Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 09:54     Naslov sporočila:  Internet veze Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ali mislite, da je spoznavanje ljudi preko interneta boljše, lažje, kot pa v živo.
Ali se takšne zveze obnesejo?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 10:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mogoce je lazje biti kar si..lazje je soditi drugega po nacinu obnasanja in pisanja kot pa po videzu, kar v vsakdanjem zivljenju vsi pocnemo. Poznam kar nekaj takih vez in nekaj med njimi jih traja ze kar dolgo casa. nasmeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 smeska
Neznanka
Neznanka


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:31, 20-Feb-2004
objave: 8
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
35.8 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 10:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz mislim, da je to cisto isto.. edino kar je lazje je mogoce prvi stik... pa vrstni red je zamenjan... preko interneta najprej spoznas osebnost, nacin razmisljanja,.. in sele pol vizualno podobo.. le ta je pa, roko na srce, se kako pomembna.. medtem ko spoznavamo ljudi zunaj najprej vidimo vizuano podobo, sele pol ga spoznamo... se mogoce zaljubimo v njegovo podobo nato se pa izkaze, da je totalen kreten.. pomežik
Zagovarjam mnenje, ce se najdeta ta prava dva, pol je vseeno kje se najdeta,samo da se pomežik in potem se zadeva tudi obnese pomežik




 Bik Spol:ženska Konj NI na linijiOsebna Galerija od smeskaPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 10:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po eni strani je spoznavanje lažje, če si sramežljiv... si pač več upaš povedat, bolj hitro postaneš zaupljiv do nekoga...

Po drugi strani je lahko veliko težje... ker je vse skupaj zelo neosebno, ker si napisane stavke včasih razlagaš narobe... pride do nesoglasij - se mi zdi da prej kot pa če govoriš z osebo.

Zveze se lahko obnesejo, tu internet nima nikakršne veze pri tem ali se obnese ali ne, tu sta pomembna samo tista dva človeka ki se spustita v zvezo. Internet ju samo potegne skupaj... kar delata naprej je v njunih rokah, kot vse ostale normalne veze: nekatere obstanejo, druge pač ne...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 46
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 13:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem bolj za "staromoden način".Je bolj zihr. Videz mi pač pomeni ogromno in tudi tista prva medsebojna privlačnost,pa to. Tkole po netu pa.....
Ne moreš ravno vedet,a ti piše kar hočeš slišat(brat),ali je res,pa kšno stvar narobe štekaš,itd.
Pa še to je,ne; jaz imam močno,močno razvito domišljijo in zato nisem za te stvari!
To velja za veze,za prijateljstva oz. nova poznanstva pa zna bit to kar zanimivo!
In če ne bi blo neta,se mi nebi spoznal,ne? Laughing




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 13:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja to je vse res,sam jz recimo nism še nikol nobene deklce spoznal preko neta.To mislim preko chata al kj tazga,irca...
Ja,sej sm jih/vas že dost spoznal prek neta...prek forumov,sam to ni blo tko,osebno...
To je blo pač tko,da sm bil na forumu,pa sm šu pol na srečanje folka iz foruma in sm tm spoznal vse,ne pa kake določene osebe...tega do zdj še nism naredu,da bi se dobil z deklco prek neta osebno,samo z njo,da bi šu z kero deklco na pijačo al kj...nope...nism še tega naredu.

Ja,zakaj se pa nebi mogl to obnest....sej,spoznata se pač tko,prek neta...sej pol se pa vse itaq dogaja v živo...to je pa pol tko kokr če bi se tko v živo spoznala,ker gre itaq vse od nule...sam led je že prebit,to je vse...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 13:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmmmm...res je, najprej začneš spoznavati osebnost nekoga. In meni je seveda le-ta čedalje bolj pomembna. Ne dam več toliko na videz, čeprav ene grdobe pa tud nočem. Samo ne postavljam več lepih učk na prvo mesto...pa sexi ritke tud ne ....sem enkrat to že imela, pa nč ostalega ni štimalo.
Sem spoznala kar nekaj ljudi ze preko neta.....z nekom kar dolgo vztrajala v neki vezi....z nekaterimi sem celo zelo dobra prijateljica....skratka, nič nimam proti takemu spoznavanju, saj v bistvu delim stvari le na dobre ali slabe. In kot je lahko v real razlika, je tudi na netu.





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 14:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No men se tudi zdi lažje preko neta, ker najprej spoznaš karakter človeka, šele potem videz, ker če tud ti videz ni ono full, pa ti je karakter, se da lepo ujet.
če pa naprimer v živo spoznaš nekoga, po videzu, lahk hiter ugotoviš, da ti karakter ne ustreza, ampak lahk to zgrešiš, če se full zapališ na videz.
Ker tko kot preko neta, tako lahko tudi v živo folk laže, ampak v obeh primerih ga lahk hiter naštudiraš, ali laže ali ne, ker pretvarjat se ne da dolgo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 15:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

najbolj bi se strinjal z alino in nayo. smeški bi malo oporekal, ker sem že nekajkrat doživel, da ljudje o svoji osebnosti na internetu zavajajo druge in igrajo neke vloge, ki pa se nato v resničnem svetu razblinijo.

mnenja sem, da internet ni za neko resno zvezo, zato raje spoznam ljubljenega deklièka nekje v družbi prijateljev, znancev,...

sicer pa so taka srečanja, ki jih organizira admin, zadetek v črno in meni osebno nekakšna dobrodošla kombinacija obojega. sam osebno si ne dopisujem veliko in na ta način ne spoznavam članic tega foruma.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 15:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po mojem ni važno kje in kako se spoznaš.
Važno je kako se ujameš.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 15:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

devičnik Napisal/a:
Po mojem ni važno kje in kako se spoznaš.
Važno je kako se ujameš.

točno tako in če se že nekako na netu ujameš, je pol v RL dosti lažje.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Feb, 2004 16:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ok, nej vama bo. priznam, da je bila moja izjava obarvana zaradi lepotičkaste egocentrične sitnobe, ki sem jo spoznal na netu in jo prenašal pol leta...




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 Blisk
Moderator
Moderator


Starost: 114
Pridružen/-a: 0:09, 21-Nov-2003
objave: 96
Teme: 18

2245.5 kinta/e
102.0 šold/e
72.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 11:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ankh Napisal/a:
ok, nej vama bo. priznam, da je bila moja izjava obarvana zaradi lepotičkaste egocentrične sitnobe, ki sem jo spoznal na netu in jo prenašal pol leta...


Stari si čustveno preveč napet, rabiš eno, da te oreng posexa!





 1 opozoril pred Izključitvijo! Ribi Spol:Moški Pes
NI na linijiOsebna Galerija od BliskPošlji zasebno sporočiloBlog
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 11:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, ja ankh to rabiš Twisted Evil




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Feb, 2004 11:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Ja, ja ankh to rabiš Twisted Evil


Evo NAYA se javllja kot dobrovoljka!
smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3471s ][ Queries: 36 (0.1364s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.