povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Jan, 2007 12:41     Naslov sporočila:  Cerkvena poroka proti civilni: fight Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No recimo, da si vi želite cerkveno poroko, ker ste pač ves lajf sanjali o njej, vaš partner pa nima birme in pod nobenim pogojem noče stopit v cerkev, ker pač se je tako odločil in je zanj edina opcija civilna poroka. Kaj bi vi nardili???

No sej jaz pa moj lupček o poroki ne razmišljava ker sva pač zlo mal časa skup, sam je pa vseeno to prišlo na dan čist po naklučju. Se za zaj sploh ne sekiram ker pač o tem ne razmišljam, ampak vseeno če pomislim, da slučajno slučajno če pa je res on tisti, pa ne vem kaj bi nardila. Mal sebično bi ga bilo prepričevat v nekaj kar se je odločil, sam jaz pa tud ne vem če sem se pripravljena temu odrečt. Rolling Eyes




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 14 Jan, 2007 15:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma sj se ne rabiš žent, men je to čist brezveze




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Jan, 2007 15:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Včasih sem bil prepričan, da se bom ženil tudi crkveno, zaradi samega obreda.
Danes sem prepričan, da se ne bom!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 14 Jan, 2007 15:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zakaj pa ne, bass? neb rada ugibala, zato nam pa povej




   
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Jan, 2007 20:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ne vem zakaj bi bil problem če se mata dva rada se nauta poročila zarad obreda samega ampak zarad ljubezni. Poroka je sam pika na i in če moj partner (k sva v lih isti situaciji) ne bi hotel delat birme in vsega sranja ga tudi ne bi prepričevala- sicer sploh dvomim da bi ga.. čeprav sama imam vse svete zakramente pa tut ne vem če bi se poročila cerveno ker so tile cerkveniki zame sami hinavci, v preteklost se rajš ne bom spuščala in del take sekte ne želim bit...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Jan, 2007 21:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No sej jaz tud nisem nek pristaš cerkve, sem bila skavtinja 7 let in sem dodobra spoznala cerkev in ugotovila da je treba ločit vero od cerkve, čeprav verna tud nisem glih, se noče opredeljevat za samo enega boga. Kakorkoli, pač tisto it na urad in neki podpisat zame ni nikoli bila neka fajna stvar, prej obveza, ker pač nisem uraden človek. Zato je pač cerkvena poroka bila tist lep del poroke, zame ne toliko veren kot pa čustven zarad obljub in vsega. No sedaj sem mogoče razmišljala da se da poroko izvest mogoče tud drugače, na tretji način, ker bi pač rada obdržala del kjer so obljube in to. Da pač sama sestavita nek obred neke obljube, pa se tko lepo pred vsemi poročita brez župnika. Zdaj boste rekli da če se imata dva rada da pač ne rabita tega oz se sploh ne rabita poročit. Sam jaz pač to rabim. Rabim se spominjat kako mi je pogledal globoko v oči in rekel da me ima rad in jaz njega. Pač rabim in želim si ta spomin poleg vseh drugih. Tle sem pač staromodna.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 ninochka
Neznanka
Neznanka


Starost: 42
Pridružen/-a: 22:51, 24-Nov-2006
objave: 13
Teme: 0

720.7 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Jan, 2007 21:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Obstaja moznost, da se cerkveno poroci samo eden od partnerjev. To vem iz razloga, ker poznam par, kjer je sedaj ze moz ateist, ona pa je verna. In sta se najprej porocila civilno, nato pa se cerkveno, ampak na koncu je pac cerkveno porocena samo ona.




 Vodnar Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ninochkaPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 14 Jan, 2007 22:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ninochka @ Ned 14 Jan, 2007 20:54 Napisal/a:
Obstaja moznost, da se cerkveno poroci samo eden od partnerjev. To vem iz razloga, ker poznam par, kjer je sedaj ze moz ateist, ona pa je verna. In sta se najprej porocila civilno, nato pa se cerkveno, ampak na koncu je pac cerkveno porocena samo ona.


Ma ja, saj to sem že jaz tud slišala. Sam to se mi pa zdi tak hecno. Nekak si ne zamišljam no da sem v cerkvi z nekom ki je tam samo kot inventar, jaz pa se nekaj poročam. Mal čudno no, kaj vem, mogoče bi mogla videt kak to zgleda




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Jan, 2007 11:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma js definitivno ne bi hotla silit partnerja v nekaj, do cesar njemu ni, ravno tako pa ne bi zelela da bi on silil mene...
na sreco zdejsni nima nobenih zelja o tem kaka nej bi bla poroka (sej ne d sva ji blizu, sam vseeno pomežik), tko d ni problemov...
se pa se vedno sprasujem zakaj se sploh porocit... razen zato d bodo nasi uradniki delali manj tezav




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Jan, 2007 11:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lisa @ Ned 14 Jan, 2007 2:12 pm Napisal/a:
zakaj pa ne, bass? neb rada ugibala, zato nam pa povej


ker sem prepričan, da je cerkev ena velika goljufija!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Jan, 2007 13:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zihr se da zadevo izvest tud na tretji nacin..tko da obdrzis obljube itd., pa se ne porocos cerkveno.
Jaz se ne mislm porocit cerkveno ker nism verna niti nimam nobenga zakramenta..tud ce bi paretner hotu se ne bi..ker bi se mi zdel to pac narejeno in zlagano..žal. Bojim se da tle midva ne bi skupaj prsla ce bi se on tko zlo hotu porocit cerkveno, jaz pa ne.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Jan, 2007 14:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bossman @ Pon 15 Jan, 2007 10:34 Napisal/a:
lisa @ Ned 14 Jan, 2007 2:12 pm Napisal/a:
zakaj pa ne, bass? neb rada ugibala, zato nam pa povej


ker sem prepričan, da je cerkev ena velika goljufija!

Cerkvena poroka je zelo dobro napisana, če jo dobro razumeš. In to kar notri piše ni goljufija.
Za ostalo pa se ve....




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 15 Jan, 2007 17:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bossman @ Pon 15 Jan, 2007 9:34 am Napisal/a:
lisa @ Ned 14 Jan, 2007 2:12 pm Napisal/a:
zakaj pa ne, bass? neb rada ugibala, zato nam pa povej


ker sem prepričan, da je cerkev ena velika goljufija!


kriminal, ne goljufija




   
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Jan, 2007 18:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz se strinjam z senjorjem, še vedno ne znate ločit vere od cerkve. Da, cerkev se marsikdaj okorišča in zato bodo že enkrat kaznovani. Vera je čisto nekaj drugega. In jaz cerkve tudi ne podpiram, je pa zame cerkvena poroka še vedno nekaj več, duhovna zaobjuba in ne podpiranje cerkve. saj če bi kdaj hodili k skavtom bi vam to bilo važno. Saj tudi šolstvo bo kmalu postalo ena izkoriščevalska institucija. Ampak važna je izobrazba, da vzameš ven kar ti osebno rabiš, isto je z vero.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 15 Jan, 2007 18:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Aja pa še mala provoacija. A potem svojih staršev pravtako ne boste cerkveno pokopali?




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4204s ][ Queries: 40 (0.0952s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.