povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Oktoberska mavrica
Neznanka
Neznanka


Starost: 40
Pridružen/-a: 15:24, 31-Jul-2007
objave: 20
Teme: 1

496.8 kinta/e
0.0 šold/e
24.8 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 31 Jul, 2007 19:35     Naslov sporočila:  Kdaj se moški zresnijo? Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pozdravljeni! Mogoče bodo nekateri moški prav jezni name, kr sem zastavila tole vprašanje... A mogoče mi znajo / znate tudi kaj povedat o tem. (seveda ne samo moški..)
Jaz sem 24, On je 22.... Sva že skoro 2 leti skupaj. On je pustil faks. Jaz diplomirala. Živi v sedanjosti. Hoče dosti denarja brez kakršnegakoli dela. Po dolgem času sem ga nagovorila in ga vpisala na faks... Naslednje leto začne (na novo, nova smer).
Ko On omeni "najino skupno prihodnost", pol je vse ok. Ko pa jaz začnem sanjarit, pol pa se vede kot en otrok, kr pol ne obstaja "najina skupna prihodnost". On še hoče to , pa levo pa desno...
Sva kar lepo oddaljena... Živiva v čist drugem svetu. Videla sva se le ob vikendih. Zadnje čase pa le vsak drug teden.
Še malo krajše...: jaz skačem za njim... on bi me hitro pozabil, če ga jaz ne bi zvala, pisarila sms-e...itd. Mogoče bi čez teden dni opazil, da mu nisem pisala.
Zdaj bova šla na morje.
Vem, nekateri bi mi predlagali, naj ga pustim, ker ... pač...tisoč vzrokov bi lahko našteli...
Ampak...najini skupni spomini... Zelo lepo je z njim.. Kregava se, ko nisva skupaj. Ko pa sva, pol vse pozabiva. Pol se pa počutim, kot da bi bila samo takrat supaj, ko sva fizično skupaj, drugače pa, kot da ne bi hodila.
On rad dosti spi. Jaz ne. Jaz sem bolj tista jutranja... Zarad službe tud.
Včasih sva se tud zarad tega kregala..., kajti pol nama je čas le pobegnil, pa nisva nič nardila skupaj..., on je spal. če sva skupaj, pol si moram jaz ismislit plan, kaj bova delala (šla v kino, na pico, na kolesarjenje, na kopanje ipd...) Oh... Rolling Eyes
Ne vem..., ali je to samo zaradi tega, ker je še premlad in bo se enkrat zresnil... ?Ali niti zdaj ga ne bo zanimal faks?
Vedno jamra, da nima denarja. Dostikrat sem mu jaz posodila. In pol pa jamra, da bi is moral poiskat službo. Jaz ga podpiram. Le problem je v tem, da on noče npr. zdaj za začetek nekaj preprostega, on hoče takoj nekaj, kjer se da fejst zaslužit. Ampak vsi vemo, da to ni tako enostavno. Drugič pa: ko sem mu jaz našla full dobro službo, pa ni se niti potrudil, da bi poslal svoj življenjepis.
Res sem obupana... Sad
Bo se spremenil?
Hvala za vse možne odgovore.




...glasba je zatoèišèe duš, ki so ranjene, ker jih je sreèa ranila...


 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od Oktoberska mavricaPošlji zasebno sporočilo
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 31 Jul, 2007 21:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ti kaj pomaga odgovor, da se eni nikoli ne zresnijo?
Jaz mislim, da je v večini primerov tako, da ljudi ne moreš na silo spreminjat, če se sami nočejo ali ne morejo. Se pa da pri človeku, tudi 22 let starem, hitro videt kakšne so njegove predispozicije, koliko je ali ni resen, skratka kakšen je njegov potencial.
Jaz ti ne morem napisat, če se bo tvoj dragi spremenil ali ne, ker ga ne poznam in nisem ne Nostradamus ne šlogarca ne astrologinja. Imam pa občutek, da si ti že zelo dobro preštudirala njegov karakter, da ti je o njem vse jasno, da pa si tega morda nočeš priznati. Zagotovo pa pri 22 letih ni premlad, da bi se zresnil. Ne pričakuj pa, da bo kar čez noč naredil faks, si našel službo, se poročil in vzgajal otroke. Saj je samo človek in to celo moški. Ne pa kak superman.
Na splošno je pa tako, da pri takih stvareh ponavadi ne gre samo za službo ali faks, temveč da se to, kakšen nek človek je, pravzaprav odraža na vseh področjih njegovega življenja.
Ampak vseeno, on je to, kar je in nič drugega. In če to ne ustreza tvoji projekciji, kakšnega moškega hočeš, potem poišči takšnega, ki bo ustrezal tvojim željam. Mislim, da je prav, da se fant in punca pogovorita o skupnih in posamičnih ciljih v življenju, predebatirata te stvari tako kot je treba. Toda, če boš pritiskala nanj in si želela ne vem kaj in če bo on ob tem imel občutek, da je tudi v tvojih očeh neuspešen in hotel po hitrem postopku "nekaj" naredit, bo morda vse skupaj samo še slabše.
Mislim, da nima smisla pisati, da ga pusti. Lahko bi ti tudi narobe svetovali. Glede na to, da sem se pred leti tudi sama spraševala nekaj podobnega, čeprav, kot zdaj vidim, moj problem niti približno ni bil tako zaskrbljujoč in sem ga na nek način deloma ustvarila tudi sama, bi ti rekla le to: če nekje globoko v sebi kljub vsemu čutiš, da je to to, če verjameš vanj oz. imaš trdne in pametne razloge, da verjameš vanj, potem vztrajaj. če si pa globoko v sebi pravzaprav že zdavnaj obupala nad njim, le priznala si še nisi tega, pa je morda čas, da to narediš zdaj. In greš. Ker danes jih imaš 24,že jutri jih boš imela 34 in tako dalje. Življenje je kratko in škoda ga je zapraviti za napačnega človeka.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Oktoberska mavrica
Neznanka
Neznanka


Starost: 40
Pridružen/-a: 15:24, 31-Jul-2007
objave: 20
Teme: 1

496.8 kinta/e
0.0 šold/e
24.8 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 31 Jul, 2007 22:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sad najlepša hvala za odgovor.... Sad
mislim, da mu moram še dat eno zadnjo šanso...
Nočem si priznat... srce joka joka se




...glasba je zatoèišèe duš, ki so ranjene, ker jih je sreèa ranila...


 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od Oktoberska mavricaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 31 Jul, 2007 23:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot prvo, je tip res najbrž še premlad, kot drugo, zakaj ne pustiš in naj on malo skače za tabo.
to da rad dolgo spi ni razlog, ker se vse da zmenit, če se hoče, če se noče se ne da.
Dejansko, kdaj se zresni, ko bo resno planiral prihodnost s tabo, ko boš tudi ti v igri, ampak kot kaže je v igri samo on.
Bodi zahtevna postavljaj pogoje in zahteve, seveda ne prevelike in ko vidiš, da nič od tega ne obvelja potem veš, da nekdo ne vidi skupne prihodnosti!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Avg, 2007 09:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma ne vem zakaj se matraš če nima smisla. Najd nekoga k bo vreden tvojega časa...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Oktoberska mavrica
Neznanka
Neznanka


Starost: 40
Pridružen/-a: 15:24, 31-Jul-2007
objave: 20
Teme: 1

496.8 kinta/e
0.0 šold/e
24.8 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Avg, 2007 18:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Sre 01 Avg, 2007 00:54 Napisal/a:
Kot prvo, je tip res najbrž še premlad, kot drugo, zakaj ne pustiš in naj on malo skače za tabo.
to da rad dolgo spi ni razlog, ker se vse da zmenit, če se hoče, če se noče se ne da.
Dejansko, kdaj se zresni, ko bo resno planiral prihodnost s tabo, ko boš tudi ti v igri, ampak kot kaže je v igri samo on.
Bodi zahtevna postavljaj pogoje in zahteve, seveda ne prevelke in ko vidiš, da nič od tega ne obvelja potem veš, da nekdo ne vidi skupne prihodnosti!


Rolling Eyes Včeraj sem dooooolgo razmišljala... In prejokala celo noč Sad
Ampak zdaj vem, da mu moram dat šanso. Pustila mu bom, da bo lahko skakal za mano (kot si omenil), ter zdaj že vem, kakšne zahteve mora izpolnit. Niso težke, le malenkosti kot npr.: naj ne spi celi dan, lahko mi mal pomaga pri domačih opravkih...; če sva povabljena h komu ali le s prijatelji na kavo, naj bo prijazen, ne pa tečen in nesramen...; da se mal zresne na področju službe in faksa (izredni študij)... Mislim, da je to čist zadosti! In mislim, da to ni prezahtevno za začetek. ALi? To bi bilo čisto dovolj...zame... Rolling Eyes




...glasba je zatoèišèe duš, ki so ranjene, ker jih je sreèa ranila...


 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od Oktoberska mavricaPošlji zasebno sporočilo
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Avg, 2007 19:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Lej sori Mavrica ampak on je tak kakršen je in nimaš ga pravice spreminjat in prilagajat sebi. če ga moreš ga sprejmi takega kot je in ne takega kakršen nekoč bo- če bo poslušal tebe! če ne moreš tako funkcionirat kot on najd nekoga ki bo ustrezal tvojim pričakovanjem. Najlažje je spreminjat druge, najtežje pa je spremenit sebe- če spremeniš sebe se spremeni tudi okolica! To da postavljaš ultimate in se greš neke igrce kvazi nej za mano leta, nisi prav nič boljša od njega- men zgleda še bolj bebasto. Ti si takšna kakršna si in imaš pravico funkcionirat tako kot sama želiš in ne potrebuješ skrivat svojih čustev za masko Ujemi me če me moreš, ker to nisi ti in boš še bolj nesrečna, če ne bo pravga feed backa. Odrasel človek (sej ne da sama prištevam sem) pove, se pogovori če je zainteresiranost iz nasprotne stvari bo neki naredu zarad SEBE in ne zarad tebe! če dela zate ne bo nikoli užival v svojem početju in nikoli ne bo iskreno. A hočeš met vezo mati- sin? Sori ti nisi tuki da ga kuliraš in da od njega zahtevaš da odraste, postane bolj odgovoren jada jada, ker je to njegov lajf in to more on sam dojet! Lahk mu pomagaš do te mere da se z njim o teh stvareh pogovarjaš - brez da pričakuješ da se bo spremenil, ampak nikakor pa ga ne smeš usmerjati! če z njim nisi zadovoljna pejt stran! če ga sprejmeš to pomeni tut da ga spoštuješ. V kolikor stremiš k prevzgoji ne spoštuješ njegove narave in na takšnem odnosu veza ne more funkcionirat! Naj se ti zdi še tolk nesmiselno in če se boš vprašala: Kaj hudiča naj pri njem spoštujem če ni nič od njega... imaš odgovor na dlani. On NI ti in nikoli ne bo. PEJT STRAN.

Verjamem da je lažje vztrajat v vezi ki nikamor ne pelje in se tolažit: sej bo boljš.. Ne bo boljš. Nikol! Namest da oba onesrečuješ (s tem ko njemu težiš kakšn naj bo in kakšen ne mu greniš lajf, seb pa ga zato ker pričakuješ in si želiš da bo on tak kakršnega si si zamislila na koncu pa si razočarana) pejt stran in si najd sebi enakega.




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Oktoberska mavrica
Neznanka
Neznanka


Starost: 40
Pridružen/-a: 15:24, 31-Jul-2007
objave: 20
Teme: 1

496.8 kinta/e
0.0 šold/e
24.8 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Avg, 2007 19:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

chukerchek @ Sre 01 Avg, 2007 20:07 Napisal/a:
Lej sori Mavrica ampak on je tak kakršen je in nimaš ga pravice spreminjat in prilagajat sebi. če ga moreš ga sprejmi takega kot je in ne takega kakršen nekoč bo- če bo poslušal tebe! če ne moreš tako funkcionirat kot on najd nekoga ki bo ustrezal tvojim pričakovanjem. Najlažje je spreminjat druge, najtežje pa je spremenit sebe- če spremeniš sebe se spremeni tudi okolica!
Verjamem da je lažje vztrajat v vezi ki nikamor ne pelje in se tolažit: sej bo boljš.. Ne bo boljš. Nikol! Namest da oba onesrečuješ (s tem ko njemu težiš kakšn naj bo in kakšen ne mu greniš lajf, seb pa ga zato ker pričakuješ in si želiš da bo on tak kakršnega si si zamislila na koncu pa si razočarana) pejt stran in si najd sebi enakega.


Sad Oh... Vsaj vsi po vrsti imate prav... Ampak to ni tko lahko... Sad Sad Ni moj prvi. In sem že dostikrat imela grenki okus v ustih. Sem že dost vsega spoznala. Sad Dostkrat stvari prebolela. Crying or Very sad saj vem, da imaš v nekem smislu prav... Crying or Very sad Sad Saj se prilagajam...




...glasba je zatoèišèe duš, ki so ranjene, ker jih je sreèa ranila...


 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od Oktoberska mavricaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Avg, 2007 21:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če se ti zadeve ponavljajo, potem nekaj počneš narobe, nekaj že v osnovi, da privlačiš take ljudi.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 01 Avg, 2007 23:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Sre 01 Avg, 2007 21:16 Napisal/a:
če se ti zadeve ponavljajo, potem nekaj počneš narobe, nekaj že v osnovi, da privlačiš take ljudi.


Hehe, sem opazila, da naš šefe ta stavek rad pogosto zapiše. nasmeh

Se pa sama bolj nagibam k temu, da je ponavadi bolj problem v tem, kdo in zakaj privlači nas kot pa koga in zakaj privlačimo mi. Saj vem, da marsikatera ženska ali moški reče, da skoz srečuje samo take pa take. Samo to ponavadi ni res. Očitno samo take opazi. Zakaj, pa je že druga pesem.

Zdaj bom navedla en butast primer, ampak mogoče bo vseeno jasno, kaj hočem povedati. Meni se je v mlajših letih recimo dogajalo, da sem med drugim privlačila tudi razne glasbeno malce bolj navdahnjene tipčke, med katerimi pa so nekateri imeli tudi problematične karakterje. O tem, ali so tudi oni mene privlačili in ali je bil kriterij za to morda tudi dolžina las, raje ne bi razpravljala, mislim pa, da nisem v osnovi počela nič narobe, da sem privlačila takšne ljudi. Morda sem v osnovi kvečjemu nekaj počela celo zelo dobro, da so me ti ljudje opazili. Ampak to ni bilo edino, kar se počela (dobro) in srečevala oz. privlačila sem tudi druge ljudi, ki so se mi karakterno zdeli veliko bolj kompatibilni z mano oz. so bili tudi sami bolj raznolike osebnosti, bolj z glavo na mestu. In ti so me vsekakor bolj privlačili.
Tako da na koncu je vedno tako, oz. vsaj v večini primerov, da smo s tistimi ljudmi, ki privlačijo nas, ne le mi njih. In žal je včasih tako, da lahko tudi negativne lastnosti privlačijo. Vsak se pa odloči sam zakaj in s kom bo. Ni pa bolj neumnega razloga za vztrajanje z nekom kot je prepričanje, da si ne zaslužiš boljšega, da je to največ, kar lahko dobiš. Ma naj se sliši še bolj neumno, raje vidim, da ena ženska zatrjuje, da je s kriminalcem zato, ker se ji to zdi vznemirljivo, kot pa da misli, da je to najboljše, kar lahko ima. Vsak, ki je z nečim nezadovoljen, ima lahko BOLJŠE. Stvar je samo v tem, kako to potem dobi, doseže. Seveda pa dejstvo, da imaš lahko boljše, nikakor ne enačim s tem, da imaš lahko karkoli si zaželiš. Ne, ne moreš imet karkoli, še manj kogarkoli si poželiš. Sad but true. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Avg, 2007 08:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ Wed 01 Aug, 2007 23:07 Napisal/a:


Hehe, sem opazila, da naš šefe ta stavek rad pogosto zapiše. nasmeh


Ja sam škoda da zanj ne vela... velke oke (joke)




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Oktoberska mavrica
Neznanka
Neznanka


Starost: 40
Pridružen/-a: 15:24, 31-Jul-2007
objave: 20
Teme: 1

496.8 kinta/e
0.0 šold/e
24.8 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Avg, 2007 19:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Sre 01 Avg, 2007 22:16 Napisal/a:
če se ti zadeve ponavljajo, potem nekaj počneš narobe, nekaj že v osnovi, da privlačiš take ljudi.


Rolling Eyes Ponavljajo? Ne, ne bi rekla... Neutral Hm...Ali mogoče res? Ali mogoče nisem zadovoljna s tipi, ki jih privlačim? Ali preveč idealiziram? Ne...
Nečesa pa sem se le zavedala...: ko sem zaljubljena, pol se zapletem v neko rozano meglo, iz katere ne najdem poti... To pomeni, zdaj vem, ko sem zaljubljena, pol ne razmišljam, le ljubim. Takrat ne opazim, koga sem si izbrala. Samo ko ta meglica izgine in se zresnim in razmišljam s tisto malo sivo celico, ki še deluje, potlej opazim napakice, ki pač niso "le" napakice, ampak nekaj bolj resnega. "Nekoč" res nisem dost razmišljala (nisem niti rabila), kr potlej še nisem mela fix (full dobro) službo, stanovanje, avto in denar... Zdaj.., ko pa je že vse bolj resno... hm... Mogoče bi morala "prepisat" vprašanje...: "kdaj se bom zresnila?!!!" Sad Sad Sad




...glasba je zatoèišèe duš, ki so ranjene, ker jih je sreèa ranila...


 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od Oktoberska mavricaPošlji zasebno sporočilo
 Oktoberska mavrica
Neznanka
Neznanka


Starost: 40
Pridružen/-a: 15:24, 31-Jul-2007
objave: 20
Teme: 1

496.8 kinta/e
0.0 šold/e
24.8 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: čet 02 Avg, 2007 19:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Terminatorka @ čet 02 Avg, 2007 00:07 Napisal/a:
Ni pa bolj neumnega razloga za vztrajanje z nekom kot je prepričanje, da si ne zaslužiš boljšega, da je to največ, kar lahko dobiš.


Nekajkrat sem jaz tud imela občutek, da si ne zaslužim več... Toda to pri sedanjem ni tako. Seveda vem, da obstajajo moški, ki bi me požrli (če bi se dalo) s pogledom. To pri meni je zdaj bolj vztrajanje... in SPODBUJANJE... Embarassed Rolling Eyes Mr. Green




...glasba je zatoèišèe duš, ki so ranjene, ker jih je sreèa ranila...


 Tehtnica Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od Oktoberska mavricaPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 09 Avg, 2007 19:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

skensli ga čim prej!

z njim si SAMO že zaradi navade in popolnoma nič drugega. Slišat si,kot ena moja prjatlca,k ma tud tazga cepca za tipa in je tud z njim samo zato,ker je pač navajena nanj. Niti ni zaljubljena niti nič. Še sexala najraj nebi,sam 1X na tedn da noge narazn,sam tok,da neha težit. SVAŠTA!

Jz jo skoz nagovarjam naj ga skensla. Pa k bi vi njo vidl in poznal...DAMN!
Kamorkol gre,ma prec 10 tipov okol,k jo ovohavajo in oblajajo. Ma ne vem no...smotana je pač.

V glavnem...z nekom bit samo zato,ker si tako navajena je bedarija. Razmisl,a se ti sploh vidiš s takim moškim v življenju,da bi bil skoz tak lenuh in se tud premaknt nebi hotu,pa ne vem kaj še vse.

SKENSLI!!!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97361 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6076s ][ Queries: 41 (0.2678s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.