povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 sporty
Neznanec
Neznanec


Starost: 37
Pridružen/-a: 21:06, 27-Sep-2008
objave: 6
Teme: 1

272.7 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 20:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

kaj pa bi naj bilo sumljivega... misliš da lažem?pišem take bedarije kar z glave o ne ne,za prvi post sem zbiral pogum,imel veliko časa in sem urejal,pa vse lepo,dans pa sem mel mal časa, pa sem hitel,ker sem videl da ste kar pridno odgovarjali in sem se htel samo zahvalit,nevem kaj bi ti naj tukaj bilo sumljivega... mogoče pa nisem tako pameten kot ti moj iq je mogoče manjši,imam pa zato srce na pravem mestu,hmmm nimam nič proti pametnim da me neboš narobe razumel,brez vas nebi zdaj sploh bilo pisat te zadeve na netu,forumih,ker nebi obstajali brez vas,ampak imate en velik problem,napako,preveč vse pogledate po drobnogled,in analizirate stvari katere so za nas navadne smrtnike neopazne,sory pač sem si pri vprvem vzel preveč časa,zdaj pa ga nisem imel,ker imam obveznosti pa še težave z najdražjo... ne zamerit Arbi,saj se mi zdiš v redu,vendar,imam občutek da si zelo občutljiv in pozoren preveč na drobnerije...

lp sporty




 Bik Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od sportyPošlji zasebno sporočilo
 sporty
Neznanec
Neznanec


Starost: 37
Pridružen/-a: 21:06, 27-Sep-2008
objave: 6
Teme: 1

272.7 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 20:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

hvala terminatorka,bom videl kaj bo prinesel čas...drugo mi ne preostane,koliko pa vem,za oba da sva precej prepričana v to da je ta veza to to,ona je zelo ljubosumna oseba, mogoče si mislila da ji nebom zvest in da je boljše da greva "narazen",vendar neve da jo ljubim tako,da bi dal vse za njo,in me briga za razdaljo,in ji bom zvest, mogoče je rabila čas da se zaprla vase in premislila vse,saj je zdaj v teh zadnjih 2 dneh bila kot če nebi bilo nič ,vse ok,... nevem,bom počakal in videl kaj bo

terminatorka HVALA

lp sporty




 Bik Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od sportyPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 1:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 21:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hja, sporty, pametni ali nepametni, ne poznaš nas in mi ne poznamo tebe. Jaz tebi ne bi zaupala odločitve o mojem življenju, usodi. Bi jo ti meni??
Jaz osebno sem tudi že v kakšni starejši temi vedno zagovarjala prepričanje, da je treba vse konflikte, tudi tiste v zvezi, sprejet za nekaj normalnega v življenju in se jih lotit reševat konstruktivno. To pa mislim, da ni ravno forum. Ampak ok, če ti to pomaga, potem tudi prav.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 sporty
Neznanec
Neznanec


Starost: 37
Pridružen/-a: 21:06, 27-Sep-2008
objave: 6
Teme: 1

272.7 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 29 Sep, 2008 21:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Seveda nebi zaupal mojo usodo nekomu drugemu,je pa finta v učenju,in izkušnjaš,nekateri imajo malo več izkušenj so doživeli vse mogoče,in vedo kako se najbolje lotiti stvar,ne zahtevam,da mi boš ti terminatorka ali pa arbi rešila mojo zvezo,seveda jo moram sam,a kljub mi je tudi pomembno mnenje drugih ki imajo podobne težave,ti je lažje če slišiš da je nekdo že doživljaj podobno in kakšne izkušnje ima s tem. Namen forumov je deliti različne izkušnje,da si delaš majn preglavic in skrbi,ali konec koncov ostane celotno delo tako ali tako na tebi,vendar ta občutek da je že nekdo doživel nekaj podobnega,ti da moč,da lažje rešiš težko nalogo,a ne? No tak pač jaz gledam te stvari... vsak je človek zase, ima različno vzgojo,različno mnenje,velik vpliv ima tudi okolica... tak pač je....

shorty




 Bik Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od sportyPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Sep, 2008 07:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja sej prav, da izmenjavate mnenja. Iz tega se učimo, sploh iz izkušenj drugih, kot pravi Sporty.

Ampak povem ti iz lastnih izkušenj, ne glede na to, kaj bomo mi tukaj rekli boš naredil po svoje. Naredil boš vse, da bi rešil zvezo. Ampak s tem najbrž še bolj pokvaril vse skupaj in jo še bolj odrinil od sebe stran.

Tako pač je, težko se je sprijazniti s tem, da boš nekaj izgubil.
zato delamo napake, nekatere napake tudi po večkrat. Ene in iste.
Ampak življenje gre naprej in tudi mi moramo naprej.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 14:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Sep, 2008 09:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

poba, life sucks and then you die. get used to it.

ne sekiraj se. ob zadnjem obisku pomurja sem videl več dobrih bejb, torej tvoja ni edina.

nehi jokcat in pejt lovit.




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 13:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Sep, 2008 12:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poba, življenje je lepo and then you die.
Ne pozabi tega. Samo tako boš kam prišel.

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
 badabum
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 52
Pridružen/-a: 14:59, 24-Okt-2006
objave: 286
Teme: 3

5456.2 kinta/e
0.0 šold/e
170.9 flika/e

trinidadandtobago.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Sep, 2008 13:04     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lol. evo, zdj maš obe strani istega kovanca.


happy hunting.




 Ribi Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od badabumPošlji zasebno sporočiloSkype Ime
 aang.taci



Starost: 31
Pridružen/-a: 15:39, 11-Nov-2008
objave: 2
Teme: 1

62.8 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Nov, 2008 18:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

jst sm tut obupan.

nevem kak naj ji povem d jo ljubm
a naj spesnim se vec pesmi o njej in naj ji posljem al kaj


prosim in hvala za odgovor




lp taci




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od aang.taciPošlji zasebno sporočilo
 Arbi
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 49
Pridružen/-a: 13:42, 15-Sep-2008
objave: 510
Teme: 26

10115.6 kinta/e
0.0 šold/e
63.0 flika/e

srilanka.gif
objavaObjavljeno: Tor 25 Nov, 2008 21:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pojdi na psihoterapijo fant moj in bog s teboj. Ta presneti nesrečni bog, ki ga nikoli nikjer ni, ko bi moral biti in je vsepovsod tam, kjer ga nihče ne rabi. Podobno, kot Palicaj Tone, moj sosed z modro kapico, ki vedno budno spremlja moj dr¤¤¤¤ in šteje kolikokrat sem ga potegnil in potisnil v neki njegovi kdo-bi-vedel kakšni časovni enoti. Verjetno povsem odvisni od njegovega razpoloženja. Toliko o objektivnosti palicajev, ko tega prav nihče ne rabi. Namesto, da bi vadil preštevanje kilogramov heroina na cesti, se vneto zabava z..no saj sem že povedal čim.
Prekleta banda!

LP,Arbi




 Lev Spol:Moški Tiger NI na linijiOsebna Galerija od ArbiPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96740 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2338s ][ Queries: 41 (0.0541s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.