povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Jul, 2009 07:58     Naslov sporočila:  Vračanje Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kam se vedno znova in znova vračate, razen domov seveda?
In pa zakaj?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Jul, 2009 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Na ta forum. (Bad) habit? nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Jul, 2009 12:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zakaj BAD habit?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 04 Jul, 2009 14:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zato, ker imam načeloma "svoje" mennje o kracanju po forumih oziroma brezvezenm ukvarjanju z niki ala HAIR. ME pa, anjbrž zaradi "čustvene navezanosti" in lojalnosti šefu vedno znova zanese in pridem kaj na hitro nakracat. nasmeh
Nihče ni popoln. Razen morda hair. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jul, 2009 11:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Domov v vseh možnih pomenih Very Happy Na kakšno počitniško al pa izletno destinacijo...k prijateljem in nenazadnje sama k sebi Surprised




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pet 10 Jul, 2009 14:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana @ Sre Jul 08, 2009 11:25 am Napisal/a:
in nenazadnje sama k sebi Surprised


Kaj to pomeni?

LP, Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Hair
Neznanec
Neznanec


Starost: 43
Pridružen/-a: 23:26, 07-Jun-2009
objave: 19
Teme: 2

612.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 10 Jul, 2009 22:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pozdravljeni!

Tudi jaz se vračam, kr prevečkrat na ta forum. Zanima me kaj bo še kdo povedal o mojem pisanju pri zdravih laseh.

Sem ravno prej dal sam sebi modri karton in potem naj bi pisal moderatorjem in sem jim prosil sem da bi zbrisali moje pisanje in moj uporabniški račun.

Ker je odveč da se pojavljam tu. Tako nekega pristnega zanimanja ne bom dobil še manj mogoče kak "bravo zate". Pa kaj češ taka je družba in taki smo ljudje.

Ja nč jst vas vse pozdravljam tudi tiste, ki sem jim ubogi. Modratorje pa naprošam za pojasnila da lahko pobrišem svoje pisanje, če pa lahko naredijo da moje uporabniško ime in geslo ne prime več pa še toliko bolje.

p.s.

Dear Marc

I await your photograph with interest.

Please supply accurate facts, as the details of your first e-mail contradict those of the second e-mail

Thank you

Yours sincerely

Mrs M C Sherlock FIT MAE

Chairman of The Institute of Trichologists

Chief Executive of Administration

Member of The Academy of Experts.

Member of the European Hair Res'arch Society ' tm je A so me opozitr da spet spamam




 Lev Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od HairPošlji zasebno sporočilo
 xenia
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 115
Pridružen/-a: 0:58, 22-Jan-2009
objave: 93
Teme: 2

1509.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 12 Jul, 2009 20:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem ti nekaj napisala o laseh.

Povsod kjer je človeku lepo se rad vrača.




http://epis.7forum.net


 Kozorog Spol:ženska Opica SkritOsebna Galerija od xeniaPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97361 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2139s ][ Queries: 41 (0.0622s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.