Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Jul, 2007 20:07     Naslov sporočila:  Plazma TV Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kter TV je boljši PLAZMA TV ali LCD TV in kaj je pomembno?




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Jul, 2007 21:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

najboljši je brez tvja bit. ti vzame pol lajfa pa nič se ne naučiš. Se ti zgodi, vsaj meni, da gledam nekaj po tv in pol so reklame in pol se sploh ne spomnim več kaj sem gledala. zadosten dokaz da sem gledala bedarije. Men je bolše kake dokumentarce ki me zanimajo pogledat na dvdjih al pa res kak dober film ki mi da mislit. vse ostalo je brzeveze.

torej, sory sam niti ne vem kaj je to plazma tv.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 garfield
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 57
Pridružen/-a: 21:43, 28-Dec-2004
objave: 70
Teme: 3
Kraj: Ljubljana
1688.2 kinta/e
0.0 šold/e
39.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Jul, 2007 22:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kateri je boljši??

Vse je odvisno, kje oz. za kaj ga misliš uporabljati.

Namreč:

LCD: kristali
PLAZMA: plin

LCD: do 52 inčev
PLAZMA: do 65 inčev

Potem je pa še razlika glede na velikost v točkah zaslona, priključkih itn

Edina slaba lastnost, ki se pa lahko zameri Plazmi Tv-ju je pa ta da se dosti greje in če je za njo kakšna bela stena se pripravi, da boš po določenem času imel dodatni okvir na steni Confused. Pa seveda prevažati se je ne sme v horizontali. A ja pa še na koncu, če slika na Plazmi predolgo miruje se lahko slika zapeče na zaslon. Vendar je to pri domači uporabi malo verjetno, ker je ta čas približno 8-10 ur je pa to možno pri kakšnih predtavitvah oz. kakšnih prezentacijah.

V kolikor bi te še kaj zamimalo mi pošlji PM pa ti javim mojo internetno stran na kateri si lahko ogledaš različne modela pa še kakšnen popust lahko dobiš.
Lep pozdrav.




 Strelec Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od garfieldPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Sre 11 Jul, 2007 09:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

js pa pravim d nic od tega... ker te zadeve zahtevajo HD (high definition) oddaje in vse, pa tud digitalizirane, kar pomeni d bos mel dobro sliko samo na dvdjih ker vecina tv postaj se ne oddaja digitaliziranega signala.... navaden na katodno cev je cist ok, ceprov zasede velik placa pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97361 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.1968s ][ Queries: 42 (0.0593s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.