povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Jan, 2005 12:28     Naslov sporočila:  Kdaj nekomu reči Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kdaj nekomu reči LJUBIM TE in kdaj RAD/A TE IMAM ? Na kakšen način razlikujete ti dve besedi? Njun pomen morda....

Kako vi izražate svoja čustva, kako to pokažete partnerju ? Ljubimcu ? Prijatelju? Družinskemu članu?





Nazadnje urejal/a palèica Sre 05 Jan, 2005 12:50; skupaj popravljeno 1 krat


Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Jan, 2005 12:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kdaj nekomu reči ljubim te ali pa rad te imam? Ko to enostavno začutiš.

Partnerju in prijateljem povem in tudi na svoj način pokažem,
med družinskim člani pa si nekih čustev lih ne izkazujemo...da se imamo radi nekako enostavno vemo.i




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Jan, 2005 12:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz ne znam nc od tega povedat oz. mam grozne probleme s tem..ne wem zakaj enostavno nism navajena govorit rada te mam..ok vcas recem to ampak zlo redko, sem tud mnenja da doloceni ljudje k skoz govorijo rad/a te mam da se s tem to razvrednoti in zgubi na pomenu. Drgac ljubezen bolj izkazujem skoz dejanja.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Jan, 2005 15:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmm...Ljubim te, je zame tako tezka beseda, da mislim, da je se nisem izgovoril...pomeni res brezpogojno zaupanje in predanost partnerju, ki pa je ze dolgo, zelo dolgo nisem dozivel.
Rad te imam, veckrat recem....najboljsemu prijatelju recimo...ker mu tudi 100% zaupam in in mi je lepo ,ko cutim, da ga skrbi zame ,da se je pripravljen zrtvovat zame,ko to potrebujem...in ker vem, da ve, da lahko isto pricakuje od mene....




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Jan, 2005 19:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

RAd te imam -men že ta beseda ne gre z jezika,Ljubim te- se mi pa zdi da bi se zadavla prej kot pa jo izrekla.
Mogoče te besede premalo uporabljamo, ampak razmetavat pa tudi ne gre z njimi.
Jst za to raje uporabljam objemčke in poljubčke.
Ker tist, da mi nekdo reče rad te mam je le beseda, štejejo pa dejanja s katerimi to pokažeš.




 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 05 Jan, 2005 20:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bi rekla, da poveš lahko večim ljudem da jih imaš rad, ker je bolj razvejanega pomena, se pravi, da ti je nekdo pri srcu in ga sprejemaš kot del življenja in ožji krog prijateljev. Prav tako je to lepa beseda partnerju, ker izraziš naklonjenost in mu poveš s tem, da ti veliko pomeni njegova bližina.

Ljubim te pa je čisto druga zgodba. To si sposoben izrečt iskreo le takrat, ko res začutiš ljubezen do partnerja. Je najmočnejše čustvo, kar jih obstaja, vsaj zame no. Pa še to, ko se počutiš tako, da nekomu poveš, da ga ljubiš se počutiš srešnejšega vsaj dvajsetkrat bolj- no tako na oko pomežik




   
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 05 Jan, 2005 21:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ljubim te ne bi rekla nikomur ker mi besede zvenijo bolj bedno kot ne. Mislim da so tudi rada te imam dovolj močne besede če jih poveš iskreno in na pravi način v pravem trenuku... predvsem pa iz srca.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 06 Jan, 2005 11:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz tudi nisem nek zaprisežen govorc teh besednih zvez. Raje pokažem oz. se trudim pokazat in upam,da deklca to vse skupaj dojame. To sem izrekel točno in natančno 1X v življenju in upam,da se bo še zgodilo kaj takega,da bom lahko to izrekel.
So pa to definitivno besede ki imajo močan pomen (težke besede,kot se je -Naya- izrazla) in jih zato ne morem kar tako izrečt,ker bi to po vsej verjetnosti pomenilo da lažem.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 10:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja men se ljubim te se vedno zdi taka cudna besedna zveza..ne vem no..ja in res je tezka in pomembna in ne vem kaj se...mogoce se zato ljudje zatekamo k izpovedovanju ljubezni v anglescini, spanscini in kr je se tujih jezikov ki jih znamo..
Jaz sm bl nekak uspela izdavit ti men ful veliko pomenis..
Hm sam pol je to s5 tko ne..a je to vec kot rad te imam in manj kot ljubim te al kje na lestvici je zdj to, v tem primeru je blo zame vec kot rad te imam..ampak dvomim da je druga oseba to tko dojela.Pol recmo ti nekdo rece da bi tud umrl zate..pa s5 ti pol ne ves kje na lestvici je to njej/njemu..




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 12:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja izrekel sem jih samo 1x v zanosu največje zaljubljenosti.
Ampak sem videl, da niso padle na plodna tla.
zveza je po tem šla strmo navzdol!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 13:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

izrekla sm jih ze... v bistvu zapisala nekje v zacetku januarja... le enkrat... ne vem ce je ravno bla napaka, zavrnitev je pa vseeno bolela pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 14:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

v moji navadi je, da veliko prijateljem povem, da jih imam rada, men ta beseda nikakor ni tuja, tud sestri to povem...
beseda ljubim te je pa bolj težka, ker nisem zaljubljena




   
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: čet 16 Feb, 2006 22:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

RAda te mam povem velikrat fantu, prijateljem.
Mam tak odnos z njimi da mi je že čudn če ne slišim (od sebe ali drugih) tega več kot en teden.
Še posebej se mi zdi fajn, da poveš to po tem ko se skregaš, ker je to začetek sprave, vsaj v razmerju.

No LJubim te pa ne gre in ne gre iz ust, ker se mi čudno sliši, poleg tega pa za enkrat še ni bil noben vreden tega.

Razlika k jo jst vidm med izrazoma Ljubim te in RAda te imam, pa je da imaš lahko rad več ljudi medtem ko ljubiš pa lahko samo eno naenkrat.




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 31 Mar, 2006 09:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sam a ni smesn recmo v anglescini k je samo izraz I love you..pa je za rad te imam in za ljubim te..Pol je se vecja zmeda..reces ti prjatlu i love you (rada te imam) in on misl da si mu rekla i love you (ljubim te)...




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 sieagel
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 46
Pridružen/-a: 23:46, 27-Sep-2005
objave: 371
Teme: 22
Kraj: Ljubljana (na štajerski naèin)
2757.1 kinta/e
502.0 šold/e
747.7 flika/e

newzealand.gif
objavaObjavljeno: Pet 31 Mar, 2006 11:17     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

itak je odvisno kaj je zate definicija ljubezni se pravi besedne zveze ljubim te in rad te imam. to je odvisnoi od vsakega posameznika. rečem ju pa samo takrat ko to začutim do neke osebe.




Potovanja, Šport: bordanje, smuèanje, kolesarjenje, potaplanje, pohodništvo
Vreme, Raèunalniška tehnologija, Mali oglasi, Zdravje in šport in še kaj bi se našlo


 Strelec Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od sieagelPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

98647 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2331s ][ Queries: 40 (0.0550s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.