tako močno ljubiti, da pozabim na vsa moja razmišljanja, prepričanja ....





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 09:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
Ne, nisem še tako ljubila.....in če sem iskrena, me je tega strah...tako močno ljubiti, da pozabim na vsa moja razmišljanja, prepričanja ....


No pa smo tuki pri tem topicu oz. vprašanju ki sem ga postavil.
Nesigurna Ljubezen
http://www.povej.net/forum/viewtopic.php?t=944




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 10:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne Admin, tu se še zdaleč ne gre za nesigurno ljubezen.
Gre se za ljubezen ki ni bila v pravi meri spoštovana, in z njene strani vračana - kolikor jaz dojemam tole pomežik

In: ne, nisem še tako močno ljubila.
Me je pa strah tega da bom kdaj... pa da se bo porušilo... ne vem... rajši ne razmišljam o tem...

Drugače si pa fajn napisal tole pomežik
Pridejo momenti ko se počutimo tako zelo sami, ampak treba je iti naprej... kljub temu kar smo pustili za sabo... v bistvu: ravno zaradi tega!
Tista prava še pride in tista ti bo sigurno vračala veliko več ljubezni - zato ker veš kako je če je ne dobiš nekako v enaki meri nazaj... torej boš iskal nekaj več... in našel, seveda pomežik

Vsaka slaba stvar ima svoje dobre lastnosti... s temi izkušnjami se izboljšamo in bolj jasno vidimo kaj iščemo v zvezah... in veliko prej najdemo tisto osebo ki nas bo dopolnjevala, dvigovala iz dneva v dan, videla v nas vse dobro in tiste naše napake zabrisala... Oseba s katero bomo zapolnili tisto praznino ki je v vsakem od nas...

In samote ne bo več pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 10:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

emm..se moram zelo strinjat z Nayo.....a zal nam zivljenje nosi nasproti izkusnje,ki ti samo dokazujejo, da tega ideala ni...in to ima za posledico, da moji bolni mozgani ob vsaki negativni izkusnji dodajo po eno zvezdico temu namisljenemu idealu in ga s tem le se bolj oddaljijo od realnosti...
Vem, moj problem da tako razmisljam...in moj problem da moram s tem ziveti....




 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 11:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Vsaka slaba stvar ima svoje dobre lastnosti... s temi izkušnjami se izboljšamo in bolj jasno vidimo kaj iščemo v zvezah... in veliko prej najdemo tisto osebo ki nas bo dopolnjevala, dvigovala iz dneva v dan, videla v nas vse dobro in tiste naše napake zabrisala... Oseba s katero bomo zapolnili tisto praznino ki je v vsakem od nas...


No evo,jz sm bil ta oseba ki je tako naredila z deklco in kaj sm dobil v zameno? NIč oz. strto srce...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 12:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga....a ni en enkrat reku...padeš zato, da lahko spet vstaneš....
Sej vem, da mal neumestno,ampak lih padl mi je na pamet....





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 12:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to ponavad folk raj reče...po dežjem posije sonce,sam ajde...pustmo malenkosti.

Ja sej vem,sej sm bil čist v badu skor 1 mesc,zdj je to mim,ta beda in se samo še občasno in zelo redko spomnim na to in me mal zabedira.
Ma sej nima veze no,sam a veš...

Enostavno bom mal bl pazu in se bom probu ne tok hitr se tok močno navezat in zaljubiti...no,sej sm se tud zdj šele po 1 letu,pa je blo še prehmal očitno.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 12:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

mity, imava podoben problem. opisal si mojo izbirčnost... oba iščeva nadčloveka...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 13:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kdo ga pa ne išče ?
Počas se naveličaš enih in istih stvari...iščeš nekoga, ki bo nekaj posebenga...ki bo izpolnil vsa tvoja pričakovanja....a žal, s časom se dogaja, da nas ljudje okoli prizadanejo in ne upamo si več podariti sebe 100%...vedno puščamo rezervo....





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 13:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
a žal, s časom se dogaja, da nas ljudje okoli prizadanejo in ne upamo si več podariti sebe 100%...vedno puščamo rezervo....


No to pa ja...tko sm jz mislu ja v bistvu.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 14:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga Napisal/a:
-Naya- Napisal/a:
Vsaka slaba stvar ima svoje dobre lastnosti... s temi izkušnjami se izboljšamo in bolj jasno vidimo kaj iščemo v zvezah... in veliko prej najdemo tisto osebo ki nas bo dopolnjevala, dvigovala iz dneva v dan, videla v nas vse dobro in tiste naše napake zabrisala... Oseba s katero bomo zapolnili tisto praznino ki je v vsakem od nas...


No evo,jz sm bil ta oseba ki je tako naredila z deklco in kaj sm dobil v zameno? NIč oz. strto srce...


dobu si izkušnje, dobu si tiste najlepše trenutke, kaj še hočeš boljšega od zveze ki ne štima!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 14:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
vedno puščamo rezervo....



torej ne ljubimo...


ljubi lahko zgolj nadčlovek nadčloveka...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Mar, 2004 14:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nop, Ankh....palčica je ljubila...do konca ...brez zavor....brez razmišljanja.....enkrat samkrat....dokler.....

Dokler ni bilo izzigrano moje zaupanje....

Vem, da se bom trudila še enkrat, če srečam pravo osebo ( v kar sicer čedalje bolj dvomim) a to bo lahko samo še 99% in manj....človek sem ....in nikakor ne nadčlovek...pr 33-tih si pa res ne delam več takih utvar, preveč realna sem postala.....





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97416 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2523s ][ Queries: 33 (0.0465s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.