Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 DeadlyArrow7
Neznanec
Neznanec


Starost: 35
Pridružen/-a: 0:46, 03-Avg-2005
objave: 5
Teme: 1

264.9 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 01:37     Naslov sporočila: Hehehe ! TEŽAVE V LJUBEZNI IN NASVETI V OSVAJANJU ŽENSKE Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Živjo moje ime je Daniel in prvič pišem.Imam nekaj vprašanj,in upam da mi lohka pomagate,in upam da sem jaz kakorkoli pomagal:) Razz


Kot prvo naj povem,da sem star komaj 17 let,in v bistvu vem kaj pomeni neko osebo zares LJUBITI.Veliko ljudi mi pravi** ti si še otrok kaj pa ti veš o ljubezni**jaz se ne strinjam s tem.Hodil sem z žensko staro 17 let,hodila pa sva 2 leti in pol.Kar naenkrat mi pa pove da je zaljubljena v najbolšga prijatelja,mene je to tok prizadelo da sem se v bistvu mislil ubit. Nisem prenesel bolečine in sem se najedel različnih tablet,tako sem pa pristal v bolnišnici.Minilo je že eno leto in me še zdaj boli!!

Problem je da zdaj vedno iščem dekleta,ki so za resno zvezo,ampak takih je bolj malo!!!!

Kaj naj naredim,da bom čimprej najdel osebo ,ki bo za resno zvezo???A je možno da se preveč trudim iskati jo in naj počakam da prava oseba pride do mene?????

IMAM PA PAR NASVETOV O OSVAJANU ŽENSK:

1.)če hočeš da te sploh ženska opazi se moraš najprej naučiti spoštovati jih,če tega ne znaš ne boš nikoli dobil ženske!Ženske rade vidijo da jih spoštuješ.

2.)Vedno ko ženska govori jo glej v oči,nikakor pa v prsa al pa kam drugam,ker če jo gledaš v oči si bo ženski to full pomenil,k bo vedla da jo rad poslušaš.

3.)NIKAKOR V SVOJEM ŽIVLJENJU UDARITI ŽENSKO!!!!!!!!!PRAV TAKO NIKOLI JE ZMERJATI.

4.)VEDNO preden žensko poljubiš jo vprašaj če jo lahko,k to tud full rade vidijo.Vsako potezo,ki jo narediš(npr.spolnem odnosu)jo vprašaj če lahko!

5.)S ženskami moraš ravnati k s kraljicami(vsaj jaz tako mislim)

6.)Maš pa tud to foro da se naučiš kje so erogene cone.Npr.začni s nežnem poljubljanjem vratu in ŠELE ko vidiš da ji ugaja jo upraš če jo lahko poljubiš na trebuh.Nežno jo poljubi nato pa premikaj jezik po njenem trebuhu gor in dol,in če ji še to ugaja nato boš 100% prišel do prsi.Tam narediš enako in ne pozabit da jo moraš uprašat!!Potem ji enako kot zgoraj poljubljaj stegna,ko pa prideš do stegen je velika možnost da bosta imela spolne odnose.

PROSIM PA ŠE ZA KAKORKOLIŠNE NASVETE O OSVAJANU ŽENSK,K SE ŠE JST SAM UčIM,RAD PA VIDIM DA MI DAJEJO NASVETE STAREJŠI ker imajo veliko izkušenj!!!!!!!

Za vaš odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem


Lepo se mejte,caw




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od DeadlyArrow7Pošlji zasebno sporočilo
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 06:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No, Daniel, zanimivo je tole tvoje pisanje. Kaj je res prava ljubezen, boš verjetno spoznal malo kasneje. To, kar sedaj občutiš, je mladostna zaljubljenost, ki ti dodobra zamegli pogled na resnično stanje. če ljubezen ni obojestranska, potem to še ni ljubezen, ampak zaljubljenost. In zaradi ljubezni ne goltamo tablete in ne mislimo na smrt. Vse to je še en dokaz pri tebi, da si šele začel raziskovati in učiti se, kaj je prava ljubezen. Ljubezen je lepa, najlepša izkušnja v življenju, pa naj bo to do partnerja, staršev, ali pa dobrega prijatelja. Nesrečna ljubezen zame ne obstaja, kvečjemu nesrečen poizkus priti do tega. Že sama beseda LJUBEZEN, pomeni srečo.

Glede tvojih nasvetov, kako osvojiti žensko, pa moram povedati, da kar nekaj trditev drži, ki pa bi jih lahko strnili v samo en čudovit stavek, ki se glasi : predvsem je treba v ljubezni imeti veliko spoštovanje do partnerja, potem pa vsi ostali nasveti kar avtomatsko sodijo zraven.

Toliko zaenkrat od mene, bodo še drugi kaj napisali, ki imajo dosti izkušenj o tem.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 09:56     Naslov sporočila: Hehehe ! Re: TEŽAVE V LJUBEZNI IN NASVETI V OSVAJANJU ŽENSKE Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

DeadlyArrow7 Napisal/a:

5.)S ženskami moraš ravnati k s kraljicami(vsaj jaz tako mislim)



Tole kar sem bral, je kot da bi bral sebe pri mojih 17ih letih.
Ampak lahko ti povem, dadelaš iste napake, kot sem jih delal jaz, pri mojih 17ih.
Kot prvo z ženskami ne smeš ravnati, kot s kraljicami, ker se te hitro naveličajo in te imajo za copato, revo, mehkužneža, itd.

Z ženskami moraš ravnati, kot s sebi enakimi, samo tako in nič drugače, dokler boš ženske poveličeval, se ti bo dogajalo, kar se ti dogaja.
Najboljše je, da prebiješ ta zid med nemogočim, kot praviš, da se posexaš z eno, ki ti pač ne pomeni nič, seveda ne tako, da boš izkoristil kako ubogo revco, ampakda je to obojestranska avantura. Po možnosti kakšno starejšo, da te malo pouči o ženskah.

Ko boš to naredil boš videl, da so ženske ljudje tako kot ti.

priporočam ti pa, da za nasvete o ženskah ne sprašuješ žensk, pač pa tiste fante, ki imajo uspeh pri ženskah in imajo ob sebi pravo žensko.
Seveda ne sprašuj tistih, ki ženskam lažejo, da bi prišli do sexa.

pa mogoče za začetek si preberi tole
http://www.povej.net/forum/viewtopic.php?t=4531




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 10:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pa še moje pametne misli...
- vsaka ženska je človek zase, tako da se najprej potrudi (če ti ni samo za avanturco ampak resno zvezo), da jo spoznaš- če jo boš upošteval (ji priznal njeno osebnost) potem bo veza furala, res pa je, da se velikokrat zgodi, da pač naletiš na napačno osebo, zato si zafurane zveze ne drži k srcu. Moraš se zavedati, da tudi v vezi potrebuješ kr nekaj časa, da vidiš ali sta za skupaj ali ne. Laho je ženska super oseba, a akupaj nista kompatibilna.
Bodi fer, odkrit in malo diplomatski in predvsem, ja jo spoštuj, ne rini vanjo in ne igraj (preveč).
Sicer pa se tudi meni zdi, da se morš malo najprej razdivjat in potem iskat družico skozi lajf:)
Ampak ljudje smo si različni.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 10:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Smo si različni ja...Eni so skozi vso mladost imeli nekakšne resne zveze, drugi pa avanturice oz so divjali, če lahko tako rečem. To je recimo primer mene in moje sošolke skozi osnovno ter potem še srednjo šolo. Ona skoz neke resne fante po par let, jaz pa luftarka smeh Ok...nikoli nisem razumela zakaj hoče že tako zgodaj imeti resne veze...

Kar ti dejansko želim povedati je to, da se ne obremenuj preveč z iskanjem. Pusti življenju in predvsem tvoji mladosti prosto pot, uživaj in enkrat, ko boš najmanj pričakoval, bo nekdo uletel v tvoje življenje.

Ter, kako je že nekdo rekel? Ko iščeš pravo/pravega, se "igraj" z nepravimi.




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 10:53     Naslov sporočila: Hehehe ! Re: TEŽAVE V LJUBEZNI IN NASVETI V OSVAJANJU ŽENSKE Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kar nekaj koristnih nasvetov si dobil, pa kljub temu bi rad povedal, da ženske so kraljice v nekem smislu, samo moški tega nočejo priznati. V bistvu je vse v njihovih rokah, kdaj bomo seksali. al če sploh...!! Torej, kdo je tu kralj, kdo kraljica. Je pa razlika v tem, kako to razumeš in dojameš. Copata pa je tisti moški, ki sam nima toliko jajc, da bi se izkazal da je moški, potem pa počenja vsemogoče bedarije in s tem "kupuje" žensko naklonjenost.

To kar je Bass napisal, da si najdi eno starejšo, da te popelje v svet spolnosti, se pa popolnoma strinjam, veliko se boš naučil, pa nobene duševne bolečine ne bo, ko bo konec "pouka" !!




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 DeadlyArrow7
Neznanec
Neznanec


Starost: 35
Pridružen/-a: 0:46, 03-Avg-2005
objave: 5
Teme: 1

264.9 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

za vaša mnenja se vam zahvaljujem,imam pa še eno vprašanje:

všeč mi je starejša ženska(stara je 19 let) in me zanima če se mi sploh splača truditi z osvajanjem,ker sm slišal oz.mi je par frendov povedal da ženske ne marajo starejših tipov???????? Confused Confused




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od DeadlyArrow7Pošlji zasebno sporočilo
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 11:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sej ti pravimo, vsaka je svet zase. čeprav v povprečju mlajše ženske- najstnice padajo celo na starejše moške, ni nujno da tudi tvoja simpatija. če probaš ne zgubiš nilč,če ne probaš lahko zgubiš ogromno.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 11:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ti 17 let, ona, ki je "starejša", pa 19 let, ni bistvene razlike v letih, boš moral z leti malo še navzgor.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 12:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Žensko spraševat,če jo lahko poljubiš? Žensko vprašat med kavsanjem,če jo lahko za joške primem? DAMN!!!

A jo morm tud na začetku vprašat,če bi hodila z mano?




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 13:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To da vprašaš za poljub (sploh prvi) niti ni tolka zanič ideja... kr vžge, ker pokaže tipa kot čustveno osebo, ki da dosti na mnenje partnerke/simpatije. He, he pa tudi če je čisti blef.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 15:08     Naslov sporočila: Hehehe ! Re: TEŽAVE V LJUBEZNI IN NASVETI V OSVAJANJU ŽENSKE Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

DeadlyArrow7 Napisal/a:

Problem je da zdaj vedno iščem dekleta,ki so za resno zvezo,ampak takih je bolj malo!!!!

Vsako potezo,ki jo narediš(npr.spolnem odnosu)jo vprašaj če lahko!


Pri 17 iščeš dekle za resno zvezo? A se ti ne zdi to malo oziroma velik prekmalu? Spomni se na resno zvezo, ko boš star nekje 27 let , do takrat pa uživaj in nabiraj izkušnje, s kondomov seveda, naj te ne zavede da je bejba na tabletkah, ko se lahko kaj hitro naredi da postaneš očka.

Med sexom nekoga spraševat če lahko nekaj narediš? Še večja neumnost,. Med sexom gre vse po instinktu, ampak brez vprašanj.
Za spraševanje ti ne bo nobena prav nič hvaležna, ker jo boš s tem samo ohladil, tvoj namen pa je da jo zakuriš.
Med sexom oziroma med predigro je treba opazovat odzive osebe s katero si, ker ti njeno telo najbolj pove kaj je prav in kaj ne oziroma kaj paše in kaj ne. če pa misliš prakticirati kaj novega je pa najboljši čas ko je partner/ka že res dodobra vzburjena.

Da vprašaš za prvi poljub: recimo da ja, vsi naslednji definitivno ne, ker bi se te vsaka kaj hitro naveličala da bi za vsako stvar spraševal.
Ker s tem ne izpadeš razumevajoč ampak cincajoč tip , ki ne ve kaj bi, s katerim pa roko na srce nobena nima kej dost potrpljenja.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 15:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moj nasvet se glasi :
"Ubodeš i odeš!"
jumpa




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 cuker
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 42
Pridružen/-a: 21:15, 17-Feb-2005
objave: 92
Teme: 11

2381.4 kinta/e
50.0 šold/e
66.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Avg, 2005 21:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A ti pr sedemnajstih razmišljaš o resni zvezi. Pa bog te nima rad ej, a pri dvajsetih se boš pa poročil, pri 30 pa mel kopico otrok. Mislim neumnost ej. :doh:




 Dvojček Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od cukerPošlji zasebno sporočiloBlog
 DeadlyArrow7
Neznanec
Neznanec


Starost: 35
Pridružen/-a: 0:46, 03-Avg-2005
objave: 5
Teme: 1

264.9 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Avg, 2005 00:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To da jo uprašaš mogoče je naumnost,ampak pr men je do zdej vedno delovalo!!!!!!!


Sm bil prejšen teden s eno punco,pa mi je rekla če greva nekam kjer bova sama(pa prvič sm jo vidu),pa sm ji reku itak.začela sva se zalizovat,pol sm jo pa čez nekaj časa začel po vratu z jezikom lizat,pa ji je pasalo(začelo jo je vzburjat)pa sm jo uprašu če lohka isto naredim na trebuhu pa da ji bo to velik bolj pasal,pa je rekla ja,ko sm začel po trebuhu jo je že tako vzburjalo da sm isti postopek začel pr prsih in nato sva šla do konca,pa naj povem da je blo to zanjo prvič+da je devica pa da mi je rekla da hoče met spolne odnose šele ko bo poročena???!!!!!!!!!!!!!

Doslej so pr men tej postopki vedno deloval,pa če se še tok naumno sliši

Glede resne zveze: a je možno da se jst bojim ostati sam na stara leta,pa da zarad tega hočem resno zvezo???????


*******LOL*******




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od DeadlyArrow7Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3925s ][ Queries: 36 (0.0879s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.