povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Kako bi ocenil-a to zgodbo?

1
0%
 0%  [ 0 ]
2
0%
 0%  [ 0 ]
3
16%
 16%  [ 1 ]
4
66%
 66%  [ 4 ]
5
16%
 16%  [ 1 ]
Skupaj glasov : 6


Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Feb, 2004 17:47     Naslov sporočila:  Prva zgodbica Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Stopila sem izpod tuša, se obrisala in potegnila nase rdeč, svilen negliže. Pri joškicah pokrit z rdečimi čipkami, s čisto tankimi naramnicami, ki mi je segal nad koleni. Tista svilnata mehkoba na moji koži me že sama po sebi vzburja. Roki položim na joškice in se počasi pogladim dol po telesu. čisto počasi do trebuha, proti bokom, malo dvignem roke in isto ponovim na moji ritki. Všeč mi je ta svilnati dotik na moji koži, tako nežen, tako mehak kot bi se me dotikalo nešteto mehkih rok, kot bi bila ovita v nežne dotike…
… globoko zadiham, na hitro si poskušam izbiti iz glave tisti tako znani občutek poželenja v meni, tisto potrebo po moškem, ki nezadržno sili ven iz mene.
»Zberi se!« si rečem. »V kuhinji sta Maša in Boris (njen fant)… zberi se vendar!« Še enkrat globoko vdihnem , izdihnem in stopim proti vratom…

… v kuhinji si Maša lakira nohte, me pogleda in se hudomušno nasmeji: »Ne vem če bo v redu, da si dans takole oblečena.« Presenečeno vprašam, zakaj? Negliže sta mi namreč ravno onadva kupila za rojstni dan, za noči ki jih bom preživljala na njunem vikendu poleti. Pa ne v smislu kakšnih orgij ha ha ha

Maša nadaljuje: »Luka je tukaj, z Borisom sta v tvoji sobi.« Moja soba je bila dnevna soba… in vse moje obleke seveda tam… jaz pa na pol naga, samo v svileni kombinežci… Kaj sedaj???

Luka mi je namreč dober kolega, v bistvu mogoče samo malo boljši znanec, za katerega pa sem vedela da bi naredil prav vse samo da bi se lahko vsaj enkrat pofukal z mano. Vsakič ko se z Borisom dobita na pijači me kasneje vedno kliče Maša, s starimi novicami: »Luka in Boris sta bila na pijači… in spet mu govori samo o tebi… kako bi te pofukal… kako bi rad prišel do tebe… kaj vse bi ti delal…………….«
Stara zgodba… vedno znova…

Luka je bil za kakšnih deset centimetrov višji od mene, temnih las, temnih in globokih oči. Bil je tip v katerega sem bila v srednji šoli noro zaljubljena. Nikoli nisva imela nič, niti bežen poljub se nama ni zgodil. In imel je punco. Največja njegova napaka pa je bil njegov jezik. Moral se je pred frendi pohvaliti katere bejbe je položil, kako jih je, kje in kako fukajo… Skratka je tip ki si dela črtice in ena izmed le teh si nikoli nisem želela biti.
čeprav je bilo včasih mučno. Ko sem ob večerih ležala sama doma in se mi je v misli priplazil prav on… po eni strani tako zelo nedosegljiv – ker sem sama tako hotela, po drugi strani pa bi ga lahko samo poklicala in bi se čez pol ure že noro fukala z njim.

Luka…
… naenkrat me je prešinilo. V bistvu imam neko moč nad njim in še nikoli se nisem z nikomer igrala… ja, sledila bo majhna igrica. Samo toliko da ga vzburim do konca in potem ga pustim ležati tam s kurcem trdim kot skala. Samo da se poigram z njim in da od mene ne dobi fuka… mogoče malo maščevanje za srednješolske dni, ko se je on igral z mano… mogoče malo maščevanje, ker ne prenesem tipov ki si delajo samo črtice in se potem še hvalijo naokoli…
Odločno sem stopila proti dnevni sobi…

… Sedela sta na raztegnjenem kavču in ko sta me zagledala sta za trenutek obnemela. Nihče od njiju me namreč ni pričakoval v svilenem, čipkastem negližeju. Boris se je nasmehnil, vstal, rekel par besed, ki jih niti nisem slišala in odšel v kuhinjo. Medtem sem zlagala svoje obleke, na vsake toliko pa pogledala proti njemu… Luka pa še kar ni dojemal, z napol odprtimi usti… Počasi se je le zbral in začel metati ven tiste komplimente, tiste fraze ki jih govori praktično skoraj vsaki ženski ki jo sreča. Seveda mi godijo, tudi vzburjajo me. Ampak vzburjena sem bila že ko sem stopila izpod tuša… kaj šele sedaj ko sem videla tisti njegov pogled, ko sem ga čutila povsod na mojem telesu in v zraku vsa tista erotična energija in napetost, njegova tako močna želja po meni – vse to vzburja… in še on: tako zelo privlačen, da me trga…

Stopila sem do njega in se postavila z razkrečenimi nogami čisto zraven njega. Še vedno je sedel in njegove noge so bile med mojimi. Prijela sem ga za tilnik in ga božala, on pa mi je z rokami počasi drsel od kolen vedno višje proti ritki. Potisnila sem ga na kavč, pokleknila z razkrečenimi nogami čez njega in se nagnila naprej. Bežno sem z ustnicami podrsala po njegovih in ko se je dvignil da bi okusila njegov jezik sem se umaknila, drsela z ustnicami naprej po njegovem licu, do ušesa in ga nežno obliznila z jezikom.
Tako sem si ga želela da je v moji mucki kar kljuvalo od želje po njem. Drsela sem z ustnicami in z jezikom počasi po njegovem vratu, vmes pa mu odpenjala pas na hlačah, zadrgo in ga otipala že tako zelo trdega, da se mi je meglil razum. Potegnila sem ga ven in si ga nastavila na mojo vročo odprtinico, podrsala z njegovo glavico po njej in se počasi nasadila nanj, samo na zgornji del njegovega trdega kurca. Počasi sem ga sprejemala vase in zastokal je ko je začutil kako ga obdaja moja vroča, tako zelo mokra, ozka pičkica.
Vedela sem da dolgo ne bom zdržala, preveč je bilo med nama tiste sexualne energije ki se v vseh teh letih ni sprostila, preveč sva si želela drug drugega…
Počasi sem se nasajala nanj, čisto do konca, tako mi je pasalo ga čutiti v sebi, tako sem ga bila potrebna kot že dolgo ne in vedenje da si me tako noro želi me je še toliko bolj vzburjalo.

Pospešila sem ritem, kajti ščemenje v pohotni luknjici kamor je vedno znova izginjal njegov tako zelo trd kurac, je postajalo vse večje. Roka mi je ušla na ščegetavček in čutila sem da ni več daleč, da mi manjka samo še malo… čisto malo šeeeee… naenkrat me je preplavil val, kot bi orkan butnil v moje telo, nisem se mogla zadržat in ostati tiho da me ne bi Maša in Boris slišala, padla sem v nekakšen trans in nisem opazila ničesar okoli sebe, samo čutila sem tiste nore občutke orgazma… in njegovo stokanje sem zaznala le bežno…


Zadihana sem sedela na njem z glavo nagnjeno nazaj in z zaprtimi očmi. Nisem še hotela biti prazna, želela sem še vedno nek stik z njim. Počasi sem se umirjala, šele čez nekaj minut sem se dvignila, pogledal me je z nasmehom do ušes in pripomnil da tako dobro še ni bil pofukan. Njegova fraza kot vse ostale, ni me preveč ganila… nič iz njegovih ust ne jemljem resno. Resnica me niti ne zanima ko se gre za njega, ker je človek ki ne pozna pravega pomena te besede.

Vzela sem brisačo in se odpravila proti kopalnici pod tuš. V misli se mi je bežno prikradlo to, da je bilo vse kar sem želela od njega samo majhna igrica: samo toliko da bi ga vzburila do konca in potem ga pustila ležati tam s kurcem trdim kot skala. Samo da bi se poigrala z njim in da od mene ne bi dobil fuka…
Pa mi vseeno ni bilo žal, da je dobil kar je želel. Mogoče preprosto zato, ker je bila moja želja toliko večja od njegove.

čeprav sem to bitko izgubila, moj nasmeh ni bil grenak.


Pa prosim brez privilegijev v ocenjevanju... glede na to da se z nekaterimi poznamo Twisted Evil




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 12:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nobenih privilegijev!

Zgodba je prov fina...dogajanje je IBR ql,samo premalo podrobnosti si opisla za moj okus.če bi veš podrobnosti napisala bi blo bolš...MEN!

Tega se sploh nebi branu ne,tko kot une ne,ko si v 2. zgodbi opisala...oboje bi blo res full zakon doživet ja.

Da bi bil pr kolegici,k mi je full dobra in bi ona pršla izpod tuša in me enostavno mal narajcala na izi,pol se pa kr vsedla name,tko brez besed v bistvu in to je to...jz sm kr za!

Zgodbi sem dal 4,ker je res ZANIMIVO DOGAJANJE.Ker je res zakon dogodek,da bi se to zgodil,samo je pa mal premal podrobnosti.No,komu je pa glih to všeč,da ni preveč podrobnosti in bi se mupol zdela vulgarna al ne vem kaj...no,men bi blo pa glih to bol.

Brez privilegijev!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 12:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ja... saj pravim: tole je nasploh prva zgodbica ki sem jo kdajkoli napisala, sexulna ali kakršnakoli, prva - nedolžnica Embarassed Laughing

Očitno se ne znam spuščati v podrobnosti... Embarassed no dobro da vem kaj je narobe, in ko bom naslednjič imela pisalni dan bom pazila da bo več sočnih detajlev pomežik
Sem pa mislila da bo več kritik... no brez kritik se pa res ne morem poboljšat Sad


Drugače pa se to ni zgodilo, niti tisto v Dvojnem užitku ne... so fantazije... mogoče pa kdaj... Twisted Evil




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 13:13     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja mogče bolj podrobneje, o tistih najbolj pomembnih stvareh in dogodkih




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 13:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No če se pa še ni zgodilo,bom pa še kle napisu...pridi bo fino hehehe...

jah -Naya- sej jz tud nism nikol pisu zgodbic al kj in ko sm že 1. napisu,sm šu kr dost v detajle...sej si prebrala a ne?
POčITNICE





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 13:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mhm, komot lahko napišeš še drugo Twisted Evil




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 01 Mar, 2004 15:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmmmmm...

Mogoče pa res!





 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4132s ][ Queries: 43 (0.1878s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.