povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Okt, 2012 07:56     Naslov sporočila:  Zgodba za Kristino Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bil je spet dolgočasen dan, dan kot vsi drugi. Ko greš na FB pa niti ne veš kaj boš tam počel. Mogoče delile nekaj zadev in potem vse po starem. Vendar tokrat ni bilo čisto tako kot ponavadi.... Bila je ena objava ki je izstopala privlačna blondinka.... Pogled na njo, tisto, ko ti za trenutek zastane dih..... Hm, kliknem njen profil, poln seksi slikic. Še enkrat uh, res je seksi, dal jo bom med frende, pa bom videl kaj bo. Naslednji dan pogledam in vidim, da je potrdila. Za hec malo provociram in dam nekaj objav, nakar vidim, da se lepo odziva. Torej ne samo, da je privlačna, tudi zanimiva. NI tipična naduta lepotica. Nekajkrat še prilepim nekaj spotov iz youtube, ki so mi všeč in vse je všečkala. Lepo in zanimivo, počasi bo potrebno prestaviti iz javnega na zasebno. Pošljem privat sporočilo in se malo pohecam z njo. Spet se je lepo odzvala. Pa ne samo da je zelo privlačna, tudi zanimiva in zabavna je.
Kmalu je sledil pogovor po telefonu. Seveda je bilo na začetku malce nerodno, vendar je pogovor kmalu stekel. Po telefonu sva se dolgo pogovarjala, povedala je, da ima rada romantične večere, ki se končajo z vročim seksom, ki trajajo vse do jutra. Uh sem mislil, med nama je kar precej razlike v letih in za take mlade pravijo, da so neumorne.
Naslednji dan sva se spet slišala po telefonu, seveda je kmalu pogovor spet nanesel na seks. Povedala je, da ima rada presenečenja, ko ne ve kaj se bo zgodilo, to jo namreč neznansko vzburja, tista napetost, ki se dviguje in spušča, dokler jo ne zagrabi neznanska strast in takrat vse leti po zraku. Obleka se trga iz telesa in sploh ni nič ni pomembno, da je bila tista majčka kupljena prejšnji teden in je bila zelo draga. Sam pri sebi sem si mislil, to je res punca, ki si jo vsak želi v postelji, ki se prepusti do konca in te izpije do konca.
Dan kasneje, sva se zopet slišala, tokrat je poklicala ona, predlagal sem, da se vidiva, ker me je zanimalo, kakšen je občutek, ko si blizu in se pogovarjaš na štiri oči. Ko sva se srečala, je bilo kot, da sem dobil dozo najhujše droge, vse je bilo tako nabito z energijo, da sem samo čakal, kdaj bodo začele leteti strele. Ko sem jo opazoval tisto prvo sekundo srečanja, je izgledalo, da tudi njej dogaja na polno. Pozdravila je in prvi pogovor je takoj stekel in precej se me je dotikala in ves čas se je smejala. Tako je tudi tokrat, tako kot po telefonu stekel pogovor o seksu. Opazil sem, da me je med pogovorom začela testirati, če bom opazil njene prikrite signale, da si tudi ona želi dotikov. Popravila si je lase in me pogledala po strani, nato pa se je počasi podrgnila po notranjosti stegna, kot da bi rada pokazala na njeno gladko in občutljivo kožo na stegnih. Nato pa se je nagnila nad mizo roko položila na mizo in se nanjo naslonila z prsmi, tako da so še bolj izstopile, poudarila jih je do konca kolikor se je dalo. Počasi sem se ji približal in jo nežno pobožal po vratu z enim prstom. Ona pa je zaprla oči in se nasmehnila, videlo se je da ji je všeč.
Po tem sem jo začel počasi božati po desni nogi, čisto počasi in diskretno, višje in višje, nakar je sama razmaknila noge, tako, da sem lahko videl njene hlačke izpod njene zelo kratke mini kiklce.
Predlagal sem ji, da greva k meni domov, na kokosov liker. Ideja ji je bila zelo všeč, saj obožuje kokos. Med potjo, pa sem jo božal po vratu počasi in tam kjer ji je bilo najbolj všeč. Kmalu sva prispela in vstopila je v stanovanje. Takoj za tem sem jo ustavil in sem postavil za njo, ter jo od zadaj objel okoli pasu in jo tesno stisnil k sebi. Z eno roko sem umaknil njene lase, po tem pa počasi umaknil lase in jo začel poljubljati po vratu. Hotela se je obrniti vendar ji nisem dovolil. Z eno roko sem vzel iz predala šal in ji zavezal oči, ter jo peljal v spalnico, kjer sem jo porinil na posteljo. Najprej se je ustrašila potem pa sem jo prijel za roke in strastno poljubil, tako, da ji je vzelo dah. Ona je hotela še, vendar ji jaz tega nisem dovolil, na uho sem ji prišepnil, naj počaka..... Odšel sem v kuhinjo in iz skrinje vzel led. Nato pa sem se vrnil do nje, počasi sem jo začel poljubljati po stegnih, ona pa je dala noge narazen, kot da hoče še in hoče več. Ko sem prišel že skoraj do njene sočne češplje, ki je kar žarela od pohote in se je prav čutilo, da je že tako mokra da bolj ne more biti sem nehal, vzel sem led in ga dal v usta, nakar sem ponovno začel poljubljati njena stegna z ledom v ustih. Videlo se je, da so ji bili hladni pojubi precej všeč, bila je namreč vedno bolj vzburjena......




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Okt, 2012 07:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

in vedno bolj je predla, kot mačka. Z ledom v ustih sem jo drgnil po stegnih počasi gor in dol, medtem ko je ona vse močneje predla. Občasno sem se z nosom podrgnil po njeni mokri muci. Njena mokrota se je že videla čez hlačke, vburjena je bila do konca. Nakar ona ni več zdržala, prijela me je za glavo in jo porinila med noge, prav nabila se je s svojo muco gor in začela migati z boki, hotela je orgazem.... roko sem položil na njen trebuh in jo porinil dol, da se je umirila, nakar sem ji rekel, da naj ne počne tega sicer bom nehal in z orgazmom ne bo nič. Videlo se je, da je bila šokirana, takoj se je umirila. Po njeni glavi se je v trenutku vsula toča misli. Kaj je sedaj to, vedno sem jaz vodila zadevo. Vedno sem jaz izbirala s kom bom seksala in kako bom seksala. Vedno je bilo tako, kot sem jaz želela, kdaj bom doživela orgazem in kako, vedno je bilo po moje in vse je bilo po moje. Vse to ji je rojilo po glavi. Nič več ji ni bilo jasno, kaj se dogaja. Tega ji vendar še nihče ni naredil, da jo pusti do skrajnosti razrajcano in gre..... čez nekaj trenutkov, sem videl kako se je umirila in se mi popolnoma prepustila. Videlo se je, da je hotela več in še več. Začel sem jo spet božati po notranjem delu stegen, potem pa počasi slekel njene hlačke. Vročina iz njene muce je kar puhtela. Vzel sem led in počasi in nežno drsal z ledom po njenem nabreklem venerinem hribčku, pa po eni strani dol in na drugo stran in nazaj gor, počasi in z občutkom. Spet je predla kot prava mačka, ki uživa v ugodju, hkrati pa je na rahlo gibala z boki. Počasi sem se približal njeni muci in jo razprl s prsti, ter začel lizati najprej eno stran, potem drugo stran in se vedno bolj bližal ščegetavčku. Nakar sem porinil jezik globoko v njeno muco, bila je tako sočna in mokra, da se je kar cedilo iz nje. Ona pa je zastokala in se zvila. Začel sem lizati njen ščegetavček počasi in s prsti drsel v njeno vročo muco, počasi notri in ven. Potem pa vedno hitreje in hitreje, dokler ni začela vzdihovati hitreje in hitreje. Nato sem jo še dvakrat udaril po muci in nadaljeval z obdelavo, čez par sekund je ji je začelo prihajati vedno glasneje je dihala nato pa je zakričala me prijela za glavo in si jo potisnila v mednožje do konca. čutil sem kako trzajo njene noge, mednožje, trebuh, cela se je tresla od orgazma, zmanjkovalo ji je sape, nekaj trenutkov za tem, pa se je sprostila in obležala. Spet se je slišalo njeno mrmranje, spet je predla od zadovoljstva. Počakal sem nekaj trenutkov, da se umiri, nato pa ji slekel še miniko in majčko, ko sem ji odpiral moderček me je gledala s tistimi velikimi rjavimi očmi, kot da me sprašuje, kaj sem ji naredil. nakar sem ji rekel, draga moja, to je šele začetek ter jo strastno poljubil, želel sem da okusi svojo mokro muco na mojih ustnicah..... Po tem pa me je ona začela poljubljati počasi po telesu dol do mojega tiča, ki je že kar utripal od trdote. Počasi ga je poljubljala, potem pa je začela lizati glavico, kot da je njen najljubši sladoled. Prav videlo se je, da mi hoče vrniti to kar sem ji storil. Počasi ga je začela sesati in imela ga je vse globlje in globlje v ustih. Všeč mi je bilo kar je počela, bila je nežna in hkrati ga je trdo držala, kot da bi želela povedati, da ima danes nalogo, še enkrat jo popeljati do orgazma, ki ga je doživela pred nekaj minutami. Po nekaj minutah, ko sem videl, da se že tudi meni počasi nabira orgazem, sem jo prijel za glavo jo dvignil k sebi in še 1x strastno poljubil. Postavila se je na vse štiri in me gledala, kako ji ga bom zarinil v njeno vročo mokro muco. Postavil sem se za njo in jo s tičem drgnil gor in dol po muci, potem pa ga počasi porinil vanjo do konca, ter zadržal nekaj sekund. Ona pa je samo zastokala in trdo stisnila povšter, ki je bil pred njo. Počasi sem jo začel nabijati od zadaj najprej nežno in počasi, potem pa vedno hitreje in močneje kot da bi želel izbiti iz nje hudiča, ki jo je obsedel. Ona je spet začela globoko vzdihovati.... Ustavil sem se in jo prijel za njene nabrekle prsi. Med rokami sem čutil, kako so bile trde njene nabrekle bradavičke. Dvignil sem jo k sebi in jo moæno stisnil za prsi, prijela me je za roko in stisnila še bolj močno. Bila sva oba na kolenih in pokonci jaz sem sedaj bil pri miru ona pa je vrtela z boki kolikor je lahko. Na vsak način si je želela čutiti trdega tiča, kako gre ven no noter in spet ven in noter iz nje. Ugriznil sem jo za vrat nato pa rekel, orgazem boš doživela, ko ti bom jaz to dovolil. Spet je prijela mojo roko s katero sem jo držal za prsi in močno stisnila, nakar sem stisnil tudi jaz, čutil sem kako je njena joška nabrekla med mojimi prsti. Nato pa sem jo spustil, da se postavi nazaj na vse štiri ter jo nabijal od zadaj na polno. Prav vseeno mi je bilo, ali bo jutri imela modrice na riti ali kjerkoli drugje. Bilo je pomembno samo to, da jo poseksam do skrajnosti dobro, tako, da si bo to za vedno zapomnila. Med nabijanjem od zadaj sem opazoval njeno telo, zvijala se je z mano v ritmu. Imela je res popolno telo, takšno da ne bi na njej popravljal čisto nič, bila je popolna... Nabijal sem jo vedno bolj in hitreje ona pa je že začela stokati, nakar sem ji rekel odločno NE ŠE. Ječala je še naprej in se trudila, da ji ne bi prišlo. Nabijal sem jo še bolj z veseljem in spet je bila na tem, da ji pride, ko sem spet rekel NE ŠE. Nakar je rekla, da ne zdrži več in ne more več zdržati. Rekel sem, NE sicer bom nehal.... In videl sem, kako se je spet v popolnosti prepustila moji kontroli, zato sem ji rekel, sodeluj in doživela boš ekstremen orgazem, ter jo spet začel nabijati od zadaj močneje in hitreje....... nadaljevanje drugič....

Začela je ječati in videlo se je, da se zadržuje z zadnjimi močmi in tudi meni je počasi že začelo prihajati, zato sem jo udaril po riti in zavpil, zdaj daj, zdaj naj ti pride kot še nikoli....in začela je vpiti jaz pa sem jo nabijal, kot da mi gre za življenje... ona se je nato zrušila na posteljo in stokala od zadovoljstva prijela se je za vročo muco in jo stiskala k sebi, kot da nikakor noče spustiti tega orgazma ven iz sebe, celo telo se ji je treslo od orgazma ona pa je bila vsa rdeča z zaprtimi očmi je sopla... v tistem je prišlo tudi meni in pošprical sem jo s toplo svilnato spermo, ki se je razlivala po njenem lepem telesu, bilo je neverjetno....
Odprla je oči in rekla, kaj takega še nisem doživela, poglej še zdaj se mi tresejo roke in je iztegnila tresočo roko.
Ulegel sem se poleg nje in ona takoj name, nakar vpraša, kaj si mi naredil, nisem vedela, da je to sploh mogoče. Večina sem sama vodila cel seks s tipi in večinoma se je končalo v nekaj minutah s povprečnim orgazmom. Pogledal sem jo in ji rekel, doživela si dva, tretji je še močnejši in sledi kmalu. Ona pa me je pogledala in se nasmehnila z zadovoljstvom.....

Ležala je tako na pol na meni vsa prepotena z blaženim nasmehom na ustih, s prstom je vlekla po mojih prsih gor in dol in zgledala je zamišljeno. Jaz pa sem jo božal počasi po hrbtu gor in dol, ter gledal njeno prelepo telo. Potem pa je tiho rekla, da je žejna in da gre iskat vodo. Z roko sem jo ustavil in poljubil na čelo ter rekel, počakaj, grem jaz. Odšel sem v kuhinjo po velik kozarec vode in ga natočil do vrha. Namenoma sem natočil preveč in potem previdno odnesel kozarec v spalnico. Ona je napol sedela napol ležala, ko sem ji ponudil kozarec. Previdno je prijela, jaz pa sem bil namenoma naroden in jo malo polil po prsih. Na pol na glas je zavpila ahjoj, jaz pa sem se samo nasmejal. Ona pa je točno vedela, da sem to naredil nalašč. Vzela je vodo in začela piti, jaz pa sem začel počasi lizati vodo z njenega trebuščka, počasi in vedno bolj gor, proti joškam. Potem pa sem začel lizati najprej njeno levo, od spodaj in okrog do pradavičk, potem pa še desno od spodaj pa do bradavičk. Potem pa sem z jezikom vrtel okrog bradavič počasi, najprej po eni, potem po drugi. Potem pa sem se izmenoma s poljubi in z lizanjem približal njenemu vratu, počasi po levi strani, do ušesa, kjer sem jo poljubljal s takimi sočnimi poljubi tik pod ušesom. Počasi sem prešel na njene ustnice, najprej sem ji obliznil spodnjo potem še zgornjo in spet počasi poljubljal spodnjo ustnico od leve proti desni nato zgornjo od desne proti levi, jo nežno poljubil in se s poljubil vrnil na njena prsa. Med poljubi sem jo ves čas z roko božal po trebuščku in dol do stegen, kjer som jo božal najprej po zunanjem delu stegen, nato po notranjem in spet gor do trebuščka, počasi in nežno, ter hkrati sesal njene bradavičke, ki so bile že precej trde.....




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Okt, 2012 07:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

S prsti sem počasi začel božati tudi njen venerin hribček, gor in dol. Pod prsti sem čutil, kako vroča postaja njena muca, vedno bolj in bolj. S poljubi sem nadaljeval od njenih prsi do popka kjer sem počasi z jezikom okrog luknjice vrtel in lizal, kot bi bila njena muca. Moje početje jo je precej vzburjali saj se je začela zvijati in napenjati svoj lep raven trebuh. Med tem, ko sem obdeloval njen popek, sem s prsti že drsel v njeno mokro muco. Bila je tako mokra, da se je prav slišalo, mko sem ji porinil prste do konca v njeno vročo muco. Počasi sem drsel s prsto not in ven, med tem, ko sem še vedno obdeloval popek z jezikom. Potem pa sem potegnil prste iz muce in jih ji porinil v usta. Ona pa jih je začela sesati, kot da ima v ustih mojega trdega tiča.
Spustil sem se do njene muce in jo počasi začela lizati okoli in okoli, nakar sem s prsti razmaknil njene sramne ustnice, tako, da je izstopil ščegetavček, nato pa sem ga začel lizati. Ona pa se je začela zvijati bolj in bolj. Opazoval sem jo, kako se je celo njeno telo zvijalo med tem, ko sem obdeloval njen ščegetavček in s prsti obdeloval njeno luknjico. Nato pa sem se dvignil in se ulegel, rekel sem ji naj se postavi v pozo 69. Postavila se je nad mano in razprla noge, ter mi porinila svojo mokro muco na usta, med tem pa je vzela mojega tiča v roke in ga trdo prijela, ter ga začela lizati in vlečti precej bolj močno, kot je to počela prej. Kot da bi hotela dokazati, da tudi ona zna bolje in močneje. Med obdelovanjem njene muce, sem čutil, kako pritiska in drgne ob mene s svojimi lepimi joški, kajti imela je res čudovite joške in z veseljem sem jih obdelal. Po nekaj minutah, ko je obdelovala mojega trdega tiča in jaz njeno muco se je počasi vstala in se usedla na tiča. Bila je obrnjena k meni, tako da sem jo lahko prijel za joške in med tem, ko se je natikala name sem jih lahko masiral in lizal, zdaj eno, zdaj drugo. Ona pa je s svojimi boki mešala vedno hitreje in vzdihovala vedno bolj glasno. Počasi sem že čutil, kako mi prihaja in tudi ona je bila tik na tem. Vedno bolj se je nabiralo, nakar me je stisnila za roke in zavpila, v tistem trenutku je tudi meni prišlo ona je v krčih še premikala boke, ko je meni brizgalo v njeno vročo muco. Orgazem je bil silovit, že dolgo ne tako in ona je še vedno trzala na meni, nakar se zruši name in obleži. Slišal sem njeno hitro dihanje in mrmranje. Še vedno je ležala na meni in se stiskala. Poljubil sem jo in jo boža po hrbtu. čutil sem njeno zadovoljstvo in tudi sam sem se počutil, kot prerojenega.
nadaljevanje prihodnjič....

Ko sva tako ležala jaz na hrbtu ona na meni in ko sem jo božal z roko po rami in njenem vratu, sem nehote začel razmišljati o njej. Bila je res nekaj posebnega in dajala mi je dober občutek. Spraševal sem se kaj to vse skupaj sploh pomeni. V naslednjem trenutku pa me je ona zdramila iz razmišljanja. Prišepnila mi je na uho.... noro je bilo, tega nisem še nikoli doživela. Verjamem, sem ji rekel, kajti večna tipov ne ve, da je ženski orgazem v njeni glavi. Hkrati pa so to energije, ki če jih poznaš, jih znaš pri sexu usmeriti in takrat se zgodi res tak oreng močan orgazem, ki traja in traja. Gledala me je, kot da ji razlagam znanstveno fantastiko in vprašala od kje jaz vse to vem. Ah ljubica moja, sem ji rekel, nekaj je v meni že od negdaj, ko sem šele začel sexati, pa se je kakšna čudila od kje meni taka sexualna energija. Nekaj sem prebral iz knjig in probal v praksi, ter od določenih, ki obvladajo določene tehnike, ter prav tako probal v praksi. Tisto, kar se je obneslo za dobro, pač uporabim. Še vedno me je gledala, kot da ji razlagam znanstveno fantastiko. Potem pa sem ji rekel, veš, to ima tudi slabe lastnosti. Kajti zdaj ne boš več želela sexati s tipom, ki te ne bo spravil do takega orgazma. Ona pa se je hudomušno nasmejala in me pogledala s tistimi velikimi rjavimi očmi, v katerih sem se kar topil, kajti vsakokrat, ko me je pogledala, sem imel občutek, da me gleda v dušo....nakar je rekla, no me boš pa ti zadovoljil. Nato se je prevalila čez mene in odhitela v kopalnico. Šla je pod tuš in odprla vodo, ter se začela tuširati. Odšel sem za njo, odprl vrata in jo z roko prijel za joške, z drugo roko pa zaprl vrata. Stisnil sem jo k sebi, tako, da je bila s hrbtom naslonjena name. Vzel sem tekoče milo si ga nalil v roke in začel milit njeno božansko telo. Najprej po prsih, kjer so bradavičke že trdo stale potem pa počasi dol po trebuščku in do njenega mednožja. Počasi sem z rokama drsel od mednožja, do prsi in vsake toliko časa malo dražil njene nabrekle bradavičke. Med tem, pa sem jo poljubljal po vratu in po ušesu. Videlo se je, da ji prija, potem pa sem šel z roko do njene muce in začel drgniti njen ščegetavček. Na uho pa sem ji šepnil..hočem, da mi daš en hiter in močan orgazem, enega zame..... z roko sem vedno hitreje drgnil njeno muco, ter ji na uho ponavljal znova in znova isto....hočem tvoj orgazem, močan in hiter. ona pa je vedno hitreje dihala in se zvijala. Med tem, pa sem začel usmerjati svojo spolno energijo vanjo in vedno je bolj glasno sopla in dihala. Kmalu sem videl, da ji je začelo že prihajati, ko sem jo zagrabil za joške in močno stisnil in takrat je zavpila se zvila in začutil sem kako so se ji začele tresti noge, spet ji je prišlo, utihnila je in za nekaj sekund nehala dihati. Potem pa sem slišal glasen AAAAAAhhhhhhh, aaaaaaaa, nato pa je rekla, joj kaj ti to meni delaš, to ni dobro, mislim je dobro, je noro dobro, samo nisem navajena na take močne občutke. Stiskal sem jo še vedno k sebi in jo poljubljal po vratu. Nato pa se je obrnila in me poljubila. Poljub je bil neverjeten, kot da bi mi potegnila iz prsi ljubezen in jo dvignila nad mojo glavo. Tega že dolgo nisem občutil. Nato pa me je pogledala v oči, odprla kabino in vzela brisačo, ter se začela brisati. Sam sem se potem stuširal do konca. Ona se je med tem že oblekla in si uredila frizuro. Brez ličil mi je bila še bolj privlačna. Njeno lepoto so njene napake še polepšale, saj so jo naredile realno žensko, z tistimi malimi napakami, ki jih skrivajo pred nami, hkrati pa so le te najbolj privlačne. Rekla, je, da mora zdaj domov, če jo lahko peljem. Seveda sem pritrdil in se oblekel nato pa sva odšla. Med vožnjo me je prijela za roko in jo položila na svoje koleno, nato pa je dala svojo roko čez, kot da bi želela biti nekako povezana z mano. Prispela sva pre njen dom. Poljubila me je in rekla, res je bilo noro, se slišiva, te pokličem. Nazaj grede med vožnjo sem že dobil sms poslala mi je sliko njenih jošk. Imela je res lepe in ravno prav velike joške. Videl sem jih že kar nekaj vendar ona je imela še posebej lepe. Spodaj pa je pisalo, da boš imel na kaj misliti, ko boš šel spat. Zvečer se nisva slišala, saj sem kmalu šel spat, ker sem bil utrujen, izmozgala me je do konca in to je bila tista prijetna utrujenost. Zato sem tudi kmalu zaspal, bil je namreč čudovit dan....




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 12 Okt, 2012 08:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Naslednji dan, ko sem se zbudil, sem najprej pomislil na njo.... Poslal sem ji sms in fantaziral, kaj bom počel z njo, ko bo spet prišla. Vendar SMSa ni bilo. Tudi popoldne ni bilo nič, zato sem jo poklical in se ni javila. Začelo me je skrbeti, da je kaj narobe z njo. Vendar sem kmalu po tistem videl, da je napisala nekaj na FB. Zato sem ji še tem poslal sporočilo. Kmalu za tem je odgovorila, da me noče več videti in da je konec karkoli je že bilo. Vprašal sem zakaj vendar je rekla samo to, da se v njej prebujejo neka čustva za katera je mislila, da jih ni in da se ne želi resno zapletati z mano. Odgovoril sem ji samo, da sprejmem njeno odločitev in zaključil zadevo. Prav tako sem zaključil zadevo pri sebi, kajti nima smisla, če ona ne želi. Zaključil sem tudi ker nikoli nisem in ne bom nobene ženske prepričeval, kaj je in kaj ni. Vem kaj ji lahko nudim in vsaki sem pokazal, če je to zanjo premalo naj gre drugam. Vendar se mi je vedno dogajalo, da so se vračale nazaj, tudi po nekaj letih in mi govorile, da nihče drug ji ni nudil toliko kot jaz.... Zato sem zaključil in vedno bom, ker vem!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2080s ][ Queries: 41 (0.0478s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.