Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pet 06 Feb, 2004 10:16     Naslov sporočila:  Zgodbica iz foruma: Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Toel potuje po e-mailih:

ljudje jaz ne morem več! nekomu se moram zjokat na rami in, ker bi se mi RL prijatelji verjetno do solz nasmejali, sem raje izbral vas, dragi moji...

naj začnem... verjetno veste, da je moja mala pred kratkim rodila najinega sinčka. od takrat so minili trije tedni. imamo se super. crkljamo se, mazimo, skrbimo drug za drugega in prvič v življenju lahko rečem, da sem absolutno srečen!

vendar kot vedno v življenju je za srečo treba plačati davek in ta je višji kot kadarkoli...
starši, saj veste o čem govorim- O 6-IH TEDNIH BREZ fu¤¤¤¤!!!! AAAAAAAA

jap, približno 6 tednov mora miniti od poroda, predno ga lahko namočiš... in, ljudje, verjemite da nekdo, ki težko zdrži 6 ur, ob tem moooočnoooo trpi...

že zadnji mesec nosečnosti sva ful malo, ampak takrat mi je draga nudila alternativo (oralni rokomet...), zdaj pa je stvar malo težje izvedljiva, ker je večino časa orenk zjebana od skrbi za pikca in gospodinjstva, tako da po tem, ko zvečer končno uspe nahraniti in uspavati malega, nimam srca še jaz pristaviti svojega...no, saj veste...

skratka: bolijo me že kolena, ker mi nabito polna jajca cel dan tolčejo po njih!!! Od nenadne pridobitve teže pod pasom se mi že krivi hrbtenica!!!
še na roko si ga ne upam vržt, ker se bojim, da bom ob vrhuncu prebil strop in "skopal" sosedo, ki živi nad nami...
...pred mano so pa še TRIJE DOOOOLGI TEDNI...

NEEEEEEEEEEEEEEEE!!! kaj mi je storiti, ker se bojim, da mi jih bo razneslo!!! RES! Sad

v življenju še nisem bil tako potreben pa tudi če upoštevam pubertetniška leta.

najbolj komično pri vsem tem pa je, ko me draga pogleda s svojimi lepimi modrimi okami in me zaskrbljeno vpraša: " Srček, a sem ti po porodu še zmeri sexy?"
jaz pa nimam srca, da bi ji po pravici povedal: "draga, zadnje tri tedne mi je sexy tut alfi nipič!!!"


Laughing




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.7813s ][ Queries: 37 (0.3877s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.