Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 smeska
Neznanka
Neznanka


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:31, 20-Feb-2004
objave: 8
Teme: 2
Kraj: Ljubljana
35.8 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 20:41     Naslov sporočila:  KDAJ JE PRAVI čAS ? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh


No takole; mene pa zanima kdaj je pravi cas za poroko? Dva se imata rada in se zelita porocit ... pa me zanima ... je pomemben cas kako dolgo sta skupaj ali ne?
Jaz sicer zagovarjam mnenje, da moras partnerja zelo dobro poznat predno se odlocis za tako veliko potezo kot je poroka... Ampak poznam pa tudi sebe, ko sem zaljubljena pocnem "neumnosti" ... in bi se najbrz porocila tudi po mesecu dni, ce bi me vpasal .. pomežik

In vase mnenje ?




 Bik Spol:ženska Konj NI na linijiOsebna Galerija od smeskaPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 21:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moje mnenje je tako,da je to totalno zgrešeno,če se dva poročita prej kot po VSAJ 2 letih.

Najbl važn je pa to,da prej VSAJ pol leta živita skp!
Sej z nekom ni problem shajat,če ne žisiš s to osebo,ko pa z nekom živiš pa pridejo na dan vse tiste malenkosti,ki jih prej ne opaziš.Recimo,kot vemo so lahko malenkosti tok moteče,da enostavno ne zdržiš več in pol se loh začneš kregat zaradi zadev kot je zlaganje brisač al ne vem kaj.On hoče da so zložene tako,ona drgače...

Sej veste kaj hočm povedat no...

Drugač pa ni kle neke meje...kot ni meje za to,kdaj naj bi začel sexat in podobne stvari...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 23:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmmmm....z njim sem živela 12 let pa nikoli nisem pomislila na poroko. Pa ne, da se ne bi razumela, a preprosto iz razloga, da na papir ne dam nič. če se dva štekata, to vesta takoj. Ali pa vsaj hitro prideta do tega. Pa ne govorim sedaj o zaljubljenosti, temveč o tem, da si nekoga pripravljen imeti ob sebi za kar precej časa.





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 00:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No po moje je tkole, če se po nekaj mesecih res dobro ujameš z nekom, nakar gresta skupaj nekam za kakšen teden, kjer je potrebno poskrbet za razne zadeve in vidiš, da to laufa, potem, živita skupaj nekaj časa, vsaj kako leto in če je še to OK, potem mislim da se lahko poročita.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 11:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja palčica,to je tud možnost,sam sej itaq sta delovala kot moš in žena in v bistvu bi vsak,ki ne ve,ali sta poročena al ne rekel,da sta mož in žena...

V glavnem...sej to je res...zakaj bi v bistvu rabu to,če je vse ql tud brez tega...jah eni pač to rabijo...eni tud niso zadovoljni samo z poroko,hočejo cerkveno poroko...

Vsak si želi zadevo uštimat po svoje a ne...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 12:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Po moje da ne mors met urnika pa rect ja ko bova pa eno leto, dve kolkr ze pac skupi je pa pravi cas da se porociva. Pac ce si tega zelis tud wes kdaj je cas za to. Jaz se osebno bolj nagibam k skupnemu zivljenju brez listov.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma, ja. Veliko prijateljic in tudi punc mi je reklo, da pildek ni važen. Ob drugi priložnosti pa, da je pa to le nekaj, kar je potrebno, za korak več. In da poroka mora bit.

Meni osebno je to en lep obred ali žur za katerega se itak zapravi čisto preveč enega denarja (ker je poročni šopek stane 15000 in ne 5000SIT, kolikor bi bil enak, z istim cvetjem, samo ne bi bil poročni. Enako je s frizurami itd.).

Drugače pa sem zagovornik spontanosti. Ko pač oba začutita, da bi se poročila je to tisti pravi trenutek.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 15:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hm... ne razmišljam o poroki... ne vem... sem bolj za spontanost... ko sta oba pripravljena, ko seveda že živita nekaj časa skupaj- to mora bit...
Ja in sem mnenja da poroka je lepa, da v bistvu naj bi bila...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 15:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sej je...sam v clovesko naravi se mi zdi da ko si 1x porocen se velika vecina (ne vsi da ne bo pomote) nehajo trudit...tako moski kot zenske..sj zdej je moj/a za zmeri...no matter what. In do tega mi pa ni...ne s svoje strani ne z njegove.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Snežka
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 19:54, 03-Dec-2003
objave: 107
Teme: 4

624.9 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 17:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

poznam primeri, ko sta se ena dva oženila, ko stabila skupaj 8 mesecev...

jaz pravim, da moraš biti nekaj časa skupaj, da partnerja dodobra spoznaš. mora biti štalca ( skupno prebivališče) in da tam nekaj časa skupaj živiš,in če vidiš da vse dela kot švicarska ura, se lahko oženiš.
sicer pa je to samo 1 list papirja.
saj ni nujno da si poročen, da imeš z partnerjem lepo življenje.

lp




 škorpijon Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od SnežkaPošlji zasebno sporočilo
 Palèka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 18:26, 03-Jan-2004
objave: 39
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
83.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 27 Feb, 2004 20:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zakaj se usi tko otepate tega ubogega listka, ki nič ne pomeni? al pač kej pomeni in se ga zato otepate? men pomeni! in sicer mi pomeni dokaz, da se je nekdo odloču, da se bo poroču z mano, dokaz da u tem trenutku misli, da bo lahko z mano živel dokler bo živ! Ni mi garancija, ma mi je dokaz... ma jst sm romantična konzervativna duša, veste... nasmeh
Kdaj je pravi čas? ko si to oba drugič!!! želita nasmeh




 Dvojček Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PalèkaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranICQ številka
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 20:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

poroka je relativna stvar, nekateri se spoznajo že v letu ali dveh, nekateri se nebi do konca življenja!!!

čas ni pomemben pri določanju poroke, pomembno je, kok poznaš partnerji ter ali res hočeš biti z njim in nobenim drugim(se pravi, da je pravi zate)!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 10:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

K me bo kdo hotu porocit se bom pa ukvarjala s tem. pomežik No ja ceprov jih je ze neki rekl da sm pa jaz res za ozenit. smeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 10:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej, Shajtana, pa ti si res super.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 gobi




Pridružen/-a: 17:58, 27-Feb-2004
objave: 4
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Mar, 2004 14:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poročis se takrat, ko želita imet poštimane vse pairje. Da ti ni treba povsod razlagat, da sem jaz njen frajer in za to rabiš še kup drugih papirjev, ampak rečeš da to in to urejaš za svojo ženo, al pa da jaz sem njen mož............. Nama se zdi to bolj enostavno, po uradih bolj to razumejo. Pa ko imaš otroka, da se piše tako kot oba, itd. itd.
Jaz in moja želiva imet papirje poštimane. Druge razlage glede poroke nimam, sama administracija, nič drugega.





Skromnost v užitkih ni po mojem okusu.
Casanova


  Spol:Moški  NI na linijiOsebna Galerija od gobiPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97393 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3315s ][ Queries: 40 (0.1267s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.