Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 16:59     Naslov sporočila:  Samska Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No, danes sem mal depresivne volje, pa zato depresivna tema. Pustila sem fanta pred kratkim zaradi fanta ki me noče. Dajte mi mal pomagat pa mi povejte zakaj točno že je fajn da si samski? In kolko vas je med vami takih? čeprav po svoje se veselim, da bom v poletje šla v tem statusu, kdo ve kaj vse prinese, ampak vseen je težko če ljubezen tvojega lajfa pa skače na drugi obali kdo ve z kom.

adijo




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 17:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ni si treba depilirat nog nasmeh to je prva misel, ki mi je padla na pamet smeh

Je fajn če si sam in je fajn, če si v vezi. Vsaka ima neke svoje dobre in slabe stvari. če ne drugega ves sladoled in pir ti ostane samo zate Razz
Aja če ti bo pa dolgcajt pa Zlobico poklič, on te tolk prijazen fantin, te bo z veseljem na kak pir peljal, čeprav ga zadnje čase bolj malo opažam tule gor. Lahko da je zaseden nasmeh




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 17:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zlobko pa jaz- NO GO! že vizualno ne kaj šele karakterno! Bi rada da bom še obtožena umora zraven? hehehe




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 18:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ej jaz sem samska že več k en let pa mi čist nč ne fali.Sej ne rečem,da včasih pogrešam kak objemček,pa mal cartanja,ampak se da preživet.




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 18:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja no kt je ze lucka rekla, vsaka stvar ma svoje prednosti pa slabosti..jaz recimo prednost vidm v tem da se mi ni treba na nobenga ozirat in grem lohk kadarkol kamorkol..brez dolgih fac in kvazi nekega neljubosumja..aja s5 gres s prjatlco na kavo..aja kdaj bova sla pa midva na morje..blablabla. Ni ti treba spoznat njegove druzine na primer..sploh ce ti ni kul je pol problem hehe...itd.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 18:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Sre 20 Jun, 2007 16:39 Napisal/a:
zlobko pa jaz- NO GO! že vizualno ne kaj šele karakterno! Bi rada da bom še obtožena umora zraven? hehehe

Zlobica je pa s svojim airbagom ja tolk fajn mehek in cortkan mačkonček Mr. Green Pa prijazen je tudi, ja. Sej ni tolk hud kakor se dela oèala
Drugega pa nobenega ni, da bi se ga splačalo ponudit s tegale foruma, bi lahka bil še kakšen umor več Rolling Eyes
Drugače bi blo pa najbolje zate, da naslednjič kakega ujagaš na Salsi al pa kje na kakem Salsa mitingu. Salsa Lucky Luke ma zdej nek začetek poletnih žurov.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 18:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nič ni narobe, če je človek samski. Za moje pojme to ni neko stanje zaradi katerega bi morali ljudje imet travme. če jih imajo, recimo strah, da ne bodo spoznali pravega partnerja, je to že druge vrste problem.
Sicer ti sama najbolje veš kako in zakaj si šla z nekom narazen, vseeno pa se mi zdijo razlogi, ki jih navajaš, malce čudni. Ne moreš nekoga pustit zato ker te bivši ne mara. Mislim, lahko, ampak potem se tukaj postavlja vprašanje, zakaj si sploh bila z njim. Da bi lažje pozabila, ublažila bolečino?
Si dovolj pametna in strokovno podkovana, da najbrž veš, da je smiselno, da človek rešuje en problem naenkrat. Ko tega odpravi, se loti naslednjih težav, nikakor pa si v zapleteni situaciji ne sme zaradi bežanja pred realnostjo nakopati še kakšno dodatno težavo. In vsak problem potrebuje za svojo rešitev tudi določen čas. Vzemi si čas zase in porihtaj zadeve, od A do Ž, brez preskakovanja črk v abecedi. In kot samska imaš sedaj celo nekaj prednosti: lahko si privoščiš eno resnično sproščujoče brezskrbno poletje, na jesen pa boš lahko z bolj bistrimi mislimi naredila kaj bolj konstruktivnega.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 19:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka imaš prav, bom poskušala se držat kar si rekla, pa saj sama vem že to, samo težko je vse to videt ko si slepo zaljubljen. Vse razloge zakaj sem pustila bivšega nebi naštevala, ker jih je preveč, je pa res, da so se podvojili, ko sem ugotovila, da bivšega še vedno nisem rpebolela. Kakorkoli saj tud jaz vem da je fajn bit samski, težko pa je bit samski in nesrečno zaljubljen.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 19:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nesrečno zaljubljen mislim,da se nam je že vsem kdaj zgodilo.Tudi tebi Mojsa.In verjetno veš kako si takrat odreagirala,da ti je bilo lažje.No tako naredi tudi zdaj.Verjetno pa tudi sama veš,da za vsakim dežjem posije sonce.Še vedno je




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 19:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja itak da vem, najbolje se je umaknit in pozabit. Tokrat žal to ni možno, ker potem bi lahko pustila šiht in moj najljubši hobi-salso. Sicer pa, prosila sem ga za zadnjo možnost, en večer, da mu dokažem da se moti. Tako bom mela vsaj eno zadoščenje da sem probala in ni šlo in potem ga bom probala pozabit kljub njegovi nenehni prisotnosti.

Kar se pa zlobkota tiče. Pod vizualno sem mislila višino, glede na to, da je pol manjši od mene pač dvomim da bi šlo, ker imam jaz rada velike fante. In njegova rok usmerjenost in moja salsa usmerjenost bi se teple noč in dan nasmeh Ravno zato bi tolko rada tega fanta kot bi ga rada, ker sva si v življenskih interesih hobijih in energiji podobna skoraj 100 procentno in tega ne najdeš vsak dan, pa sem pač rekla da se splača še mal potrudit pa čeprav mogoč da bom potem še bolj trpela. Sem pač mazohistična ovca. Rolling Eyes




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 19:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa te čist zastopim.čeprav v podobni situaciji nisem bila,vem vsaj to kako je ko si nesrečno zaljubljen.Jaz sem enkrat potrebovala mal več k eno leto,da sem prebolela človeka,za katerega sem mislila,da je idealen zame.Na žalost jaz nisem bila za njega.In vem,kako je bilo vsakič znova ko me je poklical.Drhtela sem po celem telesu.In čeprav sem nekje globoko v sebi želela stran od njega,nisem zmogla.Nisem znala rečt,da je dost.No zdaj sem se nekako naučila vsaj malo kontrolirati čustva,nekako se s človekom na začetku ne zapletem toliko,da bi me pol tista bolečina ubijala,čeprav je mogoče to napačno,ker temu človeku ne ponudim vse tisto kar bi mu lahko.Saj veš ko človek dela sam pri sebi nekakšno nevidno obrambo.Sem pa tudi trenutno v obdobju,ko niti ne vem sama pri sebi a bi se lahko spustila v vezo ali ne.
Madona zdej sem pa zabluzila čist off topic.Se pardoniram




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 19:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma jebeš dede, men dol visi zanje, js sem najbl srečna k sem sama




   
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 19:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ah rose, ta topic je že v štartu off topic, tko da se ne sekiraj. Jaz itak upam, da se mu bom lahko kmalu smejala, ker zdaj pač se ne morem.

Reči nekomu ne, pa čeprav veš da ni dobro zate je tudi moja slabost. raje se mučim na smrt vse do tlej, do tiste točke ko mi pa že res dopizdi vse skupaj. žal je moj prag tolerance pri tej stvari zelo visok in se prav tako lahko vleče leta in leta.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Jun, 2007 20:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lisa @ Sre 20 Jun, 2007 19:53 Napisal/a:
ma jebeš dede, men dol visi zanje, js sem najbl srečna k sem sama


Ti si še mlada pa si lahko to privoščiš




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Emona Devil
Neznanec
Neznanec


Starost: 33
Pridružen/-a: 17:33, 17-Jun-2007
objave: 39
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
1019.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 21 Jun, 2007 09:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pač Mojsa življenje je tako. Jaz sem tudi samski postal šele kake 3,4 dni nazaj. Sicer sem še mlad ampak vseeno si zmeraj govorim, da bo že prišel nekdo. Sicer pa je poletje danes in na morju boš že spoznala koga. Jaz sem jo.




My Nasty Reputation Takes Me Everywhere


 škorpijon Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Emona DevilPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2957s ][ Queries: 40 (0.0608s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.