povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 31 Jan, 2004 23:56     Naslov sporočila:  Kako veš? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kako veš, da je oseba, katero pravkar spoznaš prava zate?
To se sprašujem od kar sem spoznal par, ko sta hdila 3 mesece, se nato poročila in danes imata srečno družino in 3 otroke!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Ned 01 Feb, 2004 03:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne moreš vedeti....lahko pa poskusiš, da se vse najbolje izteče. Kar pomeni da mora vsak maximalno vložiti sebe v vezo.





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 01 Feb, 2004 13:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Groza! Jaz tega nikoli ne bi naredila!
Ne moreš vedeti. Nemogoče!!!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 01 Feb, 2004 14:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tist tvoj primer je eden redkih, po moje.
Drugače pa...ne moreš vedet. Vsaj takoj ne. Po nekem času veze ali celo skupnega življnja, ko dejansko koliko toliko osebo spoznaš, vidiš ali bi lahko preživel do konc življenja z njo ali ne. Torej, vprašat se moraš.
Pa še to je riskantno in ni garancije, da je to to.
Ma sej je itaq lajf ena cela loterija.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 01 Feb, 2004 18:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

se strinjam z Enigmo, saj nikoli ne veš kaj ti bo lajf prinesel. Seveda pa veliko pomaga, če se partnerja znata pogovarjat med sabo in imata skupne cilje in prioritete.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Snežka
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 19:54, 03-Dec-2003
objave: 107
Teme: 4

624.9 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Feb, 2004 22:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne moreš vedeti kdo je ta pravi zate.
lahko poskusiš in upaš na najboljše.
samo ko že misliš da si nešt ta pravo osebo, se lahko zgodi da te po 30. letih zapusti ali pa na skrivaj začne skakati čez plot.
vse skupaj je ena velika loterija.

lp




 škorpijon Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od SnežkaPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Feb, 2004 10:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz tud mislim da ne mores vedet.Verjamem v privlacnost na prvi pogled..v kemijo...da bi bla pa prov ljubezen to pa ne wem...ce se mi pa kdaj to zgodi vm bom pa porocala. nasmeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Feb, 2004 16:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

res je malo težko vedeti, če je oseba prava. tako kot so že rekli je najbolje poiskusiš, kaj bo, bo. upam da se bosrečno končalo, ker se nekateri pari po par letih ločijo. to pa je lepo da imata že toliko otrok. torej narod ne bo izumrl.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Feb, 2004 17:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zelo redek par, da imata 3.
večina so bolj razvajeni in imajo samo 1 otroka.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Feb, 2004 17:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin, ni to razvajenost.
Finance nam ne omogočajo tega. Potrebe otroka nam ne omogočajo tega.

Obleke so najdražje za otroka. Šolanje in vse kar spada zraven je najdražje... nikjer ni nobenih ugodnosti.

Saj ni čudno da se Romi množijo, ker imajo toliko ugodnosti zaradi več otrok ki jih imajo... in še malo pa nas bodo izrinili iz naše lastne države, mater.

Ni to razvajenost... preprosto ni nobene računice, to je vse. Država je v kur**!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 srèica
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 39
Pridružen/-a: 21:01, 17-Dec-2003
objave: 164
Teme: 2

1223.6 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 04 Feb, 2004 19:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

se strinjam s tabo. vrtci so tudi ful dragi, pa hrana, pa vse.




 Lev Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od srèicaPošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Feb, 2004 12:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Naya, mislim, da ni to le zaradi tistih cca 70000 tisočakov na glavo Roma, bolj je tukaj v ospredju miselnost. Nekateri jih imajo kolikor jih da Bog, drugi pač še 'niso slišali za tabletke, kondomi pa itak znižujejo užitek', spet tretjim otrok ne pomeni večjega pretresa, ker sami izhajajo iz velikih družin, mi pa -študiramo do tridesetega, dobimo zaposlitev in šele nato razmišljamo o otrocih. Tudi če bi jih želeli jih niti več ne moremo imeti 10:). Se strinjam da je materialno stanje pogoj, vendar ne vsem- poglej na podeželje- najrevnejše družine so najštevilčnejše- a vseeno srečne. Malo stisnejo pa gre. Mi pa po drugi strani želimo ohraniti enak življenski standard (seveda ne govorim, da je to slabo, ampak tako je), zato krepko premislimo kako in kaj bo- ko bo privekal sinček/hčerkica.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Feb, 2004 12:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Admin, ni to razvajenost.
Finance nam ne omogočajo tega. Potrebe otroka nam ne omogočajo tega.

Obleke so najdražje za otroka. Šolanje in vse kar spada zraven je najdražje... nikjer ni nobenih ugodnosti.

Saj ni čudno da se Romi množijo, ker imajo toliko ugodnosti zaradi več otrok ki jih imajo... in še malo pa nas bodo izrinili iz naše lastne države, mater.

Ni to razvajenost... preprosto ni nobene računice, to je vse. Država je v kur**!


S tem se ne bi strinjal, glede oblek pa tega.
Vsakega naslednjega otroka k maš, manj stane, največ stane prvi, potem lahko vsak naslednji uporablja večino stvari od prejšnjega.



Drugo pa je, da država NE naredi NIč, za otroke, za to, da bi familija, ki ima službo in vse pogoje za večje število otrok, da bi le te imeli.

Sploh mi ni jasno, kako je lahko vlada tok butasta in zabita, da jim ni jasno, da pomeni več otrok več davkoplačevalcev.
Namesto, da bi vložili denar v to, da bi družine imele več otrok, naprimer oproščeni davka pri nakupu avta, če ma familija več kot 3 otroke in podobno, ker to dolgoročno prinaša korist državi.
Ma res so zabiti, pa jebe se jim za slovenski narod, čist.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Feb, 2004 13:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma, ja Mijau, se v bistvu strinjam s tabo.
Ampak to da dajemo Romom podporo, jim dajemo podporo samo v njihovi lenobi in ničemur drugem. In potem se množijo ko nori, ker imajo pač tak način življenja, hkrati tudi zato, ker vedo da tisti denar bodo dobili. če ga ne bi - misliš da ne bi vsaj kakšen od njih malo pomislil ali bo spravil še enega na svet ali ne?
Sicer imajo oni čisto drugačno miselnost, so neka skupnost, vendar vseeno mislim da je to too much. če ne bi prejemali tega denarja, mislim da bi bilo vsaj za spremembo drugače. če se bo takole nadaljevalo kam misliš da bomo prišli? Njih vedno več... Slovencev vedno manj...


Kar se mene osebno tiče se mi ne gre za to da jaz ostanem nekje na istem materialnem nivoju, gre se preprosto za to, da je imeti otroka dandanes luksuz. In če jaz ne živim luksuzno, si ga pač ne morem privoščiti. Lahko bi ga imela, ja... ampak kaj bi mu pa lahko nudila? Ma ga rajši nimam kot pa da ga vržem v ta svet, pa da mu ne bom mogla nuditi vsega kar si zasluži - ali vsaj velik del tega.
Gledam na otroka, ne nase, jaz se komot lahko odpovem marsičemu, ampak če hočem otroku nuditi vsaj najosnovnejše zadeve je že to tako prekleto drago... kaj šele še za kaj dodatnega zraven.

Pač nisem oseba ki bi imela otroka za vsako ceno. In ne razumem tistih revnih ki imajo full otrok, ki jim ne morejo nuditi niti šolanja na faxu recimo... štipendije ne dobijo... in ponavadi reveži pristanejo v takem življenju... ma ki si ga res niso zaslužili... zakaj? Ker so bili njihovi starši taki egoisti in so imeli otroka brez da bi pomislili na njegovo prihodnost... mislili so samo nase - zaželeli so si otroka, pa so ga imeli... z mislijo: ah, saj bo šlo Rolling Eyes Res bedno!!!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 07 Feb, 2004 13:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja Naya, saj jaz popolnoma podpiram in se zgražam nad družinsko politiko, ki jo vodi država. Tudi jaz bom krepko premislila kdaj in koliko, čer sploh bom imela otrok. Hotela sem le povdaruiti, da nekateri (recimo Romi) prav služijo z otroki (ker pač za vsakega dobijo dol. podporo), drugim pa materialni položaj ne diktira števila otrok. so vdani v usodo, sploh ne razmišljajo, da bi mogoče otroka podpirali dlje kot do konca osnovne šole... ampak kdo sem jaz, da bi rekla da to ni prav. Veliko več odraslih, ki prihajajo iz takih družin, je sicer fakultetno neizobraženih a vseeno imajo glavo in srce na pravem mestu. Še vseeno veliko manj cenim izobraženca, ki mu ja mat in oče cel lajf pod ritko čistila in se on potem zgraža nad manj bogatimi- ker je zanj merilo denar. Ali pa vsega polna študentarija, ki zaseda mesta na fakulteti predvsem zato, da bo mogoče nekje okol 30 zpacala tisto diplomo, sicer pa mami, oči... a mi kupita avto..... blaaaaaaaaaaaaaaak!




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2275s ][ Queries: 40 (0.0553s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.