Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Akronym
Neznanec
Neznanec


Starost: 58
Pridružen/-a: 16:46, 21-Nov-2008
objave: 36
Teme: 2

726.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Nov, 2008 14:11     Naslov sporočila:  PIKAJO, PIKAJO NAS REKLAME Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Najbolj me "razveseli" reklama o pralnem stroju, ki (čudež se menda dogaja vsakih 100 minut) poskoči na mestu in izpljune umazano vodo prav v trenutku, ko zavzeta gospodinja v prostor prinese novo delo zanj. Užaloščena ženska si populi lase, odvrže perilo in si stlači od jeze skoraj celo pest v usta. Živalskega krika, ki nastane zaradi krča v čeljusti uboge reve sicer ne slišimo, zato pa sledi jasno sporočilo, da imamo trdo vodo, katere problem rešuje uporaba reklamirane substance ... čudež je pojasnjen in če ne želite, da vam pralni stroji poskakujejo vsakih 100 minut, uporabljajte ... SOL
Ne v glavo, u pralni stroj paše!
Kolikor se spomnim, še pred kratkim niso objavljali tega in tudi omenjenega čudeža ni bilo videti nikjer. (No vsaj jaz nisem slišal zanj).
So stroji takšnih in drugačnih znamk delali tudi po 15 let, pa ni noben hotel skakati na mestu, voda pa je ponavadi stekla iz njih zaradi preperelih in dotrajanih gumijastih cevi ali tesnilnih prirobnic.

P.S. Pozabil, zadeva se menda dogaja v Sloveniji in ne nekje kjer je 200 mio prebivalcev.




 Tehtnica Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od AkronymPošlji zasebno sporočilo
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Nov, 2008 14:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni je najbolj do srca segla tista: "To nisem jaz, to je moja Sch****" <- cenzura blagovne znamke. Tako me je v trenutku kemofarmacija postavila pred nov življenjski izziv, to je dvanajstletni deklici predstaiti, da je lepota (poleg tega da je relativna) izključno podoba nje same in da lahko tudi kaka substanca na to podobo vpliva kvarno ali blagodejno, vendar pa v izključnem smislu nobena.

Oh ja... Včeraj pa sem pri frizerju bral v opevanem "kozmotu" 100 načinov, kako zadovoljiti moškega in v skladu s pričakovanji mi "je res prihajalo" ob kakih 40 nasvetih... Vsekakor pa si niti najmanj ne želim, da bi katerakoli pripadnica nežnejšega spola na mojem telesu izvajala poskuse vseh 100-ih receptov. Glede na to, da obstaja znotraj 100-tih vsaj 20 takih, ob katerih me boli že ob pomisli nanje, se bom v prihodnje bralk "kozmota" raje izogibal.




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Nov, 2008 15:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To je katastrofa, kako ljudi zavajajo.
S takimi reklamami o pralnih praških, vložkih, čistilih in neve čem vse še.


Tudi sam sem se spraševal, zakaj pride po pralni stroj mojster, ki popravlja pralne stroje in ponuja ženski calg...

S tem sam seb pljuva v skledo, ker si odžira posel. smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Akronym
Neznanec
Neznanec


Starost: 58
Pridružen/-a: 16:46, 21-Nov-2008
objave: 36
Teme: 2

726.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Nov, 2008 15:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

In, še ena aktualna. V reklami so prisotni člani "naše male klinike". Debevec po podani diagnozi zahteva svojo porcijo antibiotikov, ki mu jih dohtar odreče češ, za vsako figo jih res ne potrebujete, saj potem ob resni bolezni ne "primejo". Do tukaj vse OK in prav.
Nihče žal ne omeni še eno prisotno komponento in sicer, da antibiotike veselo zaužijemo s hrano - mesom, itd. - katerega živali so prejele lepo količino antibiotikov, da bi bile "zdrave" saj meso res ne gre zavreči, če že reja predstavlja strošek.




 Tehtnica Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od AkronymPošlji zasebno sporočilo
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Nov, 2008 16:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pri dotični reklami mene zmoti to, da povežejo antibiotike z virozo. Kolikor je meni do sedaj znano, so antibiotiki namenjeni "samozdravljenju" telesa broti bakterijskim okužbam, medtem ko protitelesc za uničenje virusov (zaenkrat) še ne vnašamo v telo.




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Akronym
Neznanec
Neznanec


Starost: 58
Pridružen/-a: 16:46, 21-Nov-2008
objave: 36
Teme: 2

726.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Nov, 2008 19:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Imaš prav, to važno podrobnost sem spregledal oziroma preslišal. Za viroze niso pravi antibiotiki, ker ne gre za bakterijsko okužbo.




 Tehtnica Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od AkronymPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Nov, 2008 22:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah, reklame... blišč in beda sodobnega potrošniškega sveta. Nič čudnega, da jih hoče Sarkozy ukinit na francoski državni televiziji.
Drugače pa je meni od vseh "pralnih" reklam najbolj hecna tista, ko dva mulca izumljata madež, ki se ga ne bo dalo oprat. Takih, ki so skregane z logiko, je pa kar nekaj.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 02 Dec, 2008 19:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A niso to instant reality show-i, ki producirajo nove zvezde (za enkratno uporabo) malih zaslonov?




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97383 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2833s ][ Queries: 41 (0.1059s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.