povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Sep, 2006 10:57     Naslov sporočila:  Ircanje Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Sem se ravno spomnila IRCa.
A še kdo to sploh uporablja ali je to vse že bolj v izumrtju. Madoniš jst nisem tja nesla kljuna ene 2 leti sigurno. Zdej so vsi moji virtualni prijatelji na MSNju, pa na onem My spacu. Baje če tega nimaš nisi In . Vsaj tako je naša bivša Killerka rekla.
Oh ja :doh:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 20 Sep, 2006 13:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ma ne vem, sicer IRC tuki laufa neki časa je bil popularen zdej se mi pa zdi, da nikjer več ni zadeva popularna.
Tud zanimanje za forume je upadlo, ker je zdej že miljon forumov vsepovsod.
Na myspace je pa taka zmešnjava da bogpomagi, pa full stvari ne dela.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 SwanHeart



Starost: 44
Pridružen/-a: 1:20, 06-Jul-2006
objave: 4
Teme: 0

43.0 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Okt, 2006 21:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma irc se laufa, sam ljudje se menjajo. jaz sem bla zdej zadnje case ene parkrat gor, ampak... ziv dolgcas. ocitno sem ga prerasla in smi ne da bit vec gor... in prav je tako. Upam da bo se enako kmal zgodilo tudi s forumarjenjem.




 škorpijon Spol:ženska Koza NI na linijiOsebna Galerija od SwanHeartPošlji zasebno sporočilo
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Okt, 2006 21:48     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Joj irc. jaz sem zadnjič šla gor po menda tud treh letih in sem si v pol ure nabrala tolko msn stikov in telefonskih, da pol sploh en teden nisem vedla kdo je kdo. Kar je ostalo od tistega mojega ircanja takrat je ena dva night standa pa en fant kateri mi sedaj zelo dost pomeni. Ampak ne grem več gor, kr je ostalo tudi nekaj psihičev, ki jih zdaj kenslam. Jaz preveč hitro dam telefonsko pa je bolj varno da ne hodim gor hehe




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Okt, 2006 01:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

še laufa, sej tud na tem forumu sta 2 irca.
En je lokalen, drug je pa pravi IRC.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Okt, 2006 09:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men je irc biu kr zlo lep cajt prov super. Žal pol sm skos okrog skakala, pa nisem bila več v stiku, pol mi je pa ratal brezveze, ker nisem glih na hitr se več poštekala. No to se mi zdi res tko ful ful hecna scena, če jo na gosto furaš. Po drugi strani pa ti vzeme preveč tvojga lajfa.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Okt, 2006 09:23     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz grem pogledat zadej case vcasih, k mam pac zdj net doma a ne...ampak vecinoma grem pogledat folk k vztraja gor ze ene 10 et in k jih tud v zivo poznam in tko naprej..al pa uletim glih tok na hitr gor da se s skksnim kolegom zmenim za pjaco. Vcas mi je irc boljsi kt msn..ker ti ni treba dajat mejlov pa pac k si gor chatas k te ni te ni..ker na msnju jaz vseen ful vec visim pa se mi ne da s folkom ukvarjat.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 malaqt
Neznanka
Neznanka


Starost: 48
Pridružen/-a: 22:06, 22-Jul-2006
objave: 25
Teme: 1

685.6 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Okt, 2006 15:29     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

js pa grem vsake tolko casa IRC "inventar" pozdraut širok smeh
pograsam pa smajleke Rolling Eyes

izkupicek? zard IRC-a sem sla leta 1998 v investicijo in sm kupla skener (da smo vidl kdo je kdo), tam sem dobila toti nick, enega zelooooo dobrega prjatla (pustimo podrobnosti), s tipom, s kterim sva se 7 let spraulala na pijaco, sem potem zacela hodit...

lustn je blo, ja :plosk gor so bli normalni" ljudje: nekaj pop-ovcev, RTV-jevcev, tu in tam kaki student racunalnistva aja pa Siol-ovci...
je blo pa zanimiv videt, kak so klikali, ce si se z zenskim nickom prijavu Laughing v sekundi si mel 15 klikov-majkemi Razz




BONA MENTE Image


 škorpijon Spol:ženska Mačka NI na linijiOsebna Galerija od malaqtPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 25 Okt, 2006 23:44     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja ircanje se mi zdi, da je mal zamrlo




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Antigona
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:49, 21-Okt-2006
objave: 452
Teme: 14
Kraj: Ljubljana
14682.5 kinta/e
0.0 šold/e
6.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Okt, 2006 07:33     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zadnja leta sm jaz ircala samo s svojimi prjatelji in tudi sem bila na takem kanalu... Tm smo se dobil kot stara klapa, ki se je zdej malo razkropila po svetu in se zato ne slišmo in ne vidmo več. Uno ircanje k greš na kanal slovenija in pol tm hvataš idiote oz se delaš norce iz njih al pa uno ircanje k si tko iščeš partnerja se men itak niti ni dogajal prav dolgo...pač tolk da sem vidla kaj to sploh je.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od AntigonaPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Okt, 2006 14:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men zadnje čase ircanje tud ni, da bi si neki extra zaželel!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97369 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.7134s ][ Queries: 37 (0.4727s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.