Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 16:07     Naslov sporočila:  Zacutiti privlacnost.... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:

- Ste sposobni začutiti kdaj ste vi nekomu všeč?

- Kdaj začutite privlačnost? Recimo: stopite v lokal poln ljudi... ali ste zmožni izmed vseh teh ljudi takoj izluščiti tiste osebe ki ste jim privlačni? Opazite to že takoj ko se spogledate z njimi ali traja dalj časa da to opazite? In koliko časa rabite da opazite da ste nekomu privlačni?

- Je kdo od vas ki tega sploh ne zna opaziti? Ki enostavno ne vidi tega kdaj je nekomu drugemu všeč?

- Opazite kdaj se privlačijo drugi med sabo?




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 18:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ajajaj....pa začnimo. Ampak goddie

Sem sposobna začutiti, če sem nekomu všeč.

Sedaj si dala konkreten primer za lokal. Čisto odvisno je. Če je fajn družba in se ne dolgočasim, sploh ne opazim, da bi me, če bi me, kdorkoli gledal, ker sem preveč zatopljena v svojo družbo.
Če se pa slučajn zgodi kakšen dan, da je podn od nas vseh, ki sedimo za mizo pa itaq začnem mal okol gledat. In ja...se da opazit. Najbolj po pogostih pogledih, ki imajo nekaj posebnega na sebi (včasih se mi zdi, da imam nekaj čudnega na faci). To je možno tudi že, ko vstopiš v sam lokal.

Ravno pred dnevi sva sedela s kolegom na pijači in je on kr neki bluzil pa se mi ga nekka ni dal poslušat in sem mal pogledovala k sosednji mizi eno punco ter fanta. Ja, všeč sta si bla oz. on njej zihr, za obratno pa ne bi dala roke v ogenj.

LP




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 18:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:

Ma ja tuki zna bit problem, rečmo, z nekom v lokalu se srečata z očmi, naprimer jst jo gledam in potem tudi ona začne mene gledat, čeprav to ne pomeni, da sem ji všeč, ampak da pač čekira, če jo gledam, ponavad če si osebi všeč, se ti nasmehne.
Da se, v večini primerov, no če pa zgrešiš, jeb¤¤¤¤, pa drugič več sreče, tuki se ni za sekirat!




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 18:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

-Naya- Napisal/a:

Še eno vprašanje na to temo: Se kdaj zmotite in mislite da ste nekomu privlačni pa potem ugotovite, da temu ni tako?




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 18:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:

Seveda, sej nihče ni nezmotljiv!




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 18:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Larisa Napisal/a:

Glede na to, da imamo vsi več ali manj razvite take sposobnosti, je možno:) Pogostokrat tudi čez monitor začutim določene vibracije... Tako da me čut že v naprej opozori, če je oseba prava zame ali ne... Oz. kaj želi od mene...
O teh stvareh je težko razlagat, ker se tega ne da enostavno razložit... rečimo temu bolj po domače; Vsak človek ima svoje energije, vibracije, ki jih lahko nekdo začuti... Tako tudi v lokalu polno ljudi, ali pa kje drugje.

Pozdravček,

Larisa




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2003 18:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

admin Napisal/a:

Ja sam stvar je taka, da večina jih zanemarja!




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Blisk
Moderator
Moderator


Starost: 114
Pridružen/-a: 0:09, 21-Nov-2003
objave: 96
Teme: 18

2245.5 kinta/e
102.0 šold/e
72.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Dec, 2003 18:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Občutek je važen vse ostalo je Klinc





 1 opozoril pred Izključitvijo! Ribi Spol:Moški Pes
NI na linijiOsebna Galerija od BliskPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 08 Dec, 2003 15:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Najprej vsem lep pozdrav!

Pri meni je tako, da ponavadi opazim ko se drugi privlacijo med sabo al pa ce koga jaz privlacim in to zelo, zelo ocitno pokaze...stvar se pa hitro obrne ce je meni nekdo vsec..pri tistemu pa ne znam prebrati znakov pa ce se fentam! Rolling Eyes




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 08 Dec, 2003 15:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dobrodošla

Ja po moje je včasih res najtežje prebrat znake nekoga ki ti je všeč.
Včasih vidiš kaj, česar sploh ni, zato ker sam želiš, da bi tako bilo...

Najlepše je pa takrat ko sta oba dovolj zrela, da drug drugemu jasno pokažeta kako stvari stojijo! Nekako ne maram nobenih igric

Sem pa ugotovila, da jaz sploh ne opazim če se drugi privlačijo med seboj Embarassed sem očitno preveč zaposlena sama s sabo Rolling Eyes Laughing




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Blisk
Moderator
Moderator


Starost: 114
Pridružen/-a: 0:09, 21-Nov-2003
objave: 96
Teme: 18

2245.5 kinta/e
102.0 šold/e
72.2 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 08 Dec, 2003 16:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Problem pr nekom, k ti je zlo všeč, da ne vidiš tistih znakov je tista zaljubljenost.
če bi se to dogajalo brez nekih čustev, potem bi to lahko vsak prepoznal.
smeh





 1 opozoril pred Izključitvijo! Ribi Spol:Moški Pes
NI na linijiOsebna Galerija od BliskPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Dec, 2003 09:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hvala Naya! smeh

Hja po eni strani vidis tistega kar ni , ker si tako zelis da bi blo po drugi strani pa noces videt nicesar ker te je strah tistega k bi lahko bilo in se tolazis da je to samo prijateljsko (kar te pa potem tud zamori. Geez, nikol ni v redu. Sm ugotovila da smo ljudje res komplicirana bitja..cist prevec! Rolling Eyes




 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Dec, 2003 19:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mhm... res si znamo zakomplicirat še tiste stvari, ki bi lahko bile popolnoma enostavne - v tem smo pravi umetniki




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Jan, 2007 22:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da ste ženske tukaj v prednosti, da prej veste, če ste komu všeč, kot obratno!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Jan, 2007 23:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz vedno vem kadar sem nekomu všeč, nikol pa ne vem, kdo me ima rad. To je bolj pomembno. Pa glih tega nikol ne vem Sad




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2245s ][ Queries: 40 (0.0556s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.