povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 14:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Sob 08 Nov, 2008 16:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ste opazili, kako nam bo Rus postavil špegel pred nos?
Glejte Slovenci, kako se boste požrli med sabo in kako moteni ste pravzaprav. Poglejte zdaj, kaj vam manjka in zakaj imate toliko kreditov in zakaj ne morete s krediti udobno živeti in ostati dolžni, kot to lahko npr. Američani in zakaj bi za 50.000€ ubili svojo babico in zakaj ne morete kakati mirno in zakaj je sosed največji bedak in zakaj mora Arbi s tega sveta in zakaj Nina Osenar ne sme imeti novih joškic in zakaj tajkuni ne smejo imeti keša in zakaj toča ne sme poklestiti strehe in zakaj je streha potem bolj pomembna od hčere in zakaj učitelji ne morejo obvladovati razredov in zakaj vsak socialni delavec, ne samo psiholog, že ve, da nekaj ni v redu in zakaj me ljudje naderejo, če jim povem kaj lepega in zakaj grem zdaj spat, no to zadnje nima zveze se mi zdi.
Skratka. LP, Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 100mark
Amater
Amater


Starost: 53
Pridružen/-a: 18:02, 13-Jun-2008
objave: 168
Teme: 8

2482.4 kinta/e
14.8 šold/e
114.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 12 Nov, 2008 22:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

uh sedaj bo pa hud dvoboj rusek in gorči sam nevem zakaj ne more izbrat nasprotnega spola hahaha enkrat ga bo pomoje nekdo mogel po mojih izračunih no v tem dvoboju spet navijam za ruseka čeprav potihem slutim da bo mogu it na morje




 Bik Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od 100markPošlji zasebno sporočiloBlog
 100mark
Amater
Amater


Starost: 53
Pridružen/-a: 18:02, 13-Jun-2008
objave: 168
Teme: 8

2482.4 kinta/e
14.8 šold/e
114.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Nov, 2008 21:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kdo bo pa jutri zmago gorči al sergej




 Bik Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od 100markPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 27 Nov, 2008 22:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja upam da Gorči, ker Sergej in Miha sta taka primitivca, da to svet ni vidu.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Akronym
Neznanec
Neznanec


Starost: 58
Pridružen/-a: 16:46, 21-Nov-2008
objave: 36
Teme: 2

726.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 29 Nov, 2008 23:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kmetija, Big Brother in ostali, ki jih še mislijo lansirat ...
Moje mnenje je, da nas ima nekdo že fino za idiote, ali pa res nimajo kaj več pametnega uvozit oziroma skreirat sami, da bi narodu ponudili kaj, kar bi jih obogatilo.
Zadeva se mi ne zdi OK v prvi vrsti v tem, da so jo uvrstili na program ob najbolj udarnem terminu, včasih tudi dobri filmi ali dokumentarci pa se vrtijo daleč po tistem, ko gre narod spat. Primerov kolikor hočete.
Mi, pride na misel tista otrcana, če ne želiš slišat ali gledat, pač obrni program, ali pa ugasni.
Priznam, da zadnja leta zelo poredko sedem pred ekran ob zgodnjih urah, saj običajno ni časa, zato pa mnogokrat zdržim kakšno uro ali manj in zaspim ob njem precej pozno.
Zdi se mi kot, da gre pri omenjenih show-ih samo še za preusmerjanje pozornosti in zaposlitev ljudi - gledalcev z nekim kvazi nezrežiranim življenjem določenih skupin ljudi. Morda gre za vzbujeni voajerizem. Kaj je namen temu, res ne bi rad ugotavljal, čeprav mi v zadnjem času dostikrat pride na misel, da nekomu to zelo prav pride. Big plan se izvaja in ljudje naj ne bi bili pozorni na to.
Živim svoje življenje in mi tujega res ni potrebno.
Pri celi stvari me osebno najbolj boli, da se je pač, v mojem primeru, potrebno spopasti s tem, da moram pubertetne otroke marsikdaj opozoriti, da zadeva ni glih ... Z omenjenim se spopada najbrž še marsikateri od staršev. No, smo kjer smo, imamo vele komunikacije in tehnologije, TV škatla pa je v malo da ne vsakem domu. Koristi se vse bolj sprevračajo v štalo. Sicer pa, škatla je stara in bo verjetno kmalu dotrajala in verjetno nove z velikim veseljem ne bom šel nabavit. Ugotavljam, da so bogati tisti, ki so se ji že davno odpovedali.

Lep večer želim,
M.




 Tehtnica Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od AkronymPošlji zasebno sporočilo
 PikiJapok
Amater
Amater


Starost: 49
Pridružen/-a: 20:30, 20-Avg-2006
objave: 221
Teme: 2
Kraj: Logatec
535.1 kinta/e
7.0 šold/e
2.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Nov, 2008 11:43     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se strinjam. Nekako se že nekaj časa opogumljam predlagati novega pojma - skovanke, ki me je prešiila ravno ob spremljanju (ne samo) slovenskih TV postaj: medijsko onesnaževanje.

Bom poslal mail Toporišiču. Za razlago bom predlagal: predvajanje programskih vsebin, ki pod pretvezo spontane resničnosti zrežirano in načrtno poneumljajo gledalce, kar podkrepijo z nesorazmerno visoko količino oglasnih sporočil.

Če bi zadevo vnesli še v zakon v medijih, bi lahko npr. ustrezna sankcija bila, da je TV hiša, ki onesnažuje medijski prostor, dolžna poskrbeti za čiščenje le tega in sicer, da za vsako minuto predvajanja omenjenih vsebin zagotovi vsaj 7 minut izobraževalnih vsebin, ki bodo v družbeno korist.

Pravzaprav bi lahko zadevo prenesli še v tiskane medije. Radio se še nekako drži, internet pa na srečo deluje dokaj samoprečiščevalno.




Shit! Spet 'mam prow...


 Kozorog Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od PikiJapokPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Akronym
Neznanec
Neznanec


Starost: 58
Pridružen/-a: 16:46, 21-Nov-2008
objave: 36
Teme: 2

726.5 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 30 Nov, 2008 13:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bravo! Dobra ideja! Kje si Pirc Musarka? Upam, da bere tole in se spusti še v tovrstno svinjanje ter poseg v zasebnost z namernim zavajanjem javnosti.
Kemijska industrija in farmacevtska industrija prevladujeta in obvladujeta medijski prostor. Glejte in opazili boste da je 99% reklam v udarnih terminih (naprimer Kmetija) ravno njihovih. Kupite, kupite, kupite, potrebujete, potrebujete, uporabljajte in čistoča naj vas spremlja ... Samo mentalna ne, tiste ne potrebujete, bomo mi poskrbeli, da boste reagirali kot bomo mi želeli ... Kaj pa vem, ali nam morda, s sicer prepovedano, metodo sublimacije ne vrinejo v predvajanje še sličico z napisom " njim željenega sporočila", ki se potem spravlja v tamali - nezavedni RAM možganov gledalcev, kupcev (potencialnih sužnjev). Sicer nisem delal analize na to temo, bi bilo pa zanimivo analizirati slikovni signal.
Spet opažam deviacijo, tokrat od teme Kmetija, zato odprem novo temo, ki jo bom najbrž poimenoval ... Hm, kaj vem, "PIKAJO REKLAME" in še tam rekel kakšno ...




 Tehtnica Spol:Moški Kača NI na linijiOsebna Galerija od AkronymPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97369 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 9.0910s ][ Queries: 36 (8.1333s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.