povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Thunderlight
Moderator
Moderator


Starost: 116
Pridružen/-a: 0:15, 21-Nov-2003
objave: 25
Teme: 4

1264.4 kinta/e
102.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 16 Sep, 2006 20:15     Naslov sporočila:  Moja draga! Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kupo sam ji zlat prstan, kupo sam ji tud zlato verižico, vsak dan ji povem da jo ljubim, vsak dan ji napišem po SMSu kak verz, plačal sem ji celo počitnice u Grčiji, je rekla, da gre s prijateljico, ker z mano še ne more it, ker se še premalo poznama. Vedno kadar spi pri meni, to je 1x na teden iz nedelje na ponedeljek, vedno pravi, da ne more sexat z mano, ker se še premalo poznama, komaj 3 mesece, jaz jo pustim ker jo razumem, da rabi čas. Reko sem ji tudi, da bi se rad poročil z njo, pa ona pravi, da je to še zelo daleč, ker se morama bolje spoznati, da je to velik korak.
Vedno kadar hočem it z njo po Ljubljani, pravi da ne, da ne maram mesta in gužve, da gre raje z mano tukaj po gozdu na sprehod, a po drugi strani nikoli noče biti pri meni ob sobotah, pravi da majo nek ženski večer, kaj te jaz vem kaj je to!
Ampak ob nedeljah je tak fajn, ko pride k meni, pa lahko zanjo skuham kosilo, pa pol ko vse pospravim jo lahko še zmasiram in ko se tak pol stisnem k njej, vedno pravi, da sem sanjski moški, da takega bi rada vsaka poročila.
Pol pa ko jo prašam zakaj ona ne, pa pravi, da je za vse svoj čas in pol mi da lubčka na lička, ampak ko jo jaz hočem kušnit tak po moško se vedno nekaj izmika, in pravi da ne znam, da se treba najprej poljubljat na lička potem pa šele na usta.
No zaj moram it, grem v štacuno kupit, robo, me je prej klicala, kaj bi rada jedla juter za kosilo, pamoram nabavit, da bom lahko skuhal juter!
Joj jaz jo tolko ljubim, ona je moja sanjska ženska, je rekla, da mi tako zelo zaupa, da si bo celo sposodila denar od mene, je rekla, da je v taki grozni stiski, da nima niti za kruh, pa da nima za šminko, ker mora bit vedno lepa za mene in da, mi tak zaupa, da bi ji jst posodu kake 2 miljona.
Joj za mojo drago bom jaz naredu fse, ampak čist fse, no zaj pa res moram it.
Joj kako jo jaz ljubim!




money, money, money


 Vodnar Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od ThunderlightPošlji zasebno sporočiloBlog
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 16 Sep, 2006 21:50     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja, ta je pa res ful "draga...."




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 THEdesert
Uporabnik
Uporabnik


Starost: 35
Pridružen/-a: 16:37, 20-Maj-2006
objave: 62
Teme: 5
Kraj: somewhere u belong
1792.1 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Sep, 2006 12:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lol...mal sm se p najsmejal:)




 škorpijon Spol:Moški Zmaj NI na linijiOsebna Galerija od THEdesertPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 17 Sep, 2006 12:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ene so zelo drage, sam tega nekateri ne vidijo širok smeh




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 lisa
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 17 Sep, 2006 13:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

men je tole čist vse zgrešeno




   
 zvezdica35



Starost: 53
Pridružen/-a: 10:40, 16-Sep-2006
objave: 1
Teme: 0

26.4 kinta/e
0.0 šold/e
0.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Sep, 2006 23:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

He he....tale je pa svetovnaaa.... Upam, da res ni kdo tko naiven a??




 Kozorog Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od zvezdica35Pošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 18 Sep, 2006 23:39     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Se še najdejo taki naivni bedaki, ki mislijo da so vse ženske tako prijazne kot njegova ljuba mamica tup




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 19 Sep, 2006 09:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zvezdica35 Napisal/a:
He he....tale je pa svetovnaaa.... Upam, da res ni kdo tko naiven a??


ja so precej blizu temu nekateri fantje!




 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 19 Sep, 2006 10:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Za kozlat....ampak res




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.6571s ][ Queries: 37 (0.2892s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.