Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 9:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Mar, 2007 09:29     Naslov sporočila:  He,he...80ta so bla leta Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh



C.C. Catch - Backseat of your cadillac




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Mar, 2007 09:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaaaaaaaaaaa ta komad je men bil tok všeč go go jump bomba
No takrat se je poslušalo disko pa rock, čeprav ponavad so ble to 2 struje smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com



Nazadnje urejal/a Bassman Sob 03 Mar, 2007 13:54; skupaj popravljeno 1 krat

 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 9:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Mar, 2007 09:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh



VISAGE - Fade to gray




ULTRAVOX - Dancing with tears in my eyes




Alphaville - Big In Japan




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Mar, 2007 12:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma meni je takrat ta scena zgledala čist zblojena, totalno transvestitska, kokainska... kr neki. Pa glam rock, pa new wave, pa pozneje disco štance s tem tipičnim 80s soundom... Mogoče sem bila tudi mal premlada še.
Sam ko pa zdaj kak tak komadič slišim, je mal nostalgije, priznam.
Pa Depeche Mode recimo tudi nikoli nisem poslušala, nekako ni bilo po mojem okusu. Šele pozneje sem nekako dojela, da so bili dejansko pred časom s svojim elktronskim popom. Pa jih vseeno niti zdaj ne poslušam.

Evo, nekaj mojih najljubših (in najbolj neumnih, a vtisnjenih v spomin) iz tistih časov Mogoče kaj pomešala iz 90ih. Sem že stara, me skleroza daje nasmeh

JOAN JETT – I love Rock N Roll



THE SLADE – Born to be wild



SKIDROW – 18 and life



BLONDIE – One way or another




DAVID BOWIE – Absolute Beginners



BLONDIE – Heart of glass



DIVYNILS – I Touch myself



BANANARAMA – Cruel Summer



STEVE HARLEY - Sebastian (zelo star komad, baje pro gay movement)




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Mar, 2007 14:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No men je pa tale komad še vedno full všeč je po resničnih dogodkih

Falco - Jeanny


PET SHOP BOYS - GO WEST - ORIGINAL
Tale je tud zlo poznana smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 04 Mar, 2007 11:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

no jst sem se v osemdesetih le rodila, ampak komadi iz tega časa so vedno fajni, še posebej U2




   
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Mar, 2007 12:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da je bil Go west že po letu 1990, lahko pa da se motim. Pri mojih letih in dveh svetovnih vojnah sploh ni čudno nasmeh So pa taisti komad imeli prej že"gejevski" Village people.



Meni je od Pet shop boys najbolj ostal v spominu "vampirski" video za komad Heart, sneman celo na gradu Mokrice v Sloveniji. Zgodba je zasnovana na legendearnem starem filmu Nosferatu iz leta 1926. Nosferatu (ta glavni vampir) je v spotu igralec Ian McKellen (Gandalf iz Gospodarja prstanov), nevesta pa hrvaška, sedaj gledališka, igralka Danijela čoliæ.



Še ene par komadov, ki so zaznamovali tista leta:

Transvision vamp: I want your love




Roxy music: Jealous guy (Lenonova v originalu)


Duran Duran: Wild boys



Cutting Crew: I just died in your arms



The Bangles: Eternal flame


Drugače sem pa jaz po zaslugi starejšega brata takrat bolj kake AC/DC, pa Motley Crue ali pa Ozzyja poslušala. Pa tudi Gunsomaniji nisem ušla. nasmeh

AC/DC: You shook me all night long




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 13:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 04 Mar, 2007 16:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No, men je to tud čist odbita scena, zato vam vsem ki vam je všeč, predlagam, da pridete 16.3 v mediapark na disko fever žurko, ki je vedno najbolj fantastična, in marsikdo pride tudi tako oblečen, tako da je res super.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 06 Mar, 2007 08:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh





I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Branzila



Starost: 30
Pridružen/-a: 6:00, 10-Feb-2015
objave: 1
Teme: 0

27.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

pakistan.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Feb, 2015 06:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Izšel bo novi album Šank rock in na tem linku lahk poslušate novi singl, men je všeč, sicer pa mi je tole naročila Lisa




 Vodnar Spol:Moški Petelin NI na linijiOsebna Galerija od BranzilaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Mar, 2015 10:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Še en dober mix 80'ih




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3790s ][ Queries: 41 (0.0960s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.