Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 razor



Starost: 35
Pridružen/-a: 14:49, 18-Avg-2007
objave: 3
Teme: 2

189.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 18 Avg, 2007 15:22     Naslov sporočila:  Kako obdržati in popestriti zvezo ter se znebiti dolgočasj Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Živjo, imam problem,mogoče bolj vsakdanje narave,ampak me vedno bolj žre in čedalje bolj razmišljam o tem....torej s punco sma skupaj tri mesece,noro sem zatreskan v njo in kot pravi tud ona še ni bla nikdar tko kot je zdej...stara je 18,ful zrela za svoja leta,veliko postavljenih ciljev itd....vedno ko me pokliče metulčki v trebuhu,potem tisto pričakovanje njenih sms-ov itd....sex je super, karakter ful podobn, dobr se ujamema skupi itd....
Vendar zadnje čase opažam da si imama vedno manj za povedat, torej,na začetku nama ni nikol zmanjkalo tem za pogovore ker se še itak nisma tak dobr poznala in sma se pogovarjala vse živo en o drugem itd...doskrat je rekla da se še nikol ni mela tko dobr kot z mano itd..., zdej pa je tist občutek, kot da sma si že vse povedla,vema vse en o drugem in imama probleme v tem,da nama recimo na zmenku al pa po fonu ko se menma enostavno zmanjka besed...zmanjka tem za pogovor in pol se pojavi tista tišina ki dela vedno večjo praznino v najini zvezi...ker itak dobra zveza temelji na veeeelk pogovora, nama pa se zadnje čase ponavlja, ležima en ob drugem ali pa na pijači oz. v avtu kjerkoli in se nočeš ponavljati in pustiš obdelane teme, da ne bi postal dolgočasen, ob enem pa ti zmanjka novih zanimivih tem za pogovor....v glavnem, zvezo res HOčEM obdržati,ker mi res velk pomeni!!
Pa tud ni problem v tem da se bi prevč vidla, vidma se nekje 2x na teden, tud po telefonu se ne menima preveč...in takoj ko se vidma,si mama vedno kaj za povedat pol pa ko to poveš naenkrat zmanka zanimivih tem za pogovarjat in spet tišina velke oke

Kaj naj storim da zapolnim to praznino, kako naj popestrim vse skupaj, kako naj nardim da se boma imela vedno kaj zanimivega za pogovarjati tako kot na začetku in da,se ne boma dolgočasila ko sma skupaj?

Prosim za pomoč!

lp




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od razorPošlji zasebno sporočilo
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sob 18 Avg, 2007 15:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če jo HOčEŠ obdržat jo BOŠ, z našimi nasveti ali brez




   
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 18 Avg, 2007 17:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kje pa piše da se morta noooooooooooon stop pogovarjat? Sej včasih tut ta tišina paše. Sej dost je npr. če se zaj¤¤¤¤¤¤, če se znata zabavat ne samo s pogovori o tem kaj se komu dogaja mislim da ni panike. Ne vem pod zabavanje jst štejem žgačkanje, ko te partner heca pa ti ne pogruntaš takoj zakaj se gre, ne vem no da znata en druzga nasmejat. Kdaj tut kak film pogledata pač počneta stvari ki vaju druzijo in posledično se imata tut vsaj o stvari ki jo skupi počneta za pogovarjat. Včasih je tut dost da se samo crklata v "tišini"...

No sej lahk da jst ne štekam čist kako nj bi to zgledal, ker si realno ne znam predstavljat da se z mojim partnerjem ne bi imela kej za pogovarjat. Enostavno nama skupi ni nikol dolgčas, pa tut če en gleda tv drug pa igra igrce. Se umes pocrklava, nagajava en drugmu, se zafrkavava ipd. Polna skleda smeha bi lahk rekl.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 razor



Starost: 35
Pridružen/-a: 14:49, 18-Avg-2007
objave: 3
Teme: 2

189.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 18 Avg, 2007 18:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Itak da se ne morš skos pogovarjat, glej, res ne razumeš mojga položaja...itak da grema v kino, gledama tv, crkljanje, žgečkanje in še in še....na začetku nama kot si rekel ni bilo nikol skupi dolgčas, ampak zdej ni več to to, kar je blo na začetku, tud ko se recimo menma po fonu je tista tišina zadnje čase zmiri bolj pogosta....ponavad pol ona začne kakšno že obdelano temo,da se kao izvlečema....jz pa enostavno nimam več idej o čem se naj še pogovarjama, to se mi ni še nikol zgodl pr nobeni...priznam da sm porabu vse svoje adute zdej pa je štala k sm ostal brez idej, težk za razumet vem!! velke oke




 Rak Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od razorPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 18 Avg, 2007 19:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zgleda, da so se vajina čustva ohladila in da zdej je kr naenkrat zmankalo tem.
Dejansko se ni treba neki trudit, ker mora bit to spontano in iz obeh strani.

Sam vem da hitro izgubim interes za žensko, če ni nekega povratnega zanimanja oz. nekega truda da bi se nekaj dogajalo.

Meni se zdi, da se le ti preveč trudiš in da ona nima interesa za trud.

Poizkusi se manj truditi in poglej efekt!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 18 Avg, 2007 20:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pišuka ja mogoče se pa pač res nimata kej več za pogovarjat. če gledam svojo druzbo recimo mi gre izjemno na zivce ker se lahko o določenih stvareh lahko pogovarjam samo z enimi, potem pri drugih imam tut zelo omejeno komunikacijo na recimo dve smeri- z vsakim s elahk pogovarjam natanko o eni temi ali največ dveh. KO se vse to predebatira si nimamo kaj več z apovedat. Posledično imam zelo velik spekter znancev in ubistvu če dobr premislim niti nimam več best frendice, ker so se naše poti razšle, različna mišljenja pač... Mogoče pač nista tok kompatibilna kot se je na začetku zdel. Ne silt z glavo skozi zid samo zato ker bi ti rad da se neki sfura. Se bo že ko bo čas zato. <Mogoče ni čas s to osebo.

Najboljš je da se mal pogovorita pa da vidiš če se ona isto počuti, kako ona vidi zadevo. Pa skušata neki rešit, če se sploh kaj da. Mislim men je neverjetno da si po 3 mesecih nimata kej več za povedat. Sej u treh mescih se niti ne spoznaš. Midva se po 3 letih še vedno ne poznava, pa k se kdaj pogovarjava zveva tut kake nove stvari k se ob njih vprašaš: kako pa da jst šele zdej to zvem? Al pa stvari k te res presenetijo.
Drugač pa mislim da je najboljš tko kot je Bassman reku - sprosti se, nehi se trudit in si razbijat glavo k bo še slabš, bod ti TI pa če se izkaže da je dolgcajt pač greš dalje. Matr sej ni edina ženska na svetu.

BASS:
Ne vem kako lahko sklepaš da se on več trudi kot ona. Sej a ni že to dobr pokazatelj da začne nabijat z eno xxl temo, ker ji je bed. Ker si želi da bi pogovor stekel? A ni to tut na nek način trud? Ko ne veš kaj bi še rekel in se potrudiš da se vsaj neki govori? Mislim da se oba zavedata le da noben ne upa spregovorit o problemu. Kar pa ne pomeni da se kdo trudi več ali manj, mogoče samo to da si ne upata zint ker se bojita da se bosta razšla...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 19 Avg, 2007 07:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Aja, 3 meseci. Raje ne bi pametovala tukaj, ker po mojem prepričanju je obdobje 3 mesecev šele zaključek romantičnega in z zaljubljenostjo zaslepljenega spoznavanja, kateremu sledi obdobje realnega spoznavanjea partnerja. če zdržita skupaj 6 mesecev, šele potem je to neka resna zveza. Poudarjam, da po moji teoriji. nasmeh
Tako, da ne se preveč sekirat, če si že nimata več kaj povedati. Boljše, da to ugotoviš po 3 mesecih kot po 3 letih.
Priznam pa, da sem po naslovu teme mislila, da gre za kakšno dolgoletno zvezo, potrebno osvežitve. čisto moje osebno mnenje, ki pa ni treba, da na karkoli vpliva, pa je, da se jaz z nekom, ki mi že po 3 mesecih ni zanimiv (si ne morem predstavljat, kako si z meni zanimivo osebo ne bi imela kaj povedati), enostavno ne bi ukvarjala. Vztrajat mesece, ki se lahko hitro razvlečejo v leta, v neperspektivni zvezi recimo samo zaradi seksa pa je dolgoročno gledano pogubno. Žal pa mnogi počnejo prav to.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 29 Avg, 2007 17:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Vse je v tem,da jo dobr po¤¤¤¤¤š. Rečte kar čte,ampak ,če je pi¤¤¤¤¤ka dobr po¤¤¤¤¤ ne bo šla stran.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 29 Avg, 2007 20:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga @ Sre 29 Avg, 2007 5:25 pm Napisal/a:
Vse je v tem,da jo dobr po¤¤¤¤¤š. Rečte kar čte,ampak ,če je pi¤¤¤¤¤ka dobr po¤¤¤¤¤ ne bo šla stran.


kratko, jedrnato in resnično.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 30 Avg, 2007 12:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga @ Sre 29 Avg, 2007 17:25 Napisal/a:
Vse je v tem,da jo dobr po¤¤¤¤¤š. Rečte kar čte,ampak ,če je pi¤¤¤¤¤ka dobr po¤¤¤¤¤ ne bo šla stran.


Hehe, bo že nekaj na tem, ja. nasmeh
čeprav na dolgi rok tudi sam dober seks ni dovolj, da nekdo nekoga obdrži ob sebi. Prav tako kot ne more bit dovolj recimo to, da žensko denimo privlači moški, s katerim se lahko dolge ure pogovarja, seks je pa za en drek.
Je pa vseeno večja verjetnost, da bo ženska raje vztrajala magari z malce problematičnim moškim s katerim ima dober seks, kot pa z urejenim in zglednim tipom, ki je ne bo nikoli dobro poseksal.
Pa da ne bomo zdaj tukaj zganjali kakšnega seksizma, seveda enako velja tudi kontra. Najenostavnejša formula za ženske, ki se sprašujejo, kako obdržati moškega oz. ga odvrniti od tega, da bi jih varal, je vedno bila, je in verjetno vedno bo, ta, da morajo poskrbeti, da mu (redno) v postelji ne bo dolgčas. Tisto, da gre ljubezen skozi želodec, je pa na sicer pomembnem, a drugem mestu. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 08 Okt, 2007 09:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sicer pa, stvar je tudi v tem, če se dober poznata, znajo tudi malenkosti popestriti sexualno življenje in s tem tudi zvezo!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 08 Okt, 2007 15:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Neumestno vprašanje: Brussman,zakaj tako lep in preprost stavek zaključuješ s klicajem? nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Okt, 2007 00:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Imam enak problem.vendar je moj zato, ker se premalo vidiva. Kadar sva skupaj se že imava kaj za pogovarjat. Po telefonu ko se ne vidiš 14 dni je pa total beda. Vsak dan isto. Jaz povem kaj sem delala cel dan, on pove kaj je delal, potem malo zaj¤¤¤¤¤¤ samo da se nekaj dogaja, potem pa se jaz kot tipična ženska vržem na stare teme že sokrat predelane, po navadi še celo na take, ki so problematične in nardijo mene in njega tačnega, pol jaz zgubim voljo do pogovora in rečem da nimam več časa klepetat in to je to.

Beda total in temu ne vidim konca.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Okt, 2007 08:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Pon 08 Okt, 2007 3:48 pm Napisal/a:
Neumestno vprašanje: Brussman,zakaj tako lep in preprost stavek zaključuješ s klicajem? nasmeh


Kar tako)




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 09 Okt, 2007 10:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojsa @ Tor 09 Okt, 2007 00:01 Napisal/a:
Imam enak problem.vendar je moj zato, ker se premalo vidiva. Kadar sva skupaj se že imava kaj za pogovarjat. Po telefonu ko se ne vidiš 14 dni je pa total beda. Vsak dan isto. Jaz povem kaj sem delala cel dan, on pove kaj je delal, potem malo zaj¤¤¤¤¤¤ samo da se nekaj dogaja, potem pa se jaz kot tipična ženska vržem na stare teme že sokrat predelane, po navadi še celo na take, ki so problematične in nardijo mene in njega tačnega, pol jaz zgubim voljo do pogovora in rečem da nimam več časa klepetat in to je to.

Beda total in temu ne vidim konca.


Ma to, da se premal vidta je bolj kot ne izgovor. Ok, normalno je, da neka zveza po enem mesecu ne more bit ista kot po treh ali po pol leta ali po enem letu ali 5 letih... drugače povedano, če je po petih letih na istem nivoju kot po enem mesecu, je tukaj nekaj hudo narobe. Ne mislim zaljubljenost in strast in vse to, ampak bolj to, kako resno je vse skupaj zastavljeno, kam stvari napredujejo.
rutina je lahko hudič, ampak še hujše je, če dva v neki zvezi z enega nivoja na drugi ne napredujeta istočasno. Poznata se recimo 4 leta, on dojema odnos kot da gre za enomesečno zvezo, ona pa že dela načrte za poroko. To ni ok in tukaj je treba jasno razčistit dejstva, upe in pričakovanja.
Kar pa zadeva samo dejstvo, da se dva ne vidita, pa bom rekla samo to, da pač vsem ni usojena, da se takšna zveza obnese. Nikjer pa ne piše, da se ne more obnest. Ampak zahteva malce več angažiranosti od enega dolgočasnega telefonskega pogovora. To, da nekoga vidiš na 14 dni sploh ni tako zelo tragično. Sem videla že vse kaj hujšega, ko so bili pari ločeni za res zelo dolgo časa in precej več kilometrov kot jih je med LJ in MB. V končni fazi sem nekaj podobnega v preteklosti tudi sama doživljala, pa nama je z mojim kljub temu vedno kaj dogajalo. No, po določenem času - 6 mesecih - sva bila oba zelo enotna v tem, da hočeva bit skoz skupaj, četudi bo lajf zaradi tega mal naporen (služb itd.). Res pa je, da sva že pred tem skupaj živela.
Kilometri načeloma v zvezi niso glavna ovira, resnične ovire nastanejo drugje. Obstaja pa eno pravilo pri tem, ko se nek par loti reševati probleme v zvezi - najprej mora ugotoviti kaj v resnici sploh je njun problem, šele nato ga lahko rešuje.

In ko sem omenjala napredovanje v zvezi... če človek z razmerami v neki zvezi ni zadovoljen, bo to lahko prenašal nekaj časa. Ampak če se v nekem doglednem roku stvari ne premaknejo, je težko verjetno, da bo ta nezadovoljni človek nekoč postal kar zadovoljen v teh istih razmerah. če pa eden od partnerjev po razmeroma dolgem času ni pripravljen na to, da bi karkoli pri tem spremenil oz. spremenil tako, da bo sprememba za oba ugodna in logična tudi z nekega razumskega vidika, potem se je tukaj treba resno zamisliti o smislu takšne zveze.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3253s ][ Queries: 37 (0.0556s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.