povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 27 Avg, 2007 14:11     Naslov sporočila:  pamet in lepota Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no še en dokaz, da pamet in lepota ne gresta skupaj
umira od smeha





Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 28 Avg, 2007 12:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja kaj zdaj to pomeni, da si ti grd al neumen? Mogoče oboje? če lep in pameten ne moreš bit. nasmeh
Joj, kako sovražim stereotipe!




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 28 Avg, 2007 13:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A mi lahk kdo razloži kaj so jo sploh vprašal k skušam razumet pa si prevrtavam tole pa mi še zmer ni jasn... pllis.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 28 Avg, 2007 14:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Tor 28 Avg, 2007 12:09 pm Napisal/a:
Ja kaj zdaj to pomeni, da si ti grd al neumen? Mogoče oboje? če lep in pameten ne moreš bit. nasmeh
Joj, kako sovražim stereotipe!


ah dej zdej ne razumeš šale na račun lepih žensk?
če bi potem ne bi bilo takih"nizkih" izjav.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 28 Avg, 2007 14:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Tor 28 Avg, 2007 1:02 pm Napisal/a:
A mi lahk kdo razloži kaj so jo sploh vprašal k skušam razumet pa si prevrtavam tole pa mi še zmer ni jasn... pllis.


ma vprašali so jo, kaj misli, zakaj 50% američanov ne zna najt amerike na svetovnem zemljevidu.

In ona začne bluzit, da zato, ker jih velik nima niti zemljevida, pa pol začne neki bluzit o lačnih in bogih v afriki, itd.
mislim čist adijo




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 28 Avg, 2007 14:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa vprašal so jo kaj misli zakaj eni Američani (mislim, da ena petina) ne znajo poiskati svoje države na svetovnem zemljevidu. Je pa una bejba to vprašanje tudi tako prebrala kot da si bo jezik pregrizla.
Pa itak je to neka miss teen USA, ki bolj kot to, da lepota in pamet ne gresta skupaj, dokazuje to, da so nekateri Američani, sploh najstniki, res mal prismuknjeni in da sploh ni čudno, da ne najdejo svoje države na zemljevidu. Sej na začetku je pa rekla, da zato, ker nekateri nimajo zemljevida. nasmeh

Sicer pa tudi naši najstniki postajajo vedno bolj neumni in z velikimi luknjami ne v znanju pač pa v splošni razgledanosti.

Drugače je pa pri teh missicah, ki so pogosto bolj otroci kot odrasle ženske, treba tudi upoštevat, da imajo pogosto zelo veliko tremo na takšnih nastopih.
Vsi, ki ste morda kdaj javno nastopali, zagotovo veste, kaj lahko naredi trema, tudi če imaš vnaprej pripravljen tekst.
En moj kolega, ki tudi približno ni neumen, saj dela zdaj doktorat, je v srednji šoli na enem skupinskem recitalu imel takšno tremo, da je kr nekaj začel blebetat, en izmišljen tekst, brez repa in glave. Potem sem ga prijela za roko, mu nakazala da utihne (pač del nekega performansa) in nadaljevala z mojim tekstom. In ni nas gledala cela Amerika, ampak kvečjemu 100 ljudi v enem kulturnem domu.
Drug primer je ena bejba, ki je danes razmeroma znana in dobra slovenska novinarka. Pa ko je snemala svoj prvi prispevek za Tv je imela takšno tremo, da je izpadla res ena neumna bionda. Ne vem niti, če so ga objavili.


Mislim, najlažje se je posmehovat nekim misicam, kako so lepe in neumne, sam tudi kdo drug bi v njihovi situaciji lahko rekel kaj podobno neumnega. Pa še zgledal ne bi tako dobro kot one.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 28 Avg, 2007 14:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jao sej sm lih o tem tut sama prej razmišljala. kako tremo morjo met glede na to da jih gleda al cel svet (če govorimo o miss world) al pa vsaj cela amerika. Ma jst bi izpadla res debilno, če izvzamem da že na drinku če grem z neznano osebo mečem ven take da se sama sebe u glavi sprašujem: wtf is wrong with you?

Da o tolikšni množici rajš ne razmišljam...

Jonas recimo je vsakič pred oddajo bruhal od treme, pa ne zgleda da bi jo imel...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 29 Avg, 2007 11:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ok sej vem da majo tremo, ampak itak po večini ni nobena od teh nikol dala neko zlo pametno izjavo.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 29 Avg, 2007 12:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Izjavo že morda, odgovor pa bolj težko. Ker so pogosto tudi vprašanja ultra neumna.
Pa sej kakšna moja sošolka v srednji šoli tudi ni bila dosti bolj pametna glede takih stvari. Pa zdaj recimo učijo froce v osnovni šoli. Naj verjamem, da se človek z leti spremeni? nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 29 Avg, 2007 19:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mah ta ameriški debilni učni sistem je itaq čist v podnu. Pri ns je vsak let težji skor,pr njih pa vsak let lažji in itaq majo splošno razgledanost nekje na stopnji paličnjakov. Vejo kaj jest (pa še to ne v bistvu,k pol nebi tok fast-food šopu tm) in to je to v bistvu. NIMAJO POJMA o ničemer.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 29 Avg, 2007 22:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga @ Wed 29 Aug, 2007 19:14 Napisal/a:
Mah ta ameriški debilni učni sistem je itaq čist v podnu. Pri ns je vsak let težji skor,pr njih pa vsak let lažji in itaq majo splošno razgledanost nekje na stopnji paličnjakov. Vejo kaj jest (pa še to ne v bistvu,k pol nebi tok fast-food šopu tm) in to je to v bistvu. NIMAJO POJMA o ničemer.


Mislim a ti živiš u ameriki da veš kakšne sisteme majo al kaj? Dej no mir..
Tko k se pri nas najdejo debili se najdejo tut povsod po svetu. Stopnja izobraženosti je pa odvisna od posameznikove volje. če se uči potem bo znal, če šprica in se šverca preko šole valda da na konc ne zna nič.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Avg, 2007 11:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Tor 28 Avg, 2007 14:04 Napisal/a:
Terminatorka @ Tor 28 Avg, 2007 12:09 pm Napisal/a:
Ja kaj zdaj to pomeni, da si ti grd al neumen? Mogoče oboje? če lep in pameten ne moreš bit. nasmeh
Joj, kako sovražim stereotipe!


ah dej zdej ne razumeš šale na račun lepih žensk?
če bi potem ne bi bilo takih"nizkih" izjav.


Hja, sem pač neumna. Ali pa morda bog ne daj lepa in že po defoltu neumna. nasmeh

Nisem pa vedela, da te šale držijo sam za ženske. Twisted Evil

Me zanima, kaj bi na to vprašanje odgovoril kakšen ameriški mister fitnesa.


Drugače pa je meni čist jasno, kaj je ta zmedena kura hotela povedat. In po njeni reakciji oz. načinu izražanja se vidi, da je šlo za tremo. Ker stavki niso imeli ne repa ne glave , skoz je govorila such as...

No, da vam prevedem (za razumevanje tega moraš poleg pozitivne ocene v angleščini biti še ženska, če ne blond pa vsaj lepa in neumna). Najprej je rekla, da zato, ker nimajo zemljevidov. Pač prvo, kar ji je prišlo na pamet. Pa se ji je mogoče zdelo neumno, pa cajta je še blo in je hotela kaj bolj pametnega povedat, pa se je mal zaštrikala. Hotela pa je povedat, da je sicer ok, da Amerika podpira države v tretjem svetu, pomaga zgraditi šolski sitem recimo v Iraku ali v južni Afriki, ampak da bi morala pozornost izobraževanju posvečati tudi doma.Ker da je izobraževanje pomembno in da so otroci naša prihodnost (nekaj takega, no). In če bodo ti izobraženi , bodo Američani "zbildali better place for living". nasmeh


Je pa moj dragi komentiral to, ko sem mu dala za poslušat, da bi morala ostat pri tem, da nimajo zermljevidov in dodati sam še "And world peace".




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Avg, 2007 12:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No po moje pa ni šlo za zmedenost, pač pa to, da je neumna in so ji prej rekli, da mora nekaj rečt na temo izobraževalnega sistema v ameriki in v južni afriki in je potem vse skupaj zmešala.
No to sem jaz tako videl, lahko se motim.

Kaj bi rekel mister fitnesa ne vem, prlimaj gor kak film pomežik




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Avg, 2007 17:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Saj te razumem, no. Meni se je pa revca mal smilila, ker so jo ameriški mediji dobesedno raztrgali, pa se je potem morala nekaj opravičevat v Goodmorning America ipd. Pa jaz bi na njenem mestu rekla "Ja, sem tupa, pa kaj! Sej nočem bit atomski fizik, sam na kakšnem koledarju bi se rada v gatah pokazala!".
Pri misterjih fitnesa pa sploh ne upajo tvegat, kakšne nebuloze bi prišle iz njihovih ust. Je že to dovolj, da jih pogledaš in veš. No, še en stereotip z moje strani. Tako to gre. nasmeh
Grem brskat za filmčki...




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Avg, 2007 18:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Thu 30 Aug, 2007 12:46 Napisal/a:
No po moje pa ni šlo za zmedenost, pač pa to, da je neumna in so ji prej rekli, da mora nekaj rečt na temo izobraževalnega sistema v ameriki in v južni afriki in je potem vse skupaj zmešala.
No to sem jaz tako videl, lahko se motim.

Kaj bi rekel mister fitnesa ne vem, prlimaj gor kak film pomežik


KOk že če ji odgovor izžrebajo? Mislim tle se men ne klapa neki.
Sej ok ne rečem da so znanstvenice. Sam konc koncev tko k je Termi rekla... Prodajajo svojo lepoto in ne pameti. če bi zbiral po pameti ne bi bilo ravno veliko izbire oz. bom drugač rekla; ne bi bilo veliko izbire ker verjetno kake u iber glavce tut če so luštne se ne bodo prjavle na taka butasta tekmovanja ker bodo rajš kej bolj pametnega počele. Very Happy

Sicer pa če gledamo recimo Osenarco ona ni lih glupa u glavi- kar se tiče razgledanosti. Kako se obnaša to je pa drugo. Very Happy




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97393 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5912s ][ Queries: 33 (0.2456s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.