Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mojsa
Redna Uporabnica
Redna Uporabnica


Starost: 44
Pridružen/-a: 14:12, 02-Nov-2005
objave: 767
Teme: 41
Kraj: Ljubljana
23236.2 kinta/e
6.5 šold/e
136.8 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Jan, 2006 22:15     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Zdaj pa mene tu muči ena dilema. A tiste navade ki ste si jih pridobili od parterja, potem ko ni več vaš partner še obdržite ali grete nazaj na svoje. Ker tu pride potem to senjorjevo vprašanje, ali ste s tem ko ste prevzeli parterjeve navade pozabili na sebe ali pa ste pač samo kaj na novo odkrili v sebi za kar niste vedeli da obstaja. Hmmmm.... hmmm.... težka je to.




Èe me rabite sem zraven!


 Bik Spol:ženska Opica NI na linijiOsebna Galerija od MojsaPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 22 Jan, 2006 22:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No sej jst zdej tukej ne mislim neka drastična prilagajanja ampak malenkosti ki nam sčasoma lahko gredo na živce. Nisem tukaj v mislih imela to da mora bejba shujšat do kosti, pa se na blont pobarvat in še kakšno drugo neumnost...ampak drobne stvari. Sej veš ko imaš nekoga poln kufer ti lahko grejo na živce takšne malenkosti ko jih prej nikoli nisi opazil.
Mene na primer jezi če si kdo sposoja moje stvari za tuširanje, ali pa da mi pušča odprto tekoče milo ali pa pokrovček na zobni pasti, da mi šari po kremah za faco ....če ne pospravi cunj za sabo, da ko prideš v kopalnico po njegovem tuširanju da stopiš v bajer..to so stvari pri katerih je treba sklepat kompromise in še kup takšnih in drugačnih neumnosti. Spet nekoga drugega jezi če v gostilni namakaš kljun v njegovo pivo. če meni to kdo pove neham, če mi pa ne...pa to ker sem žleht parkeljc počnem še naprej, drugje je zmeraj bolj dobro kot doma ( seveda ob predpostavki da se ob tem človeku počutim sproščeno in udobno) širok smeh ...
VEdno so stvari zaradi katerih se je potrebno prilagajat in delat kompromise. Seveda pa to zdej ne pomeni da se pa zaradi tega mora spremenit cel človek, tisto je pač treba najt takega ko ti v večini stvari ustreža. Ampak vsak ima svoje male navade in razvade, ki nekoga motijo in ki jih nato včasih pač poskušaš omilčit ali odpravit. Je pa res da se ljudje v svojem osnovnem bistvu naj ne bi spreminjali za nikogar.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 22 Jan, 2006 22:25     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz v stvareh, ki sem jih prevzela od mojega dragega, uživam. Nenazadnje mi je bil tudi zaradi njih zanimiv in poseben. In skupaj sva vzljubila še veliko novih stvari in to so eni taki najini mali rituali, v katerih zdaj oba uživava. Ni tolk fora v prilagajanju, ampak v tem, da s tem ko nekdo od nekoga nekaj "pobere", dobijo ene čist navadne zadeve, opravila, dogodki... nov, poseben pomen.
Meni je bil prej recimo fuzbal fuzbal... z njim je zdaj to čist nekaj drugega. Ne bi pa nikoli tega počela, če bi zraven "trpela". Sej ni treba, da sta moški in ženska glih v vsem zlita. To postane dolgočasno in zaduši nek zdrav odnos v razmerju. sam, da pa tudi nič nimaš skupnega z nekom, mora bit pa tudi pekel.




   
 senior
Profesionalec
Profesionalec


Starost: 79
Pridružen/-a: 22:17, 23-Feb-2005
objave: 1130
Teme: 99
Kraj: obala
32261.9 kinta/e
55.4 šold/e
712.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Jan, 2006 15:32     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka Napisal/a:

VEdno so stvari zaradi katerih se je potrebno prilagajat in delat kompromise. Seveda pa to zdej ne pomeni da se pa zaradi tega mora spremenit cel človek, tisto je pač treba najt takega ko ti v večini stvari ustreža. Ampak vsak ima svoje male navade in razvade, ki nekoga motijo in ki jih nato včasih pač poskušaš omilčit ali odpravit. Je pa res da se ljudje v svojem osnovnem bistvu naj ne bi spreminjali za nikogar.

Jaz še vedno mislim, da je prilagajanje del igre, da bomo partnerju všeč. Torej se trudimo po svojih močeh, ker že po naravi nismo taki, se pa prilagodimo. To ne prinese dolgotrajne dobre zveze. Napisal sem dobre, ker lahko vse to potlačimo in se delamo kako nam je fajn. In takrat pa pride slučaj, ko nas moti, da je zobna pasta odprta... Jah, po mojem mišljenu je to le posledica nekega odnosa, ki to ni. Vzrok tiči nekje drugje. Samo mi ga sprojeciramo na to ubogo zobno pasto. To je isto kot glavobol. Ta se vedno pojavi ob neki bolezni. Mi lepo vzamemo aspirin in glavobol preneha. Ker pa je bil glavobol le posledica neke bolezni, pa vzroka za to še nismo odpravili.
Zato kot je že napisano, poiskati si moramo partnerja, ki nam najbol sede, ne da bi se zato moral posebej truditi.
Drži pa, da se "nalezemo" določenega partnerjevega načina življenja, ki seveda tudi nam tako ustreza, samo pred tem za to še nismo vedeli.




 Tehtnica Spol:Moški Opica NI na linijiOsebna Galerija od seniorPošlji zasebno sporočiloBlog
 zvon



Starost: 66
Pridružen/-a: 0:01, 18-Dec-2005
objave: 24
Teme: 0
Kraj: celje
531.4 kinta/e
0.0 šold/e
29.1 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Jan, 2006 16:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Moški nimamo energije za osvajanje, če ni takoj, se več dolgo ne bomo trudili. če pa nam uspe hiter ulov, pozabimo na osvajanje... :coffe1:




 Oven  Pes NI na linijiOsebna Galerija od zvonPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Mojzes
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 33
Pridružen/-a: 18:01, 28-Nov-2005
objave: 293
Teme: 8

7125.5 kinta/e
22.5 šold/e
307.5 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Jan, 2006 18:34     Naslov sporočila: Fight Re: Navade Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman Napisal/a:
Ali ste pobrali kakšne navade od svojega partnerja.
Naprimer kupujete določeno hrano, pijete določeno pijačo, hodite na določene kraje?
dobra tema
Te navade se nehote povzamejo", kajti sčasoma si postanemo podobni in tudi poznamo hojo, riganje, spakovanje, ropotanje...
vse to postane realna rutina.
Zelo prekrasno je, da se najdeta dva ,ki imata veliko enakih smislov razmisljanja, pogledov, obiskovanja, gibov, oblačenja, zapravljanja ali radodarnosti...potem ne rabita nekega vrhunskega prilagajanja kot le,da se negujeta po vremenu ali lune :flex:
..




 Lev Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od MojzesPošlji zasebno sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 23 Jan, 2006 23:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jz ne vem,da bi kdaj kj tazga omembe vrednega prevzel od kake deklce,razn eno besedo od ene.

Moja sestra recimo...ona je pa vsakič,ko ima novga fanta čist druga oseba. Prov spremeni lajf vsakič in mi gre to v bistvu totalno na živce,ker je res preveč to.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Jan, 2006 09:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Odkrijem nove stvari..vendar kot dodatek k ze mojim navadam..




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Mojzes
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 33
Pridružen/-a: 18:01, 28-Nov-2005
objave: 293
Teme: 8

7125.5 kinta/e
22.5 šold/e
307.5 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Jan, 2006 17:20     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

( ponavadi ljudje, ki so rojeni v vodnih znamenjih horoskopa radi nehote" prevzamejo navade drugih ljudi ) ..ribe, raki, škorpijoni....




 Lev Spol:Moški Konj NI na linijiOsebna Galerija od MojzesPošlji zasebno sporočilo
 Smooth
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 119
Pridružen/-a: 13:26, 08-Okt-2004
objave: 311
Teme: 5
Kraj: Monaco
6641.7 kinta/e
0.0 šold/e
151.1 flika/e

monaco.gif
objavaObjavljeno: Tor 24 Jan, 2006 20:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ce se druzis z bedakom mu postanes enak.....kaj sele s clovekom, s katerim si 24/7. Ce se navleces cesa pozitivnega je to ok....sicer....clovek mora vedet, kaj je pozitivno in kaj je "dark side"........... :sail




Don't lose the grip on the dreams from the past,
you must fight just to keep them alive



 1 opozoril pred Izključitvijo! Dvojček Spol:Moški Zmaj
NI na linijiOsebna Galerija od SmoothPošlji zasebno sporočilo
 KillerCat
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 25 Jan, 2006 00:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mojzes Napisal/a:
( ponavadi ljudje, ki so rojeni v vodnih znamenjih horoskopa radi nehote" prevzamejo navade drugih ljudi ) ..ribe, raki, škorpijoni....


?? Kje si pa to prebral nasmeh




   
 PikiPoki
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 42
Pridružen/-a: 10:48, 13-Maj-2005
objave: 237
Teme: 5
Kraj: Roma
4067.4 kinta/e
45.0 šold/e
76.9 flika/e

italy.gif
objavaObjavljeno: čet 26 Jan, 2006 15:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

midva povzemava en od drugega razlicne besede: npr on govori topl namest toplo, jst pa od njega satro (premet zlogov v besedah - sipu racku naprimer...oprostite za grd izraz, samo mi je pradu ravno ta na pamet)
On ne je mesa ko je z mano, ker ga jst ne, ceprav bi ga lahko.
Jst sem se zacela oblacit v bolj svetle stvari, kr naenkrat mam v omari kr dost belih stvari k jih prej nikol ni blo.
Kksnih velikih prevzemanj navad pa mislm da pri nama ni, mogoce se pridejo nasmeh




Ce ni res, je dobro izmisljeno.
Giordano Bruno


 Kozorog Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od PikiPokiPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97378 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2109s ][ Queries: 37 (0.0456s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.