povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Nov, 2007 13:47     Naslov sporočila:  Kreganje Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ko se skregate s partnerjem, ali velikokrat popustite?
Kdaj je pravi trenutek, za popuščanje?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 10:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 03 Nov, 2007 14:21     Naslov sporočila:  Re: Kreganje Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Sat 03 Nov, 2007 13:47 Napisal/a:
ko se skregate s partnerjem, ali velikokrat popustite?
Kdaj je pravi trenutek, za popuščanje?


Takrat ko mu piha para iz ušes in ko dobi rdeče psihopatske oči umira od smeha

Ne ma midva se načeloma zlo mal kregava, kadar pa se pa pač popusti tisti ki je zaj¤¤¤¤¤¤, če pa ljubezen ne dojame kje je zaj¤¤¤¤¤¤ oz. sem zaj¤¤¤¤¤¤ potem ji pa pokažemo, seveda na lep način. Sej se da na lep način vse zment. čeprov pr nama sm bol jst tist kolerik k mu film ven rukne če ni vse tko kukr bi mogl bit in se derem. On zlo redko popizdi, tko da bi se drl name. No sam morm priznat da se to dogaja čedalje manj pogosto, k sm se tut jst mal umirila pa se mi ne da težit za vsak pasji drek. Pa tut naučila sem se pogovarjat, seveda mi še vedno kdaj spodleti pa mi kej ne gre iz jezika sam se to zgodi zlo redko. Sm kr mal ponosna nase k sm mislna da mi nau uspel in da jst pa že nism taka, sam zdej pa baje že preveč govorim

umira od smeha




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 mmaycha
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 16:31, 29-Dec-2006
objave: 56
Teme: 0
Kraj: Maribor
1548.0 kinta/e
0.0 šold/e
115.1 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 08 Nov, 2007 23:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mogoče mi ne boste verjeli, ampak sama se nisem še zares kregala s fantom. Ne s prvim, ne s tadrugim. Zame je kreganje že tisto, ko mu jaz razlagam "ej, veš moti me to in to, ker se počutim tako in tako, ter se mi zdi, da..." in potem on meni "veš, jaz pa to vidim kot ..." in če tako pomislim je to bolj pogovor kot kreganje.
Je pa res, da če sem full jezna, grem raje vstran, nekam zase, razmislim in potem, če sem še jezna zahtevam malce bolj divji sex in to je to. Itak mi pa na duši ne sme nič ležat, ko ne morem v sebi držat nekaj, kar me moti. pomežik




I believe in the feeling,
all the pain that you left to die.
Believe in believing,
in the life that you give to try.

The world is mine.


 Oven Spol:ženska Pes SkritOsebna Galerija od mmaychaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 16:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

nimam se s kom kregat trenutno

drugač pa moja obvelja tk al drugač




   
 mmaycha
Uporabnica
Uporabnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 16:31, 29-Dec-2006
objave: 56
Teme: 0
Kraj: Maribor
1548.0 kinta/e
0.0 šold/e
115.1 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 21:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lisa @ Pet 09 Nov, 2007 16:02 Napisal/a:
nimam se s kom kregat trenutno

drugač pa moja obvelja tk al drugač


Laughing lepo odkrito napisano pomežik




I believe in the feeling,
all the pain that you left to die.
Believe in believing,
in the life that you give to try.

The world is mine.


 Oven Spol:ženska Pes SkritOsebna Galerija od mmaychaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stranMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 09 Nov, 2007 21:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lisa @ Pet 09 Nov, 2007 4:02 pm Napisal/a:
nimam se s kom kregat trenutno

drugač pa moja obvelja tk al drugač


včasih je tudi to razlog, da se nimaš s kom kregat!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 10 Nov, 2007 11:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

se pa res ne sekiram, če se partner ne strinja z mano tedaj ne more bit moj partner in to je to




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Nov, 2007 11:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mah tole je brez primerov precej tezko pisat oz. je samo nakladanje..Na splosno v keremkol odnosu se ne maram kregat, ker to nic ne resuje. Raje imam da se stvari lepo povejo in resijo, ce se da..stekam vsak ma kdaj slab dan in nekak isce spor ampak ce se to zlo pogosto dogaja, ne hvala...skoda moje energije in vsega kr to za sabo potegne.
Drugace pa ce vem da nisem ravnala prav mi ni problem popustit.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 10 Nov, 2007 11:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lisa @ Sob 10 Nov, 2007 11:27 am Napisal/a:
se pa res ne sekiram, če se partner ne strinja z mano tedaj ne more bit moj partner in to je to


Laughing

Tale izjava je pa močna!

Jaz osebno dopuščam, da se v določenih zadevah ne strinjama, sej v končni fazi sva 2 različna človeka!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 11 Nov, 2007 19:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma sm pa pozabila dodati, da so tudi izjeme




   
 100mark
Amater
Amater


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:02, 13-Jun-2008
objave: 168
Teme: 8

2482.4 kinta/e
14.8 šold/e
114.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 12 Nov, 2008 21:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja malo se moramo skregat da se imamo potem rajši hahaha pravijo da pametnejši popušča samo jas nikoli hahaha




 Bik Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od 100markPošlji zasebno sporočiloBlog
 maja
Neznanka
Neznanka


Starost: 39
Pridružen/-a: 15:18, 18-Nov-2008
objave: 12
Teme: 1

458.0 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2008 09:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

pa saj ne gre za popuščanja. gre za kompromise. iskanje skupnih rešitev in ne tvoje ali moje.




 škorpijon Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od majaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2008 11:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

maja @ čet 20 Nov, 2008 9:40 am Napisal/a:
pa saj ne gre za popuščanja. gre za kompromise. iskanje skupnih rešitev in ne tvoje ali moje.


Odvisno. Nekateri popuščajo zaradi tega, da je mir v hiši. Drugi popuščajo zato, ker ne želijo izgubiti partnerja. čeprav ravno to pripelje do izgube.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 maja
Neznanka
Neznanka


Starost: 39
Pridružen/-a: 15:18, 18-Nov-2008
objave: 12
Teme: 1

458.0 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 20 Nov, 2008 11:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jaz sem doma znana kot nekdo, ki ne popusti, ki e trmasta in tako naprej.

ampak v odnosu s partnerjem si ne želim biti niti tisti, kjer moja obvelja, niti oni, ki stalno popušča za ljubi mir, ampak hočem biti nekdo, ki se pogovori, tako kot sem zgoraj omenila....zakaj? ker sem po eni strani res nekdo, ki je trmasta in ki ne popušča, po drugi strani pa si želim ravno takšnega tipa, ki ima močan jaz in ki "nosi hlače"....ne vem...težko bi bila z nekom, ki se podreja mojim interesom - tega ne bi prenesla...edina rešitev je pogovor, komromis itd.




 škorpijon Spol:ženska Podgana NI na linijiOsebna Galerija od majaPošlji zasebno sporočilo
 100mark
Amater
Amater


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:02, 13-Jun-2008
objave: 168
Teme: 8

2482.4 kinta/e
14.8 šold/e
114.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 04 Dec, 2008 18:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja pravijo pametnejši popušča sam če bi pa blo zmeri tok bi pa butasti zavladali no jaz osbno redkokdaj odstopam od svojega bo rekel kdo zelo trmast hahaha




 Bik Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od 100markPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4528s ][ Queries: 37 (0.0826s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.