Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 emily



Starost: 35
Pridružen/-a: 19:15, 09-Jan-2006
objave: 3
Teme: 1

139.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Jan, 2006 22:20     Naslov sporočila:  ljubezen preko interneta Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hey, moj prvi post tukaj!nice to met ya all! :flowerman:

okay, ljubezen preko interneta...vaše mnenje o tem...jo je možno najti, se obrdrži..?pasti pa itak vsi poznamo...razpište se...




 Vodnar Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od emilyPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Jan, 2006 22:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lepo da je to tvoj prvi post, ampak predno odpiraš nove teme ti priporočam da pogledaš če takšna tema že obstaja,ker smo tole prežvekovali par mesecev nazaj in lahko tam nadaljuješ.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 emily



Starost: 35
Pridružen/-a: 19:15, 09-Jan-2006
objave: 3
Teme: 1

139.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Jan, 2006 22:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

se opravičujem...nerada obujam stare teme...ožalujem.




 Vodnar Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od emilyPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Jan, 2006 22:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tema je tema in če je odprta potem nadaljuj tam.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 dying_angel
Neznanka
Neznanka


Starost: 31
Pridružen/-a: 18:44, 15-Feb-2007
objave: 10
Teme: 0
Kraj: okolica ljutomera
237.8 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Feb, 2007 19:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

sem že mala love preko interneta pa se ni obdržala...pa sploh tega več nočem poskusit




 Vodnar Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od dying_angelPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Feb, 2007 19:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dying_angel @ Thu 15 Feb, 2007 18:02 Napisal/a:
sem že mala love preko interneta pa se ni obdržala...pa sploh tega več nočem poskusit


haha a zarad t6ega ker si ga po i. spoznala...zarad interneta bad stuff a




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 dying_angel
Neznanka
Neznanka


Starost: 31
Pridružen/-a: 18:44, 15-Feb-2007
objave: 10
Teme: 0
Kraj: okolica ljutomera
237.8 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Feb, 2007 20:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kdo si ti? Rolling Eyes




 Vodnar Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od dying_angelPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kaj ma pa to veze?

hočem ti rečt, da način spoznavanja v taki meri ne odloča o tem, kako se bo zveza razpletla in ne priča o tem, da je slab človek itd...

tko kot da bi spoznala nekoga na faksu in potem nama ne bi šlo in potem ne bi hotela nobenga več iz faksa... ni se ti treba glih tko butasto omejevat.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 LadyBird
Neznanka
Neznanka


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:07, 14-Feb-2007
objave: 51
Teme: 1

1413.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz mislim da so to taki časi, da je velik stvari in je treba vse poskusit! če si iščeš ljubezen preko neta ok! Zakaj pa ne? Saj lahko najdeš ful dobre kolege in tudi nove ljubezni! Jaz npr. sem pred kratkim končala z enim tipom, in mi nekak odgovarja da sem tuki gor in si pišem z različnimi ljudmi! Sam da fotr ne ugotovi da to delam med delovnim časom - potem bo cela frka!




 Kozorog Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LadyBirdPošlji zasebno sporočilo
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ladybird, ti zamenji službo...najslapš je delat pri starih.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 LadyBird
Neznanka
Neznanka


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:07, 14-Feb-2007
objave: 51
Teme: 1

1413.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne, saj ne delam pri njem, ampak v istem podjetju. On je direktor za proizvodnjo, jaz pa delam v kontrolingu. Sam me, ko ima čas, obiskuje in mi govori kako se to dela, blablabla,..... Saj sem imela srečo da sem dobila službo, ne bi je rada kar tko pustila.




 Kozorog Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LadyBirdPošlji zasebno sporočilo
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nej ti neha pod prste gledat, to ni zdravo. Kar povej mu, da se boš že sama znašla, da pa je fajn itd. in lahko gresta kdaj na kosilo.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja zveza prek neta, je enako kot pa če osbo spoznaš v živo, nima nobene veze glede na to, ali se bo zveza obdržala ali ne.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 LadyBird
Neznanka
Neznanka


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:07, 14-Feb-2007
objave: 51
Teme: 1

1413.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Antigona moj oči je pač perfekcionist, nikol ne bo čist zadovoljen. Za kosilo z mano pa nima nikol časa Sad
Tebi Brussman pa lep pozdrav! S tabo se pa ne strinjam popolnoma. Men se zdi fajn da se zveza z nekom prek neta obdrži. Saj je on tud nek del tvojga življenja, a ni? Sicer to ni vsak, pa vendar.




 Kozorog Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od LadyBirdPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 16 Feb, 2007 10:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah jaz nikol nisem iskala zveze preko neta, ssem pa moja dva zadnja točno to. Enkrat sem dala oglas da iščem plesalca za salso in se je pač javil tud en tak, ki je bil kasneje moj fant, že od prvega dne ko sva se srečala, s tem ki sem zdaj je pa isto, ko me je slučajno zahaklal na ircu in ko sva se tako pogovarjala, sva pač potem se želela še spoznat in je pač spet blo to to. In tud men se to ne zdi nič tazga, sam eni pa tak big deal delajo iz tega.

Še najbolj glupi komentarji ki sem jih jaz dobila so bili, da to pa ja ne morem se z nekom kr tako dobit, kaj pa če me ubije, a ni bolše it ven žurat pa tam nekoga spoznaš. Ja a tist me pa ne more ubit al kaj? Kaj vse folk ne spravi skup jao.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4567s ][ Queries: 40 (0.1870s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.