povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 10:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Že prvič, ko sva se videla je med nama bila neka nepremagljiva sila ...
Ponavadi se s tem začne.

Verjamem pa, da dva najprej veže všečnost (z vsemi ostalimi komponentami karme, usode, ...), potem zaljubljenost in nekje vmes, med zaljubljenostjo in ljubeznijo me je zadela strela z jasnega. Ona je punca s katero bi preživel moje življenje, punca, s katero bi ustvaril družino.

Tako nekako se mi je odvijala zgodba.
Vem, da je to bila prava ljubezen. Žal pa tudi taka prava ljubezen ni zadostni pogoj za srečno življenje.

In tako me je življenje še enkrat razočaralo in mi s tem dalo nov pogled na pot, ki jo moram prehoditi.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 10:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne glede na slabe izkušnje in na to kako je trpel ob izgubi ljubljene osebe, se ne sme zapreti, ker potem lahko zgrešiš tisto, ki v resnici bi lahko bila ljubezen življenja!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Devičnik, neumnost je razmišljati tako: to je bila res prava ljubezen!

Ni bila! Ker se je končala. Nobena prava ljubezen se ne konča. Sploh pa se ne konča na tak način, da je sporazumno z obeh strani. To potem ni prava ljubezen. Prava ljubezen je tista ki traja... ki nenehno nastaja pomežik Ne pa tista ki se konča, se neha zaradi takih ali drugačnih razlogov - to ni prava ljubezen. Ta te še čaka in bo trajala in se ne bo končala... tista bo šele prava ljubezen pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 16:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No...pri meni je bilo tako,da sem se vedno bolj zaljubljal in ko sva šla narazn sm bil anjvišji na lestvici čustev,tko da je blo kr bad ja...
Sam sm se sprjaznu,da očitno to ni blo to,ker če bi blo,nebi tega nardila,kar je nardila...pr¤¤¤¤¤!

No,zdj me je mal zjebala,mi mal zbila zaupanje do teh zadev,ker dejansko je bio videti,da je res to ljubezen in sm dejansko to verjel,pol pa tako izrabi moje zaupanje...no,sej v bistvu ga ni izrabla,sam ni ga spoštovala al kako bi temu reku,ne najdem prave besede...

V glavnem...
Kot sem rekel,kaj sem se naučil iz tega...ne zaupaj ženski!
Sej verjamem oz. vem,da obstajajo tud take,ki jim dejansko lahko zaupaš,sam vseen sm pša skeptičn i bo najbrž zdj še dl trajal,da se bom zaljubil oz. da bom ljubil,kot je zdj trajal (skor 1 let).

Mah...sej bo...ni bog,da bom sreču eno primerno fajn deklco,ki me bo hotela in me mela rada...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 16:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

Devičnik, neumnost je razmišljati tako: to je bila res prava ljubezen!

Ni bila! Ker se je končala. Nobena prava ljubezen se ne konča. Sploh pa se ne konča na tak način, da je sporazumno z obeh strani. To potem ni prava ljubezen. Prava ljubezen je tista ki traja... ki nenehno nastaja Ne pa tista ki se konča, se neha zaradi takih ali drugačnih razlogov - to ni prava ljubezen. Ta te še čaka in bo trajala in se ne bo končala... tista bo šele prava ljubezen

Saj ne veš točno kaj in kako se je zgodilo.

Jaz tebi povem: "To je bila prava ljubezen!", ti pa to sprejmi ali ne. čeprav ni bila trajna, je pa bila na mestu in prava, pristna ...

Vem, da bo tista, ki me čaka in ki bo trajala prava.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 16:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Veš kako je s pravimi stvarmi. Moje prepričanje je, da je že prav, da se je zgodilo. Saj so me vse moje prepreke v življenju pripeljale do tega kar sem.
Ravno tako je z odnosi z ljudmi.
Pri zadnji ljubezni pa pač vem, da sva se morala najti, da sva morala imeti tako lep odnos in da morava naprej. Seveda je težko in so je porajlo veliko dvomov v pravo ljubezen, v lepo življenje, ...
Ampak, kako ne verjeti samemu sebi in svojim občutkom, preverjenemu instinktu, ki mi pravi, da mi je bila namenjena. Pač, za določeni čas.
Bolje izgubiti najlepšo ljubezen, kot nikoli biti ljubljen, ali kako že gre.

Je že prav tako kot je. Vesel sem, da zdaj vem kaj je to PRAVA LJUBEZEN.

Hvala vesolju!




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 18:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Devičnik: ne vem točno kaj se je dogajalo s tvojo ljubeznijo, pravim pa to, da ljubezni ki se končajo NISO PRAVE! Ker če bi bile prave se ne bi končale!!! To je dejstvo, pa če ga sprejmeš ali ne. Mogoče boš to dojel ko boš resnično srečal tisto pravo, s katero bosta tudi ostala skupaj. In takrat boš videl da je v bistvu TA tista prava ljubezen. Da je tista mogoče bila zelo blizu prave, ampak kljub temu - ni bila prava - taka je lahko samo ena!
In prava je tista ki ostane... in drugače ne more biti! pomežik

No pa me vseeno zanima: kako je po tvojem mnenju lahko ljubezen prava, če se je končala??? Ma ker to mi ne bo nikoli jasno! če je prava se ne konča... ne razumem te, res ne...
To da ti je nekdo namenjen za nek določen čas je jasno, s tem se popolnoma strinjam s tabo. In ti je bila namenjena, ker brez nje ne bi bil to kar si danes. In tako je z vsemi našimi odnosi z ljudmi okoli nas... brez njih danes ne bi bili to kar smo. Kar pa še zdaleč ne pomeni da so pravi odnosi!!!
So nam usojeni, namenjeni - vendar niso pravi... pravi vedno ostane. Mar ni tako?


Pokličunga, če bi res verjel da obstajajo tudi ženske ki se jim da zaupat, potem ne bi skoz govoril: ne zaupaj ženski! In to posplošuješ na vse. V bistvu dve različni stvari govoriš v isti sapi pomežik
In ni vrag da ne boš najdel ene res take kot jo opisuješ pomežik Samo ne s takim mišljenjem (kot bi Admin rekel pomežik) Moraš verjet v dobro, da ti dobra pride na pot; moraš verjet v dobro, da se ti dobro zgodi pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 18:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

naya in devičnik, obema dam prav in narobe zato, ker prava ljubezen v bistvu ne obstaja. če pa se nekoliko demantiram, pa uporabim svoje izkušnje, v katerih sem enkrat imel privilegij piti iz fontane 'prave' ljubezni, pa sva šla sporazumno vsak svojo pot zgolj zaradi različnih ciljev v življenju. torej 'prava' ljubezen v mojem primeru je podlegla nekemu višjemu sredstvu za dosego cilja.

pokličunga, prepričanost v lastno postavljene stereotipe te bo utopila v morju mladostniške neizkušenosti. res je, da 'prava' ljubezen ne obstaja, ker je preveč čista, da bi lahko mi, sebični ljudje, poklanjali njena draga darila in pili njene sladke sokove, vendar pa to ne pomeni, da si nekateri ne bi vsaj prizadevali. in ker si nekateri prizadevamo tako kot si si takrat prizadeval ti, vemo, da ljubezen je. pa naj tisti drugi še tako varajo, lažejo in izrabljajo naše zaupanje. je ljubezen in so šibki ljudje. nadčlovek verjame v usodo, ker si jo sam kroji.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Feb, 2004 19:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ankh, prava ljubezen obstaja, vendar si jo najbrž vsak posameznik razlaga po svoje. S tem ko rečem: prava ljubezen - ne mislim na to da je ljubezen popolna, ker takane obstaja. Ampak ko je ljubezen prava je to z osebo s katero si želiš preživeti svoje življenje, oseba s katero si želiš ustvariti družino (če ti je to nek cilj v življenju), je to oseba s katero sta hkrati prijatelja in zelo dobra ljubimca... ja... mogoče tole že meji na popolnost Embarassed
Ampak prava je zato ker ostane in ker te izpopolnjuje, ker te dviguje, ker ti daje vsak dan nekaj več, ker si s to osebo zapolniš tisti del praznine ki je v vsakem od nas - nas dopolnjuje. Se skladata kot puzzle pomežik

To je tisto pravo in to se ne konča!
Konča se lahko samo s smrtjo, ali z neumnostjo/ponosom.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 09:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Citat:

naya in devičnik, obema dam prav in narobe zato, ker prava ljubezen v bistvu ne obstaja. če pa se nekoliko demantiram, pa uporabim svoje izkušnje, v katerih sem enkrat imel privilegij piti iz fontane 'prave' ljubezni, pa sva šla sporazumno vsak svojo pot zgolj zaradi različnih ciljev v življenju. torej 'prava' ljubezen v mojem primeru je podlegla nekemu višjemu sredstvu za dosego cilja.

Naya, o tem sem ti govoril, oz. vsaj hotel povedati.

Citat:

Ankh, prava ljubezen obstaja, vendar si jo najbrž vsak posameznik razlaga po svoje. S tem ko rečem: prava ljubezen - ne mislim na to da je ljubezen popolna, ker takane obstaja. Ampak ko je ljubezen prava je to z osebo s katero si želiš preživeti svoje življenje, oseba s katero si želiš ustvariti družino (če ti je to nek cilj v življenju), je to oseba s katero sta hkrati prijatelja in zelo dobra ljubimca... ja... mogoče tole že meji na popolnost
Ampak prava je zato ker ostane in ker te izpopolnjuje, ker te dviguje, ker ti daje vsak dan nekaj več, ker si s to osebo zapolniš tisti del praznine ki je v vsakem od nas - nas dopolnjuje. Se skladata kot puzzle

Vse to, kar si napisala sva imela. Iz zgoraj omenjenih razlogov pa se najina popolna ljubezen končala.

Mogoče sem premalo povedal, da bi dobili čisto sliko. Pa bom pri tem ostal, saj o teh "najinih" zadevah ne bom razglabljal.
Naya, verjemi mi, vem.




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 12:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Očitno nista imela vsega kar je zgoraj napisano... brez zamere ampak jaz še vedno trdim da prava ljubezen ostane! pomežik




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 deviènik
Vztrajen
Vztrajen



Pridružen/-a: 10:21, 19-Feb-2004
objave: 366
Teme: 10

154.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Feb, 2004 12:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

bevsk!




Sonce, voda, zrak, svoboda!


  Spol:Moški  SkritOsebna Galerija od deviènikPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Mar, 2004 23:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uf, šele sedaj vidla da me je Admin izzval...

Nekje sem nekoc prebrala, da je ljubezen pravilno sorazmerna zmes prilagajanja in ohranjanja samega sebe. Seveda ob coctailu strasti, telesne privlačnosti in podobnih interesov.

Ljubezen je odnos za katerega se odločimo ko se čustva umirijo. Začetno obdobje zaljubljenosti je burno, nenehno hočemo biti v bližini ljubljene osebe, se z njim pogovarjati, dotikati,poljubljati itd…..samo čakamo na klic, če ga ni smo užaljeni, ljubosumni, ko ga zagledamo nam hoče srce skočiti iz prsi, spregledamo in toleriramo marsikatero stvar, ki nas kasneje v odnosu lahko moti.Ko se čustveni valovi umirijo je čas, da se odločimo za ljubezen in razmislimo ali smo se pripravljeni darovati, zaupati, razumeti ,sprejeti. Ljubezen je res največje darilo, ki ga dobimo, je pa predvsem odvisno od nas kaj bomo s tem darilom naredili, ga začinili z ljubosumnostjo, posesivnostjo, ali obogatili z zaupanjem, dajanjem svobode, sprejemanjem drugačnosti

Ljubezen si napačno razlagamo (občutimo). Torej, da pričnem kaj ljubezen ni in s čim jo zamenjamo. Ljubezen pogojujemo, jo enačimo z vdanostjo, navezanostjo, odvisnostjo, ljubljeno osebo nevede spravimo v kalup svojih predstav oz. od nje to pričakujemo (manipuliramo). To so napačne predstave, napačni vzorci, ki smo jih prevzeli iz okolja v katerem živimo.
Ljubezen, če je "prava" se je ne pogojuje, predvsem pa navezanost in odvisnost ni znak ljubezni.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97369 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 4.3364s ][ Queries: 37 (2.6684s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.