Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 07 Nov, 2006 14:11     Naslov sporočila:  Koliko časa Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Koliko časa se ponavadi ukvarjate z nekom, ki vam je všeč, da pride pol rečmo do zveze?




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 07 Nov, 2006 14:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

odvisno kolk časa ga poznaš

rečmo kakšna 2 meseca pa že




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 07 Nov, 2006 14:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Rečmo, da ga spoznaš danes, kako dolgo se ukvarjaš z njim preden obupaš?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 07 Nov, 2006 14:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zakaj bi mogla pa obupat, itak si vedn pozoren na to, a hoče tist človek samo prijateljstvo al kaj drugega, pa itak tud lahk razbereš al hoče sam sex al kakšno resnejšo zvezo

če je men moški všeč ni nujno, da mi je pol tud, ko ga spoznam

drugače pa jst s tem nimam problemov, sam ne ljubi se mi ukvarjat z osebki, ki imajo tiča, trenutno




   
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 07 Nov, 2006 14:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

recimo da sem spoznala nekoga prejšnji četrtek al sredo in se imam namen ukvarjat še ta vikend, pol bomo pa vidli kako dalje.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 07 Nov, 2006 16:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

tokrat je prslo kr samo od sebe... nimam pojma kok cajt je trajal pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Nov, 2006 12:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pr men pa ni kok cajta,ampak kokrat!

če deklco povabim na pijačo,pa jo potem še enkrat in še enkrat in ni nobenga konkretnga odziva od nje,potem samo še adijo.

No,če ne gre niti enkrat pa jo 3X povabim recimo (no,sj se še nikol ni zgodilda bi kako ki noče povabu 3X) potem prekinem kontakte z njo itaq,k nima smisla.

če pa greva na en "dejt" in je tm vsa zadržana,čudna,jo povabim še 1X,ker mogoče je bla samo mal živčna al kj...pa če je še takrat čudna in tko,potem se ne trudim več.

Jz sm zlo "hitr" kar se teh stvari tiče.
! ali 2 priložnosti in če ni nč...adijo. Nejbl me pa mot to,k ženske še vedno samo čakajo,da moški pokliče,vspostavi kontakt, povabi,naredi prvi korak... preklete gnilobe!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Nov, 2006 14:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja jst tud kr dost hiter obupam, če vidim da ni odziva.
če se pač ženska dela too hard to get, je to njen problem!




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Nov, 2006 17:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz pa se ne znam več delat hard to get Sad Zadnja dva zmenka kjer sem bla, sem jaz navalila in obema prtisnila poljub, ki je pol šel dalje. Enostavno ne znam več it brez vsaj enga strastnega poljuba domov iz dejta.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 11 Nov, 2006 04:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nimam glih navade, neke konstantne. pa ni v tem nekih pravil. To nima smisla v bistvu - vsak primer je primer zase...

z nekom sem se ful dovg in to ne zaman. tiste kratke nepomembne avanturice so pa nepremisljeno prisle in sle.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 15 Nov, 2006 23:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sicer se po moje dost hiter vidi, ali je interes ali ne, če ga ni pač nehaš.
Sam problem so ti ženski signali, ko ne vidiš, da neki je?!?!?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Apr, 2007 20:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz načeloma ponavad osebi,ki mi je všeč kar hitro al pokažem,da mi je všeč ali pa ji kar povem.In če vidim,da ni istega nazaj pač neham.Nima smisla rinit v nekoga,ki mu nisi.Najbolj mi gre pa na živce tisto skrivanje,ko mi ne da recimo tip z ničemer vedet da sem tud jaz njemu všeč,pol pa cel začuden reče pa aj si mi bla všeč.Matr.




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Apr, 2007 22:17     Naslov sporočila:  Re: Koliko časa Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Tor 07 Nov, 2006 14:11 Napisal/a:
Koliko časa se ponavadi ukvarjate z nekom, ki vam je všeč, da pride pol rečmo do zveze?


Pa dobro, kakšno je to vprašanje nasmeh

Jaz besedo ponavadi uporabljam za neka zelo ponavljajoča dejanja, ki na nek način preidejo v mojo navado.
Potemtakem bi se vsak mesec morala ukvarjat z drugim moškim, vmes bi pa še do zveze moralo prit. če enomesečno ukvarjanje z nekom sploh lahko šteješ za zvezo.

Tako da moj odgovor bi bil, da se PONAVADI sploh ne ukvarjam in do zveze sploh ne pride.
Je bilo pa v mojem življenju ene par izjem. Ena traja še vedno. Ukvarjala sva se drug z drugim kak mesec, dva, do zveze je prišlo spontano. Namreč, ni me po osnovnošolsko vprašal "a bi ti hodila z mano?". Vem, kdaj sva se spoznala nimam pa pojma kdaj sva uradno začela najino zvezo, tako se vsaj ne obremenjujeva z nekimi idiotskimi obletnicami. če mi je kaj smešno, mi je to, ko kje preberem ali slišim "moj fant mi je pa za enomesečno obletnico najine zveze kupil vrtnico" ali kaj podobnega. Pa en mesec dragi moji je v neki zvezi mal več kot NIč. Takrat človeka niti poznaš ne še čisto dobro. In šele ko ga povsem spoznaš lahko konkretno gradiš zvezo.

Zdaj v kakšnem drugem primeru bi se pa morda s kom drugim ukvarjala samo kak teden ali ap tri mesece ali kaj jaz vem. To je dovisno od milijon dejavnikov. Ne moreš tukaj o kakšnih navadah govorit. Je čisto odvisno s kom imaš opravka. Še posebej moški mislim, da bi to morali bolje razumeti, saj verjetno niso vse ženske, s katerimi se ukvarjate enako odprte, zadržane itd.

Opažam pa, da se današnja mladina predvsem premalo ukvarja z nekom preden se poda v neko zvezo in tudi to, da besedo "zveza" mal zlorabljajo. Dva, tri dejti še niso zveza.


Za foro bi pa mene bolj zanimalo nekaj drugega. Kako dolgo se ukvarjate s kreteni pri katerih niste povsem prepričani ali so tisto pravo ali ne preden jim jasno date vedeti, da iz te moke ne bo kruha, torej da ne bo zveze? Pa en odgovorit "predolgo", ker to je itak jasno. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 17 Apr, 2007 23:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če je interes na obeh straneh pol ne obupaš a ne? Jst sm se dubla z eno bejbo in ona prav da sm ji full všeč ipd. vse naj naj, sam naredi pa nič. Oz. skos ji jst prva pošljem sms, se počutim že tko k da silim vanjo ampak ona men zmer odpiše full lepe stvari. In zdej sm rekla, huda bejba gor, huda dol, ne da se men za nekoga full trudit... Nej se enkrat nekdo zame. No in zdej jo pustim pri miru. Že ni dost zainteresirana očitno... Men pa tut dol visi k se mi ne da it nekih najstniških igrc zapeljevanja in hard to get scen...

Drugač pa ponvad k smo se spoznal pa če smo se mel luštn, smo se najprej kdaj dobil, sam jst sm zmer naletela na tipe k so že sami živel tko da je kej hitr pršlo do prvega vikenda k smo skupi spal, in pol še drug, tretji... in smo bli v vezi.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Emona Devil
Neznanec
Neznanec


Starost: 33
Pridružen/-a: 17:33, 17-Jun-2007
objave: 39
Teme: 0
Kraj: Ljubljana
1019.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Jun, 2007 17:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Z njo se ukvarjav se do takrat, ko ne postane moja. Ponavadi tista v katero se zapičim in se ukvarjam z njo kasneje postane moja draga. Very Happy




My Nasty Reputation Takes Me Everywhere


 škorpijon Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od Emona DevilPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6017s ][ Queries: 40 (0.2542s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.