povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Apr, 2007 09:05     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja, Chukerchek, glede na tvoje pljuvanje po Okornu in Osenarci, bi človek pomislil da si jima FOUŠ, da jima ZAVIDAŠ.

Kar pa se samega videa tiče, je pa tkole: video niti ni tolk švoh. Men osebno je še kar všeč. Glede petja pa ne bi izgubljal besed, rečem lahko samo tole, da pri nas v sloveniji lahko že kar vsak, ki ima 5 minut cajta, poje.




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Apr, 2007 09:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nič ni narobe, če nekdo poje. Vsak lahko poje. Petje je pozitivna zadeva. Bolj je problem v tistih, ki finančno podpirajo take, ki fušajo. Z mediji vred.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 chukerchek
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 39
Pridružen/-a: 11:36, 14-Jun-2006
objave: 706
Teme: 17
Kraj: beyond borders
17378.7 kinta/e
36.2 šold/e
446.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Apr, 2007 11:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zlobko @ Tue 03 Apr, 2007 09:05 Napisal/a:
No ja, Chukerchek, glede na tvoje pljuvanje po Okornu in Osenarci, bi človek pomislil da si jima FOUŠ, da jima ZAVIDAŠ.

Kar pa se samega videa tiče, je pa tkole: video niti ni tolk švoh. Men osebno je še kar všeč. Glede petja pa ne bi izgubljal besed, rečem lahko samo tole, da pri nas v sloveniji lahko že kar vsak, ki ima 5 minut cajta, poje.


Hahahahahaha kaj sm jima pa lahk fouš? Okornu gnilo osebnost, za Osenarco sm pa itak rekla da bejba dobr zgleda sam ne zna pet.- ma full hude joške in ja seveda da bi jst tut mela take oèala .. In glede na to da je bejba vizuelno huda bi jo lahk pokazal veliko veliko bolj sexi kot pa je. Tko gre pa spet še za eno naseklanko v kateri nikjer posebno ne poudari njenih kvalitet- skos jo kaže od daleč k se neki zvija pa u faco, kaj pa ne vem kaki slow motioni njenih nog? Kakšni res hudi šoti njenega telesa- taki da človek rata horny k to gleda????A si kje to zasledil? SOri. Video je tok naseklan da osenarco komi vidiš... In nima absolutno nobene globine.. Prazno je vse skupi brez filinga.

Glede na zadnji tvoj stavek: Kaj sm pa jst druzga rekla?




 Devica Spol:ženska Podgana SkritOsebna Galerija od chukerchekPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 03 Apr, 2007 14:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma jaz imam svoj laj, svoje cilje, svoje frende, sodelavce, svoje uspehe in zablode... ki s temi ženskicami nimajo kaj dosti skupnega. Živim drugačno življenje od njih in že zaradi tega jim nimam bit za kaj fouš, ker scenarij njihovega življenja niti z ne vem kakimi adaptacijami zame ne bi bil sprejemljiv.

Pravim pa le, da glede na to h kakemu cilju težijo (recimo glasbeni uspeh, pozitivna podoba v medijih, priljubljenost...) to počno na malce napačen način. Bi si morale zrihtat en dober PR, da bi bolj celovito skrbel za njihovo podobo, če se že grejo ta biznis.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 16:54     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

js sm pa video pogledala pa mi je kul... mislm kako to zgleda v zivo raj niti ne pomislm... sam je kul.
pa bass. ti nisi nikol pristnega indijca slisu anglesk govort ocitno. ker je osenarca (vsaj v videu) brez naglasa... se slovenskega nima. tko d kar se tega tice je kul.




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 05 Apr, 2007 18:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sej video je ok. Mora bit, če je Okorn kopiral Sin city (sam razlagal to) in če je imel zanj večji budžet kot za svoj zastonjkarski film Tu pa tam (mal sem žleht).
Sej tudi komad je prebavljiv. Mene sam tematika teh besedil moti, ker se ponavlja. Kot da ena baba, ki se sleče za playboy, ne more še o kakšni drugi temi pet kot pa sam o sebi, pa kako je oh in sploh. Sej to že vemo. nasmeh




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Apr, 2007 09:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ej sej uni kekci od game over tud niso mel inteligentnih besedil... so mel pa kul musko... tko k osenarca... spustis besedilo in uzivas v glasbi pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Apr, 2007 09:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja sam gejmuverji so znali peti tudi v živo in brez glasbe. Osenarjeva pa je brez playbacka mrzla. Denis ima recimo celo zelo dober vokal.

Pa oni so sami delali musko, so se sami ustanovili, potem pa iskali založbo. slučajno so potem padli pod Menart in vse tiste njihove popstars variante, tako da so jih na isti način dojemali, pa iste poslušalce so imeli itd.
Mislim, da vseeno ni primerljivo.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Apr, 2007 12:45     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ne ne, denis tako fusa d ti gre skoz usesa... al mava pa razlicni usesi za glasbo pomežik




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Terminatorka
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 118
Pridružen/-a: 2:05, 14-Feb-2007
objave: 1287
Teme: 40

70101.8 kinta/e
1177.6 šold/e
1576.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Apr, 2007 14:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

eh, sem nekaj napisala, pa mi je zaprlo mozillo
člist na kratko. Ne poslušam njihove muske, to kar so naredili pri Menartu, niti nisem bila na njihovem koncertu, tako da možno da kdaj fuša.
Sem pa tega malega srečala enkrat, ko so šele iskali založbo, pa so se mal kazali naokoli. Takrat so nekaj peli v živo a capela ene tuje komade, ne svoje guncanje, in ko sem slišala kako mali poje sem bila čist paf. Ima en ful specifičen moški vokal, sam bi ga moral še malo brusit, delat na njem. Možno pa, da je pozneje začel mutirat nasmeh Se pa glas lahko tudi "uniči", če ga ne vežbaš oz. poješ slabe komade.

Vseeno pa predpostavljam, da če je takrat bil talentiran, da je kaj tega talenta še ostalo. Mi je bilo potem kar mal žal, ko sem videla v čigave roke so prišli, pa kaj so iz njih naredili. Je bilo jasno, da je to na kratki rok.

Ne vem kakšna so tvoja ušesa. Jaz sem kar precej let gulila solfeggio, pa slišala precej moških vokalov (tako na suho) in tisto, kar sem slišala pri Denisu, je bilo za moja ušesa precej originalno in kvalitetno. Pa da ne bo pomote, govorim izključno o njegovem vokalu, ne o čem drugem. Tisti komadi, ki so jih potem delali, pa vemo kaj so. Navadne štance. Dokaz več, da tudi talenti lahko naredijo skrpucalo.

Sej če pogledaš Turbo angels, spet nekaj podobnega. Un Raay je eden od bolj talentiranih mladih glasbenikov pri nas, delal komade za pol Menartove založbe, pa poglej kakšno glasbo ustavrja in prodaja. Mislim, da sta oba z uno pevko Marjeto profi glasbenika.




I'll be back!


 Kozorog Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od TerminatorkaPošlji zasebno sporočiloBlog
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Tor 10 Apr, 2007 11:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma js pa slovenska muska sta dva razlicna pojma... mi ne sede (razen big footov pa se kake take cvetke) in pika...
sam pazte tole... stopim v lokal v sarajevu in koga vrtijo? osenarco! umira od smeha




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97360 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.9134s ][ Queries: 41 (0.4408s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.