povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 13:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sob 31 Jan, 2009 15:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

donna @ Sob Jan 31, 2009 3:24 pm Napisal/a:

Lahko podam samo svoje mnenje in to je to, ki se ga upošteva ali pa ne, sem bolj "egoističen" tip, vendar še vedno dovolj sočutna za soljudi.


Še posebej Arbija zelo rada čutiš,hihi.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Jun, 2009 08:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Problem je rešen, ko zate ni več to problem.
čeprav danes ljudje niti problemov ne znajo več reševati, gre bolj po sistemu, bo že.....




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 13:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Ned 28 Jun, 2009 12:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman @ Tor Jun 23, 2009 9:37 am Napisal/a:
Problem je rešen, ko zate ni več to problem.
čeprav danes ljudje niti problemov ne znajo več reševati, gre bolj po sistemu, bo že.....


Niti ne gre tako. Gre tako: bo že BREZ te neprijetne zadeve, brez tega in tega problema. In potem je hudič. Recimo. Zelo trpijo ljudje, ki so se vpisali na neki faks in ga niso končali in so rekli: bo že tudi brez tega! In seveda tisti BO ŽE nikoli ni prav dobro prebavljiv in užiten in življenje ni dobro.
KAR SI ZAčEL TO KONčAJ! če pa nisi mogel končati pa moraš imeti za to konkreten razlog, na katerega čisto pa prav zares nisi mogel vplivati. Recimo, če govorimo o faksu. Imaš prometno nesrečo, v kateri si poškoduješ glavo in postaneš retardiran. Ali pa, zadene te strela in izgubiš mentalne zmožnosti.
če imaš mentalne zmožnosti in osebnost nevrotično, potem najprej popravi nevrozo (psihoterapija, kajpa drugega a ne?) in potem te niti telesna invalidnost ne sme ustaviti!
Probajte tako živeti in vam bo lažje.

LP, Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 28 Jun, 2009 21:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman @ Tor 23 Jun, 2009 09:37 Napisal/a:
Problem je rešen, ko zate ni več to problem.
čeprav danes ljudje niti problemov ne znajo več reševati, gre bolj po sistemu, bo že.....

Hja, to je zelo dovisno od ljudi in situacij. Jaz to ravno ne bi tako zelo posploševala.
Ker obstajajo tudi ljudje, ki znajo naredit problem iz nič. In kot jaz opažam je veliko tudi takih, ki probleme ustvarja iz stvari, ki sploh niso problemi.
No, malce za šalo, pred dnevi sme slišala, da ženske znamo za vsako rešitev najti težavo. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Jun, 2009 08:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Ned 28 Jun, 2009 10:02 pm Napisal/a:
Bassman @ Tor 23 Jun, 2009 09:37 Napisal/a:
Problem je rešen, ko zate ni več to problem.
čeprav danes ljudje niti problemov ne znajo več reševati, gre bolj po sistemu, bo že.....

Hja, to je zelo dovisno od ljudi in situacij. Jaz to ravno ne bi tako zelo posploševala.
Ker obstajajo tudi ljudje, ki znajo naredit problem iz nič. In kot jaz opažam je veliko tudi takih, ki probleme ustvarja iz stvari, ki sploh niso problemi.
No, malce za šalo, pred dnevi sme slišala, da ženske znamo za vsako rešitev najti težavo. nasmeh


Ja v bistvu to zelo drži, kajti ženske menda niste srečne, če ni problemov.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 13:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Jun, 2009 17:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bolje je narediti problem več, kot se delati, da kakšnega ni. če problem več JE, potem se izkaže, da JE problem, če NI potem je vse v redu in gremo dalje. če pa se delamo, da problema ni pa smo v velikih težavah. Največkrat se potem grenko soočamo z ljudmi, ki so udeleženi v zanikanem problemu. V nobenem problemu nismo sami namreč. Ravno zaradi tega, ker so še drugi, problem naraste v strah. Zadeve so prepuščene kaotičnemu razvoju, ki vodi v konflikte in sovraštvo. Po domače: v sebi skrivamo prikrito jezo na koga drugega, kateremu ne upamo povedati, da je grešil (lahko izgubimo prijateljstvo recimo) ali pa na same sebe, ker nismo bili zmožni problema rešiti (smo falirani študent). Vse to se nam zelo lepo razleze v celotno naše življenje in nekega dne ne moremo več spati ali pa nas "nenadoma" začne nekaj dušiti, se slabo počutimo ne da bi vedeli kje je kaj narobe in potem se začne...proces zdravljenja. če pa zdravljenja ni pa gre tako do smrti.

LP, Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Jun, 2009 09:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Problem jeker dosti ljudi ne vidi, da je problem.
Ali pa si tega nočejo priznati in si zanikajo problem.

Velik napredek je že to, če priznaš, da problem je in ga je potrebno rešiti.

Nekateri, ko problem odkrijejo, enostavno čakajo, da problem izgine.
Včasih res izgine, vendar se v večini potem tudi vrne, ker ljudje ne spremenijo svojih dejanj.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Jul, 2009 01:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja meni je to vse jasno, kar pravite. In mioslim, da sem svoje mnenje o tem že podala ( ne bi g azdaj še enkrat brala, običajno stojim za tistim, kar napišem). Vseeno pa ne gre toliko napihovat tega, kao noben na tem svetu se ne zna več soočit s problemom. Folk beži od problemov itd. itd.
Ne vem če je glih toliko luzerjev na svetu. So, ampak vsaj v moji neposredni bližini jih ni veliko.
Sicer pa lahko mi apmetujemo tukaj v tri krasne, noben problem se en bo rešil , dokler ga ne bo začel reševati človek, ki problem dejansko ima. Vse je odvisno od posameznika. Boj za preživetje je krut in "only strong survive".




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 13:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Jul, 2009 22:21     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nič ni kruto. Kruto vidi le človek, ki se boji. Boji pa se nevrotik. če si pošten in se ne bojiš ti nima kaj hudega biti v življenju. Hudo je, če zboliš ali izgubiš svojca, ampak potem se pobereš, ker te ni strah živeti.

Hudo je le za nevrotike in teh je 75% v Sloveniji. In zato je tema zelo resnična. Problemi, ki jih ne rešujejo uničujejo njihovo samozavest oz. še tisto kar je od nje ostalo in potem ostane od njih samo še regljajoča lupina, ki počasi usiha.

Pa bi lahko šli na psihoterapijo, če bi mene poslušali. In še vedno nočejo!

LP, Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 03 Jul, 2009 19:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Arbi, jaz niti približno nisem imela v mislih to, o čemer ti govriš. Meni beseda krut, v kontekstu, v katerem sem jo uporabila, ne pomeni,da se česa bojim. Jaz se življenja ne bojim. Meni je fajn živet. Jaz si upam živet. Meni je življenje izziv. Meni ni point v tem, da mi je v življenju lahko, ne iščem bližnjic. Se znam soočit z realnostjo. Tudi z izgubo svojca, brez da v nedogled travmiram in se smilim sama sebi. Ne premorem pa vedno dovolj sočutja, če to lahko tako poimenujem, za ljudi, ki vsega tega ne zmorejo predvsem po lastni krivdi oz. ki se sami brezglavo spravijo v brezizhodne situacije. V takih primerih pa resnično rečem "only strong survive". Ampak imaš pa ljudi (polnoletne, da ne bo pomote!), ki samo čakajo kdaj bo kdo poskrbel za njih. Pa ne samo to, oni celo trdno verjamejo, da nekdo MORA poskrbet za njh. Da so odgovornost ali vest družbe itd. itd. Vraga mora! To je otročje in neodgovorno. In zakaj bi se potem za takšnega človeka morala jaz sekirat, če on/ona s prstom ne migne, da bi mu bilo v življenju bolje??




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jul, 2009 10:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Pet Jan 30, 2009 11:45 pm Napisal/a:
No jaz sem na to temo že dovolj napisala. Zanimivo pa mi je pri tem še nekaj... fenomen, kako je nekaterim največji PROBLEM ukvarjanje s tujimi problemi.
Pred leti je bil en zanimiv mednarodni umetniški projekt ptudi ri nas problemarket.com, kjer si lahko "trgoval" s problemi. Vidiš, bass, to bi bilo nekaj zate. Ti bi takoj kupil vse tuje probleme. Pa bi to rešilo tvoje? fredi

Aja, pa point je bil v tem, da je imel problem vrednost, če ni bil rešen. Takoj ko ga je nekdo rešil, pa je izgubil vrednost. Skratka, jaz mislim, da bi bil naš šefe pravi bogataš na tej borzi. nasmeh


Ta je dobra ja. V bistvu mene živcirajo ljudje, ki se nikoli ne ukvarjajo s svojimi problemi ampak vedno samo s tujimi. Kar je seveda lažje, najlažje je dat "pravi" nasvet, ki naj ga nekdo upošteva in potem cmokat in zavijat z očmi, če ga nekdo ne.

Jaz se svojim problemom ne izogibam (seveda ko se zavem da imam problem ker prej ne gre), ponavadi ko imam polno glavo svojih težav si vzamem en večer frej in stran od vsega da mal "možgane spočijem" naslednji dan pa potem razmislim in naredim plan kaj bom naredila, da bo situacija boljša. Ravno zato me najbolj iz tira mečejo stvari, ki jih ne morem rešit...ali na katere ne morem vplivat ali izboljšat.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 08 Jul, 2009 12:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Včasih pa je treba počakat pa se kasneje najde rešitev za problem?

Velikokrat je pri nas problem neučakanost.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 13:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: čet 09 Jul, 2009 13:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Pet Jul 03, 2009 8:49 pm Napisal/a:
"only strong survive". Ampak imaš pa ljudi (polnoletne, da ne bo pomote!), ki samo čakajo kdaj bo kdo poskrbel za njih. Pa ne samo to, oni celo trdno verjamejo, da nekdo MORA poskrbet za njh. Da so odgovornost ali vest družbe itd. itd. Vraga mora! To je otročje in neodgovorno. In zakaj bi se potem za takšnega človeka morala jaz sekirat, če on/ona s prstom ne migne, da bi mu bilo v življenju bolje??


Saj jaz ne pričakujem od tebe, da se moraš zaradi tega sekirati. četudi bi te cel planet prepričeval, da se sekiraš zaradi tega se ne bi in jaz se tudi ne bi. Vse ljudi se ne da odrešiti in če sebe zadovoljivo porihtaš si naredil vse. Potem pride vse drugo na vrsto, ker pač drugače ne gre, če si urejen, kot tako, da ti uspe. Razen, če imaš nesrečo in zboliš npr. ali kaj podobnega.
če bi bilo "only strong survive" bi bil svet že raj. Vendar ni tako. To se ti samo zdi, če si človek, ki si za kaj prizadevaš. Ker takrat čutiš, da si strong in si tudi v podobni družbi. Večina ljudi pa ne razmišlja tako in je zadovoljna v svojih varnih gnezdih, da so živi. Nič drugega. To večinoma traja dovolj dolgo, da vzgojijo novo generacijo ljudi, ki se znova generalno gledano tako obnaša. Strong pa je strong samo za tiste, ki so že kaj resnega in odgovornega delali. Fičfiriči ne vedo kaj to je, hodijo pridno na delo (če ga imajo) in vendar živijo in se imajo celo za najbolj pametne včasih, hihi.

LP, Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.5045s ][ Queries: 41 (0.1695s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.