povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 11:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sem jih dobivala in tudi sama pisala. Nekaj časa sem celo služila s tem, da sem za druge pisala ljubezenjska pisma. Huh, sem bila bogata za nekaj časa smeh
Kasneje sem pa začela svoja čustva izlivat skozi pesmi, ker so se mi klasična love letters zdela že preveč klišejevska in sem se morala spomniti nekaj novega. To je tudi palilo, morda še celo bolj :loveit:
Danes pa....ja, ni več tega poleg vseh teh multimedijev, ampak kdo pravi, da nima enakega efekta. :flowerman:




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 14:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

EnigmA Napisal/a:

Danes pa....ja, ni več tega poleg vseh teh multimedijev, ampak kdo pravi, da nima enakega efekta. :flowerman:


Ima, ima.
Ima pa tudi eno prednost. če hočeš uničit novodobna ljubezenska pisma, sam tipko delete pritisneš, pa ej stvar opravljena. Brez vse nepotrebne patetike s trganjem in zažiganjem papirja. nasmeh




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 15:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KillerCat Napisal/a:
. Brez vse nepotrebne patetike s trganjem in zažiganjem papirja. nasmeh


PA še nič se ne more vžgat...samo potem tudi ni možnosti da bi spoznal kakega sexi firemana Razz Edino kar se ti lahko naredi je to, da se ti sesuje comp Laughing




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 15:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:
KillerCat Napisal/a:
. Brez vse nepotrebne patetike s trganjem in zažiganjem papirja. nasmeh


PA še nič se ne more vžgat...samo potem tudi ni možnosti da bi spoznal kakega sexi firemana Razz Edino kar se ti lahko naredi je to, da se ti sesuje comp Laughing


Lahko pa potem spoznaš kakega sexi računalničarja. Kaj pa to? fredi:

Menda ja ne boš rekla, da so sami asocialni očalniki in naočniki med njimi. Sploh pa taki fantki obvladajo desetprstno tipkanje v nulo in ti lahko takoj zafialjo mailbox z 'ljubezenskimi pismi'. nasmeh




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 15:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Aha ha ha ha ... ej dej ne me spravljat v smeh no .... O bog :smeh :smeh




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 15:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ok, z gasilcem maš lahko vsak dan "pena party", sam tudi mr. quick finger ima svoje številne romantične prednosti. nasmeh




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 15:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KillerCat Napisal/a:
lucka Napisal/a:
KillerCat Napisal/a:
. Brez vse nepotrebne patetike s trganjem in zažiganjem papirja. nasmeh


PA še nič se ne more vžgat...samo potem tudi ni možnosti da bi spoznal kakega sexi firemana Razz Edino kar se ti lahko naredi je to, da se ti sesuje comp Laughing


Lahko pa potem spoznaš kakega sexi računalničarja. Kaj pa to? fredi:

Menda ja ne boš rekla, da so sami asocialni očalniki in naočniki med njimi. Sploh pa taki fantki obvladajo desetprstno tipkanje v nulo in ti lahko takoj zafialjo mailbox z 'ljubezenskimi pismi'. nasmeh


Uh ja mi smo mel v firmi enga k je bil prekleto sexy..mislm nazalost je bil samo zacasno tle..hehe pol je pa moral pr men neki pod mizo lest..ja to je bil razgled in pol fredi:




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 15:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Shajtana Napisal/a:


Uh ja mi smo mel v firmi enga k je bil prekleto sexy..mislm nazalost je bil samo zacasno tle..hehe pol je pa moral pr men neki pod mizo lest..ja to je bil razgled in pol fredi:


A zate al zanj? Mislim, če si recimo imela oblečeno kakšno kratko krilce...




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 28 Nov, 2005 16:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne cak mal..on se je plazu pod mizo jaz se pa stala zraven..pa kiklc ne nosim..sploh ne za v sluzbo..tko da je bil razgled zame. smeh




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 30 Nov, 2005 00:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

KillerCat Napisal/a:
[Lahko pa potem spoznaš kakega sexi računalničarja. Kaj pa to? fredi:

Menda ja ne boš rekla, da so sami asocialni očalniki in naočniki med njimi.


Ja itaq,sam poglej mene. Sicer nism glih ibr računalničar,sam tipkam pa dost hitr.

KillerCat Napisal/a:
mr. quick finger ima svoje številne romantične prednosti. nasmeh


A temu se zdj romantika reče? Hmmm... se prav,ko bom naslednič hotu kaki mal fingering izvajat pa ne bo hotla jo lahko obtožim da je popolnoma neromantična? ;o)




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Dec, 2005 00:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

klikni na sliko za povečavo !

Image




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 05 Dec, 2005 20:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jup...prva z bolečino v prstih in še kje drugje...danes vsaj te krize ni več. Danes je pa samo še mentalna oz. čustvena bolečina. Oh,kok smo bogi!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 22 Nov, 2007 12:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Glede na to, da imamo vsi takšne in drugačne izkušnje z ljubezenskimi pismi, me nekaj zanima. Se vam je kdaj zgodilo, da ste vsebino določenega pisma, ki ste ga napisali neki osebi, poslali še kateri drugi? Se, sploh danes, ko se večina teh pisem pošilja v elektronski obliki, poslužujete copy-paste opcije?
Oziroma, ste kdaj imeli občutek, da ste sami dobili takšno pismo? Ne nujno ljubezensko, ampak recimo da v primeru osebe, do katere ste čutili določeno privlačnost.

Zanimivo se mi zdi namreč, da tudi med največjimi mojstri pisanja obstajajo osebe, ki so pravzaprav vsem svojim ženskam pošiljale podobna pisma oz. kot pravijo psihoanalitiki čustveno prazna, brez kakšnega posebnega odnosa do posamezne ženske. Menda naj bi šlo v takšnih primerih pogosto tudi za obsesivno kompulzivne oz. zavrte osebnosti, ki med drugim skozi pisanje odlašajo s srečanji v živo. Seveda to ne moreš sodit po enem pismu, ampak šele ko vidiš več pisem istega avtorja.

No, jaz sem recimo povsem naključno enkrat ugotovila, da sem od določene osebe dobila skoraj na las podobno pismo kot vsaj še dve drugi ženski. In priznam, da se mi je mal zamal zdelo, še posebej ker mi je ta oseba enkrat očitala nekaj tipkarskih napak v mojem mejlu. Nikakor tega ne interpretiram kot da gre za neko moteno osebo, je bilo pa več kot očitno, da želi na tak, očitno že preverjeni način, doseči nek učinek.
Drugače pa jaz iste vsebine pisem ne pošiljam več osebam. če že, pa zgolj kot citat iz pisma temu pa temu.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97358 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4746s ][ Queries: 41 (0.1244s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.