povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 21:34     Naslov sporočila:  Prvi poljub... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kdaj,kje,kako,s kom ste doživeli prvi poljub v lifu.

Sej veste kaj mislim...najbrž je bilo kje v najstniških letih pa tko a ne?

No,dejte mal opisat...
Jz mam tak lep spomin na to ... hihi ... bom jutr med šihtom opisu... wiiiiiiiii...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 22:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pri 15-ih, na morju, z Nizozemcem v katerega sem bila noro zaljubljena... seveda je hotel več, pa nisem pustila pomežik sem tako stiskala roke h telesu da niti do joškic ni mogel Laughing

Sva si full pisala, pa sem jaz v tistem letu fuuuull zrasla in mi je bilo full bad da bom večja od njega in sem munehala pisat Embarassed

Sva se čez par let srečala na morju... je prišel k naši mizi (ker je poznal mojega bratranca) in me tudi pozdravil ni, gledal pa me je tako grdo - če bi pogled lahko ubijal mene ne bi bilo dans tukaj Embarassed

Se dogaja...




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 23:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jz sm pa prvi svoj poljub doživel s sosedo pri ene 6 letih.Ona je 1 let starejša od mene,ampak sva bla kao zaljubljena a ne in smo bli 1X na njihovem vikendu in sva se neki igrala tm po travi okol vikenda in sva šla tm do enga drevesa,ki je sred travnika.V bistvu je bil to kr pašnik se mi zdi.No,trava je bla višja od naju skor.Sva se vsedla tm pod drevesom,se neki igrala,ne vem kaj,se za roke držala...v glavnem full lepo no...pol sva se pa zmenila,da si bova dala lupčka hehehe
No,pa sva zaprla oči in si dala lupčka.

Ma tko k v filmu MY GIRL,če ste gledal...sej ste skor zih gledal no...
Ko sta tm na pomolu ob enem ribniku in on zapre oči in ga ona kušne...wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...kok lepo.

Tak lep spomin je to ja res,full lep!

Kar se takih stvari tiče je zih najlepši spomin,kar jih imam.





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 03 Mar, 2004 23:36     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, res je ful lepo tisto iz filma, sam je čist bed, k se tok žalostn konča.
In ja, prvi poljub je itak neki tok lepga, da ti vstane v najlepšem spominu. Tud jest, Naya, sem bla tista srečnica, ki se mi je to prvič zgodil na morju.
Stara sem bla 14 let, on pa 20. On je bil domačin iz okolice Makarske, iz male ribiške vasice, kjer smo bli na počitnicah. Zvečer sva sedela vdrobnih okroglih kamenčkih na plaži in ob mesečini poslušala valove, ki so naju žgečkali po podplatih. Sklonil se ke k meni in me najprej poljubil na lička, nato pa je sledil poljub na žnabeljce, ki je trajal večnost. Mmmmmmmm kok je blo to neli lepga!




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 11:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mah...domačin na morju zavaja najstnice...ja itaq...po¤¤¤¤¤ te je hotu a ne. Sej,bohved kok jih je tist poletje poštimu hehehe

Ma morm bit mal žleht no!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:07     Naslov sporočila:  Re: Prvi poljub... Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no, ce ne stejemo cmokje iz otroskih dni ane ane... pri 16ih v Londonu k smo sli z razredom za 10 dni... pa je William (iz juzne afrike) delal tam... pa me je kr... brez da b vprasal, hahaha... zanimivo je bilo... ostalo pa ne bom pokomentirala... ops, to pa zveni, kot da sva potem se nadaljevala... ne ne nisva... nedolznost sem mnogo casa kasneje sele izgubila...




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma neeeeeeeeee....

Nism mislu,kdaj ste se prvič v lifu zalizal z nekom,amapk prov to...cmokija kot je cherry napisala!
Pa ne mislm une za RD al kj,ampak take,ko ste bli kao v nekoga zaljubljeni al oni v vas in tko...

Un,ta prvi cmoki ki se je zgodil na SPLOH!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hehe... ti s bil kr zgoden, ja... jst pa priznam, da je men zmeri pozn prislo hahaha... tud prvi sex Embarassed

pa nc zato... nism pac taka, da b se vsakmu dala, slik slak, hehehe




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

V vrtcu...zunaj v parku..moral je biti poleti al pa spomladi ker je blo toplo, na eni blazini. Sm pa pozabila kako mu je blo ime..samo vem da je bil blond. nasmeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 alina
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 46
Pridružen/-a: 15:30, 05-Feb-2004
objave: 98
Teme: 2
Kraj: domžale
392.4 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz se pa to ne spomnim oz se spomnim prvega "pravega poljuba". Na valeti,pol v diskaču sva se z enim fantom ljubčkala. In tukaj je pika.
Sem imela že takrat dober okus za tipčke,ker še dons ko ga vidim.......mmmmm. Twisted Evil Laughing




 Dvojček Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od alinaPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 15:26     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

cherry...sej jz se tud ne dam vsaki in jih tud ni blo velik,samo prva je bila pa kr zgodi,pol par let pavze in pol spet ena in spet pavza...

Isto je bilo z sexom!
Ena,pa pol 2 let nč,pa pol 1,pa pol leta nč,pa pol spet ena,pa ...





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Mar, 2004 16:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

moj prvi poljub je bil 'shot' z marihuano oplemenitenim dimom.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97383 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.8059s ][ Queries: 41 (0.3189s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.