povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Apr, 2007 18:13     Naslov sporočila:  Partner Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No mene pa nekaj zanima.Načeloma recimo,da ste samski.Spoznate osebo in ta vam čez čas pove,da ima otroka iz prejšnje veze.Kako gledate na to?Vam je to ovira?Bi se lahko kasneje v vezi posvečali temu otroku v enaki meri kot svojemu?




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 09 Apr, 2007 18:21     Naslov sporočila:  Re: Partner Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Trenutno k sm še bolj mlečna se mi verjetno ne bi dal s tem ukvarjat- mislim ne vem kaj vse bi se morgl zgodit u moji glavi zarad njega da bi se spustila v to. Sej ni fora da ma otroka, ampak bolj to da nekak pol vstopiš tut v življenje tega otroka in zna to ravn tko vplivat nanj... In pač če nisi resn v svojih namenih je bz vpletat nekoga tretjega...

Pa če slučajno naletiš še na kako psihotsko bivšo.. pa si zmagu. Trenutno se ne bi spuščala v to, ampak itak se ne bi v nikakršno vezo...




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Apr, 2007 09:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Otrok menda ne bi smel biti odločujoči faktor pri tem ali boš z nekom ali ne. Seveda, če bi tip zapustil familijo desetih otrok, bi že morala mal poštudirat ali je to res človek s katerim želim preživeti preostanek mojega življenja.
Ali bi se temu otroku lahko enako posvečala kot svojemu pa je verjetno odvisno tudi od otrokove starosti, tega kakšen stik bi uspela navezati s tem otrokom itd. Najbrž je to lažje pri mlajših. Zavestno pa zagotovo ne bi delala razlik med tem otrokom in svojim. Je pa ponavadi tako, da če ta otrok ima svojo mamo, ti mora biti jasno, da je to vloga, ki je že oddana, torej moraš ubrati drugačno, ne ravno nujno starševsko pot vzgoje. Pa spet odvisno pri kom ta otrok živi, v kakšnih odnosih je on sam s staršem pri katerem ne živi itd. To je zelo kompleksna zadeva, odvisna od milijon faktorjev. Nikakor pa to niso lahke zadeve. Za nobenega od vpletenih.
Glede na to, da poznam nekaj posameznikov iz ločenih zakonov, ki so sedaj že odrasli in so takšne stvari v preteklosti dali skozi, mislim, da je najpomembnejše, da zna "novi", dodatni starš ohraniti korekten odnos z otrokom, da ne poskušajo tekmovati z njegovim biološkim staršem, če ima ta otrok še vedno stike z njim.Da poskušajo vzpostavit odnos, ki temelji na spoštovanju in kjer so vloge posameznikov jasno začrtane. Še posebej, če ta otrok ni več ravno dojenček, je bolj pametno, da mu poskušaš biti iskreni prijatelj kot pa samo strašljiva vzgojna avtoriteta.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Apr, 2007 11:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No pr tem je tko, da dokler je otrok še res mali ni tak problem, problem nastane, ko ima otrok tam nekje 4 leta in je po možnosti še slabo vzgojen, takrat pač nastane problem, ker so njene prioritete vsekakor na strani otroka, otroci pa znajo to precej izkoriščat, če vemo da lahko otrok izkorišča že pri 3 mesecih.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Apr, 2007 11:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Tolk sam za informacijo.V materinskih šolah učijo,da se otroka do prvega leta ne da razvadit.
WTF?
Ja in jaz sem po župi priplavala.




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Apr, 2007 11:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

To so infoprmacije, ki sem jih dobil od sestre, ki ima 3 otroke in je predelala neki knjig.

Dejansko, je tudi sama ugotovila, da lahko že pri 3 mesecih izkoriščajo, ko se derejo ko morajo spati, pa jim nič ne manjka.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 rose22
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 43
Pridružen/-a: 10:01, 22-Mar-2007
objave: 251
Teme: 23
Kraj: Štajerska
8257.2 kinta/e
147.3 šold/e
395.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Apr, 2007 11:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Dojenčki se derejo ko jih poskušat spravit spat ponavadi zato ker so preveč utrujeni,da bi zaspali.Preverjeno na moji tamali.Sicer ja po to čist relaitvno.Vsak otrok je drugačen.Nekateri imajo pač razvajene otroke.Moja itaq da ni razvajena umira od smeha




Najdražja darila, najgloblji pokloni, najlepše pohvale ne odtehtajo ene same iskrene besede èloveka, ki mu zaupamo - prijatelja!


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od rose22Pošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Apr, 2007 12:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Brussman @ Tor 10 Apr, 2007 11:33 Napisal/a:
No pr tem je tko, da dokler je otrok še res mali ni tak problem, problem nastane, ko ima otrok tam nekje 4 leta in je po možnosti še slabo vzgojen, takrat pač nastane problem, ker so njene prioritete vsekakor na strani otroka, otroci pa znajo to precej izkoriščat, če vemo da lahko otrok izkorišča že pri 3 mesecih.


Jaz nisem imela tega v mislih, ampak to, kako otttrok v različnih življenjskih obdobjih, ne glede na to kako je vzgojen, sprejema nove ljudi v svoje življenje. Vem, da je bilo določenim osebam sredi pubertete zwelo težko sprejeti "novega očeta", mlajši brat je to boljše sprejel




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 15 Apr, 2007 11:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne vem...odvisno kolk bi mi blo do tega človeka. če se zaljubiš, marsikaj prebaviš.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 15 Apr, 2007 11:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No jaz sem pa ena unih ki kar pada na take, čeprav nisem glih mela sreče kirga takega spoznat, en se mi je glih znmuznil, ampak če bi spoznala tipa z otrokom bi men to bil najmanjši problem. Mam rada obveznosti, pa tud otroka bi že mela sam ga ne morem ker še nimam nič pošlihtano. Ampak kakorkoli men bi bil večji problem če bi mel tečno bivšo ženo kot pa otroka.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Apr, 2007 08:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz nisem nikoli imela nič s kakšnim moškim, ki že ima otroka. Poročenih in ločenih sem se načeloma vedno izogibala. Najbrž tudi zato, ker sem bila še mlada, pa se nisem videla v vlogi matere svojemu otroku, kaj šele tujemu. Drugače se mi to, da imaš partnerja, ki ima otroka iz prejšnje zveze, ne zdi nekaj groznega.
Mi je šlo pa parkrat presneto na živce, ko sem pri par takih moških opazila, da na žensko gledajo drugače. Pa takoj ko pokažeš mal razumevanja, prijaznost itd. navalijo. In je skoraj očitno, da ne iščejo samo žensko, s katero bodo kompatibilni, ampak tudi žensko, ki bo primerna za to, da bo sprejela tega otroka. Kar na nek način razumem, mi je pa vseeno malce moteči dejavnik to. Nekako lahko dobiš na ta način vtis, da bo ta otrok potem vedno na prvem mestu, partnerska zveza pa na drugem. In ko si še mlad, imaš še vse pred sabo, ko se šele privajaš na misel, da se boš nekega dne zresnil, ustvaril družino itd.zna biti to malce prehudo breme.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: Pon 16 Apr, 2007 11:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmmm, cez koliko casa bi jst to zvedla, da ma on otroka...
Bi mi to namerno prikrival al pac iz nekega cunega nakljucja ne bi prisla na to temo da bi mi povedal?
Glede na vzrok, bi jst razlicno reagirala.
CE bi mito prikrival ker bi me hotu najprej omrezit, ker bi se bal da bi koncala z nji ce bi vedela da ima otroka, potem bi verjetno prav posteno premislila, ce je to pravi moski zame. Ce prikriva svojega otroka je lahko marsicesa sposoben.

Ce pa bi mi povedal ko bi naneslo na to to temo in bi bil odprt do tega, potem pa verjetno ne bi imela problema ce bi se mi zdel moski s katerim bi lahko prezivela ne samo nekaj mesecev ampak vsaj nekaj let. Samo ne bi pa hotla spoznat otroka prav na zacetku zveze ker je brezveze da otroka medes s tem da se pojavis v njegovemu zivljenju in cez par tednov ali mesecev izgines...ze tako mu je dovolj tezko ker ima dva doma in starsa s katerima ni nikoli skupaj.




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.4237s ][ Queries: 37 (0.1611s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.