Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 18 Jan, 2004 22:54     Naslov sporočila:  Testirajte fante! Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

En čisto enostaven test za vse ženske, kako ugotovite, kakšen je v bistvu vaš fant, v resnici, kadar se ne more pretvarjati.

Peljite ga z družbo na kakšne počitnice za kakšen teden in ko ga bo družba pila bolj obilno, poskrbite, da bo tudi vaš fant popil veliko alkohola (pretiravat ni treba da ne bo šel v bolnico), no v stanju, ko bo res zelo pijan boste lahko videle, kakšen je vaš fant vi bistvu.

No nekateri, postanejo nasilni, drugi tečni, četrti zaspijo, peti........

Najbolje da ugotovite same.
smeh

P.S. preizkušen recept moje znanke




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 18 Jan, 2004 22:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst ponavad zaspim!

he he he he




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 18 Jan, 2004 23:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ammm...tale metoda je pa "mal" kruta. Rolling Eyes

Tega pa ne bi naredila - je preveč hinavsko.




   
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 11:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

moj ne pije... oz. jaz več kot on:)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 11:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

a enkrat se pa nebi mogla mal nazaj držat, a???

c c c c...




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 13:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

prue Napisal/a:
Ammm...tale metoda je pa "mal" kruta. Rolling Eyes

Tega pa ne bi naredila - je preveč hinavsko.


zakaj bi to bilo kruto in zakaj bi bilo hinavsko, če se hočeš prepričati s kom boš celo življenje.
Naprimer, o krutosti.
Ali potem raje tega ne narediš in po nekaj letih hodiš s temnimi očali okrog, zaradi podplutb.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 14:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ne vem če bi šla jaz namerno to narest... zelo dvomim! Saj bi se slej ko prej napila skupaj, pa bi videla kakšen je... vsekakor pa ne bi šla načrtno ga spravljat v tako situacijo - ga na tak način testirat... nikakor!!!!!!

Da bi mene tip na kakršenkoli način testiral in da to izvem... ma znorim! Evil or Very Mad To se mi zdi ogabno! Sovražim kakršnakoli testiranja v zvezi s partnerstvom... ne razumem ljudi ki to počnejo!

In taki ponavadi najbolj vneto govorijo o tem kako zelo iskreni so Rolling Eyes Tu ne vidim nikakršne iskrenosti!!!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 15:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja ok, sej ne rečem, da jst koga testiram pa to, ampak pr fantih se ponavad v alkoholiziranem stanju pojavi nasilnost, ki se slej ko prej pokaže tudi v razmerju ki traja dlje časa.
Ženske vsekakor ne moreš testirati na takšen način.
Konec koncev če tko realno pogledaš se vsakodnevno testiramo drug drugega, čisto realno in podzavestno.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 15:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne, ne... se ne strinjam... ne testiramo se vsak dan ko smo skupaj... temu se reče spoznavanje. In kar vidimo da nam je všeč ali da nam ni to sprejmemo... če je preveč tega kar nam ni všeč, potem pač nima smisla da nadaljujemo... ampak vse to NI testiranje!
Testiranje je nekaj... hm... ma ko namenoma delaš stvari... kaj vem... ko človeka namenoma delaš ljubosumnega, da vidiš njegovo reakcijo! Ko človeka namenoma ignoriraš da vidiš njegovo reakcijo! i.t.d........

To so grde stvari ki jih ljudje namenoma delajo določenim osebam in jih na ta način testirajo. To se meni zdi primitivno! Pogovori se, če hočeš kaj izvedeti... Pa dobro, mogoče jaz tako gledam na to ker sem preveč iskrena in nekako ne razumem ljudi ki lažejo - s pogovorom pri določenih ljudeh pač ne dobiš tistega kar si želiš. Nekje niti resnice ne!

No jaz osebno ne bi tolerirala takega ali drugačnega testiranja. Kar kdo hoče vedeti o meni naj me vpraša - preprosto!


Sicer pa če ženskonapiješ lahko tudi marsikaj izveš o njej - nekatere ratajo: prostaške, flirtajo z drugimi, te ne jebejo pet posto in se obešajo po drugih, plešejo striptiz pred tvojimi frendi Twisted Evil
Hja, če ti je kaj od tega všeč... potem jih res ne moreš testirat smeh

Vsakega se da na tak ali drugačen način testirat - meni osebno to ni všeč. Ne bi ga jaz testirala, niti ne bi bila rada testirana. Pa ne ker bi se bala česa - sem kakršna sem, če komu ni všeč kar vidi... hja... kaj naj rečem: adijo (najšibkejši člen Laughing ). Ampak preprosto zato, ker v tem ne vidim iskrenosti, v vezi pa hočem najprej iskrenost!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 15:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:
Ne, ne... se ne strinjam... ne testiramo se vsak dan ko smo skupaj... temu se reče spoznavanje. In kar vidimo da nam je všeč ali da nam ni to sprejmemo... če je preveč tega kar nam ni všeč, potem pač nima smisla da nadaljujemo... ampak vse to NI testiranje!
Testiranje je nekaj... hm... ma ko namenoma delaš stvari... kaj vem... ko človeka namenoma delaš ljubosumnega, da vidiš njegovo reakcijo! Ko človeka namenoma ignoriraš da vidiš njegovo reakcijo! i.t.d........

To so grde stvari ki jih ljudje namenoma delajo določenim osebam in jih na ta način testirajo. To se meni zdi primitivno! Pogovori se, če hočeš kaj izvedeti... Pa dobro, mogoče jaz tako gledam na to ker sem preveč iskrena in nekako ne razumem ljudi ki lažejo - s pogovorom pri določenih ljudeh pač ne dobiš tistega kar si želiš. Nekje niti resnice ne!

No jaz osebno ne bi tolerirala takega ali drugačnega testiranja. Kar kdo hoče vedeti o meni naj me vpraša - preprosto!


Sicer pa če ženskonapiješ lahko tudi marsikaj izveš o njej - nekatere ratajo: prostaške, flirtajo z drugimi, te ne jebejo pet posto in se obešajo po drugih, plešejo striptiz pred tvojimi frendi Twisted Evil
Hja, če ti je kaj od tega všeč... potem jih res ne moreš testirat smeh

Vsakega se da na tak ali drugačen način testirat - meni osebno to ni všeč. Ne bi ga jaz testirala, niti ne bi bila rada testirana. Pa ne ker bi se bala česa - sem kakršna sem, če komu ni všeč kar vidi... hja... kaj naj rečem: adijo (najšibkejši člen Laughing ). Ampak preprosto zato, ker v tem ne vidim iskrenosti, v vezi pa hočem najprej iskrenost!



Torej ti vprašaš tipa, ali bo v prihodnje nasilen ali ne?
In kaj ti bo odgovoril.

Ja seveda, če bi vidu, da se moja bejba ko se ga napije, da se obeša po drugih in lizari z njimi, da bi jo z veseljem pustil.
In če bi prej kazal kak sum na to, bi jo "testiral" napil, pa da vidimo s kom sem jst to in če bi se pokazala kot sem rekel bi ji dal 2.

Raje vidim s kom sem takoj kot pa šele takrat ko zna bit prepozno.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 15:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Piky Napisal/a:
a enkrat se pa nebi mogla mal nazaj držat, a???

c c c c...


ej vse je v meji normale...
pijem a se ne opijam.. k se zdim pol sama sebi sirota... pa nekosmatih mačkov ne maram...
zato raj dušim




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 16:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tisti ki so nasilni sigurno tudi lažejo...
jaz že v štartu ne bi bila s takim tipom, ker sovražim laži.
če pa bi tako dobro lagal, da ne bi dojela... bi bila pa itak že nekaj časa skupaj preden bi me užgal in v tem času bi se sigurno kdaj napil in bi videla kako in kaj...
Govorim o tem, da namerno ne bi šla testirat tipa, ker se mi to ne zdi v redu!

To, da greš namerno testirat nekoga (kakršnokoli testiranje)... ma ne vem... to je kot da ga hočeš v nek kalup dat, v nek predalček: bo opravil test ali ne? če ga ne bo adijo...

To je čisto neiskreno. Kako naj veza temelji na iskrenosti, če drug drugega testirata? Ja, ne more! Zaupat moraš človeku... slej ko prej ti bo pokazal svoj pravi obraz - in nikoli ni prepozno, da greš iz neke veze!!! Je po določenem času težje, ni pa nemogoče!

Zaupanje in iskrenost sta temelja dobre veze. In če v štartu partnerja testiraš... ma to zame ni noben temelj dobre veze!




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 18:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Admin Napisal/a:

zakaj bi to bilo kruto in zakaj bi bilo hinavsko, če se hočeš prepričati s kom boš celo življenje.

Sem že po naturi zelo nezaupljive sorte in bi ga že pred začetkom zveze dobro "stestirala". Se bi prej prepričala, v kaj se spuščam.
Ne nič ni narobe s tem, da se hočeš prepričat s kom boš celo življenje, v bistvu je tako prav...ampak mislim, da se to da narediti na druge načine, ne pa takole.

Citat:
Naprimer, o krutosti.
Ali potem raje tega ne narediš in po nekaj letih hodiš s temnimi očali okrog, zaradi podplutb

Ne, nisem taka..samo enkrat bi me udaril, pa bi odšla.

Tega pa preprosto ne bi šla delat, ker mi je res čist hinavsko.
Sama sicer nikoli ne pijem...in če bi me partner kdaj na tak način testiral (raje ne pomislim na to x), bi ga po moje v trenutku pustila..no ja, drugač bi v vsakem primeru posledce definitivno odstale - če ne druzga, bi šlo zaupanje po gobe. Brez zaupanja ni pa nč.
Ne vem za druge, ampak meni tole res ni to. Ni to moj način.




   
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 20:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sej vse lepo in prav, ampak komu pa lahko danes 100% zaupaš.
In če včasih te da partner na test pa niti ne veš za to.
Kot sem rekel se bi poslužil tega samo, če bi bejba kazala kakšne znake, kot sem jih že opisal, če bi me pustila zaradi tega OK, pač ni zame.
Ženske vee in nevede testirate moške in to neprestano, kar kažejo tudi nekatere statistike, torej test gor ali dol.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Jan, 2004 20:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se ti ne zdi da ti malo preveč posplošuješ zadeve? Vede ali nevede da jih testiramo? Ma ti govoriš o neki specifični vrsti žensk... ampak point je v tem da niso vse take!!!

Primer: sta s punco v lokalu s tvojimi frendi... ona se začne vsepovprek spogledovat... da bi videla če ti je kaj do nje - če si ljubosumen... Bi prišla domov in bi ti rekla, da je bil vse skupaj samo test, da vidi kako se boš odzval...
To bi bilo zate normalno??? Confused Ne bi bil prav nič jezen na njo? Bi se ti zdelo čisto okay, da te testira?


Ja, je res da nikomur ne moreš 100% zaupati. Vendar če bi mene kdo testiral, ma dvomim da bi mu potem kaj bolj zaupala - bi mu pa veliko manj zaupala!!!
In ali ni veza za to da si dva čim bolj zaupata? Ne pa manj...


Ma saj... vsakdo ima svoje poglede na določene zadeve. Nekaj kar je nekomu normalno, drugemu niti slučajno ni... saj še dobro da smo si tako različni - bi bilo preveč dolgočasno če si ne bi bili smeh




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97393 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6217s ][ Queries: 33 (0.3427s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.