Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Avg, 2005 14:18     Naslov sporočila:  Nadev za lazanjo Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

A ma kdo od vas kak lušten recept za lazanjo- ker te klasične mesne in sirne se mi ne da več delat.
Neki receptov zelenjavnih mam, sam bi rada kakšnega preverjenega.
Ploooooooooooooooooooosim:)




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 23 Avg, 2005 14:38     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Uuuuuu
LAZANJA!
Mnjam, ja povejte no jst bi tud!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 23 Avg, 2005 19:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jaz sem po tisti moji na tem forumu že citirani knjigi o testeninah delala eno lazanjo z gobami, pa eno 'poletno' z bučkami in jajčevci. Gobova je bila po mojem mnenju boljša.
če koga zanima lahko poskeniram kak recept.
Drugače sem pa po tej isti knjigi sprobala kar precej ful dobrih receptov za pasticcio, pa sklepam, da ima vsak ljubitelj lazanje rad tudi to jed. V bistvu gre tudi tukaj za več plasti, le da uporabiš rezance. Nadevi so pa poljubni. Lahko pa mal improviziraš pa ideje od pasticcia ali pa zapečenih rezancev uporabiš tudi pri lazanji, pol je pa nešteto možnosti, od tune do piščanca, čeprav to potem niso več tipične tradicionalne italijanske jedi. Sam priprava jedi je po mojem tudi neke vrste igra, kjer je improviziranje dobrodošlo.




   
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sre 24 Avg, 2005 07:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No Fenia ob prilki k bos mela kej casa ti kr prosm kksn recept poskeniri...jaz tud rabim kksno novo idejo.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Sre 24 Avg, 2005 21:48     Naslov sporočila:  PAR RECEPTOV Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No, evo, obljuba dela dolg. Tukaj je par receptov (glej priponko PAŠTA.zip) iz knjigice Sončna kuhinja, recepte zbrala Valentina Orsini, izdala Založba CZNG.

Mimogrede, knjiga ni več v prodaji, tako da ni treba težit zaradi avtorskih pravic. nasmeh

Pa obilo užitkov in ustvarjalnosti pri kuhi!




   
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 12:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Avg, 2005 07:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Fenia- zlata si- hvala




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Avg, 2005 07:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hvala Fenia nasmeh mmm zdj sm sla to brat pa se mi prov sline cedijo pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 9:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Avg, 2005 08:27     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

TNX fenia, bomo sprobali zadevo, ampak trenutno mi manjka samo ena malenkost......pečica




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 25 Avg, 2005 08:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja potem pa pejdi h kaki sosedi ali pa prijateljici ustvarjat nasmeh

Glede na to, da ste spraševali za lazanjo sem izbrala par receptov za 'zapečene' testenine. Imam pa na zalogi še kakih 100 receptov za navadne testenine, od špagetov do tortelinov, tako da bom ob priliki še kaj takega dala gor. Za tiste, ki nimajo pečice.
So pa to drugače recepti, ki se v praksi zelo obnesejo (beri - jedi so užitne) oz. so, kot sem že enkrat pisala, tradicionalni italijanski. To je ena teta ful let zbirala po celi Italiji, potem pa izdala knjigo.




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 47
Pridružen/-a: 17:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Avg, 2005 09:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

dans začnem z ustvarjanjem
Fenči tvoja dobrota bo poplačana. Zdej bi mogli tak naredit , da za vsak ko bi kdo kaj spackal od tehle receptov bi it mogel prinesit en kos za probat. Verjetno ne bi rabla kuhat zelo dolg časa Razz




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Fenia
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: čet 25 Avg, 2005 09:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hmm, a to pomeni, da ti rada dala na preizkušnjo mojo izjavo, da so vsi ti recepti resnično užitni, al bi rada, da kako odvečno kilico pridobim?

Vsak dan pša res ne morem jest lazanje.




   
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 47
Pridružen/-a: 17:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Avg, 2005 10:02     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ah sej s kakšno kilco več bi bila verjetno prav sexi Pa še za tvoja kosila bi bilo poskrbljeno.




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 25 Avg, 2005 10:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Hehe jaz sm pa glih hotla zasikat, da bi še kkšn recept za omako za testenine...pa me je Fenia ze prehitela k se je javla. Mislm da bom jaz tud dons ustvarjala..sam bogi un k ga na kosilo povabim ...je riskantno k ga lohk se zastrupim pomežik




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

96742 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3287s ][ Queries: 37 (0.0952s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.