Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 05 Mar, 2005 21:39     Naslov sporočila:  02 zavitost v rjuho Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

zavitost v rjuho
larin dnevnik, 05.03.2005


spala sem bolj slabo. in še takrat, ko sem zaspala, me je prebudila nočna mora. sanjala sem kako sem ankha pripeljala na urgenco. tam so ga strpali v neko majhno sobo. panično sem začela letati po bolnišnici in iskati zdravnike, da bi mu pomagali, pa ni bilo nikjer nikogar.

odprla sem vrata, polkno in sedla na balkon. spremenila sem se. bojim se ljudi, smrti pa ne. bila sem ji priča, ta dogodek me je pretresel in zaznamoval. začela sem jo spoštovati in se je več nisem bala. občudovala sem prijateljevo moč v boju z njo in pozabila na užitek v življenju, ki mi lepša gotovost smrti. začela sem manj zajemati življenje in več razmišljati.

prav tako me je spremenil razvrat, v katerega se je podal ankh. živel je življenje, v katerem je veliko fukal, kadil in pil. tina mi je zaupala, da je bil tudi na koki in marihuani ter da se ju ni mogel otresti. ko je izvedel za neozdravljivo bolezen, je prenehal z nezdravim življenjem in se zaprl sam vase.

pogledala sem v nebo, v zvezde, k sreči je bil del neba jasen.
"hvala ti, da si me posvaril pred mojim načinom življenja."

ura je bila 11:04, ko je na telefonu zaigral bryan adams.
"nina."
seveda me je zbudila, pička smotana.
"kje si, stara?"
"na morju."
"fukaš?"
"ne, sama sem."
"sama?"
"ja. pa ti?"
"se spomniš uroša?"
"odvetniški pripravnik z majhnim kurcem in velikim fotrom?"
"ahahaha. v kazino v portorož me pelje."
nina se je smejala kot hijena. čeprav je bila moja duševna dvojnica, je bila v bistvu kurjasta pička. na njej sem najbolj cenila le to, da sva padali oziroma imeli okus za različne tipe. skupaj sva drug drugi ščitile hrbet in doživeli veliko avantur. in orgazmov. ok, nekajkrat sva pofukali kakšnega tipa, ki je bil obema dober. pa kaj?
"kdaj pa bosta?"
"ja dans."
"ej stara..." si je želela nadaljevati pogovor. čutila je, da je bilo nekaj narobe v mojem glasu.
"kaj?"
"ah nič, se slišiva, ko bom dol. ciao!"
"pa pa!"

v spodnji kafič sem šla na kavo in listala men's health. toliko kretenskih člankov na enem mestu v življenju še nisem videla. kot bi bili moški otroci. te članke gotovo piše neka zafrustrirana pička, ki je mož ni pofukal že pol leta.

pojedla sem pol zavitka jaffa piškotov, pizda so zjutraj dobri, in poklicala mateja.
"kje si fukač?"
"ma glej jo senjorino! kaj si v piranu?"
"ja, a prideš kaj na obisk?" sem ga vabila na nekaj, kar mi je bilo nerodno priznati.
"aaa, hočeš, da ti skuham kosilo."
"jaaaaa!" sem proseče tulila v slušalko.
"alora, pridem ob treh, ma ne mi umret do takrat!"
"super si. cmooka zate!" sem bila sladka.

medtem sem spraznila še drugo polovico zavitka piškotov, spila liter julijane - nadvse zdrava kombinacija - in odšla na sprehod ob morju. sprehodila sem se do bernardina in se odpravila nazaj. ko sem se vrnila, sem lase ovila v brisačo in stopila pod tuš. vrnila sem se prerojena, kmalu zatem je bil matej že na vratih.

poljubila sem ga na lice in povabila naprej.
"sit sem rib..."
"jaz tudi." sem potrdila njegovo željo.
"pa sem mislil, da bi danes jedla skutine štrukle."
"super!"
prinesel je prt, testo, skuto, smetano, tekočo čokolado in jajca; ne le svoja. vse ostale sestavine, tudi refošk za spremljavo, sem že imela. lotila sva se priprave kosila.

testo sem dala na z moko potresen prt, ga še malo razvaljala in namazala ter razvlekla. na koncu sem ga obrezala po robovih. matej je medtem pripravljal nadev. zdrobil je za poln majhen krožnik sveže odtečene skute, primešal dva rumenjaka, dodal četrt litra smetane, dve žlici sladkorja in trd sneg dveh beljakov. bil je tako prekleto hiter, da sva vsak svoj del komaj pripravila skupaj. tisti moment je spominjal na dober fuk: oba sva bila prepotena in prišlo nama je skupaj. testo je namazal z nadevom in zadevo rahlo zavil, jo položil na prtič in vanj prav tako rahlo zavil pripravljeno dobrino. bil je nežen kot kipar z glino. končni izdelek je povezal z vrvico in dal kuhat v slano vodo. štruklji so se kuhali pol ure. medtem sva pila refošk, se pogovarjala in stepla sladko smetano za prilogo, jo dala na krožnika in nadgradila s črtami tekoče čokolade. kmalu so se tej sladki dekoraciji pridružili tudi koščki štruklja s potresenim sladkorjem.

medtem, ko sem ga opazovala med jedjo, kako je v usta dajal koščke štrukljev, sem postala potrebna. matej je bil eden mojih najbolj zanesljivih ljubimcev. ni bil pretiroma dobro grajen, je pa znal dobro fukati in kuhati. to sta bili značilnosti, ki sem jih pri moških brez denarja najbolj cenila. ko sva pojedla prvo serijo kosov, sem vstala, ga prijela za ovratnik in zakričala:
"pofukaj me!"

odrinila sem ga do dnevne in padel je na kavč. skozi zadrgo sem mu pofafala kurca. jajca je imel obrita, njegov neobrezan kurac pa me je spominjal na slonji rilec. smešno, ha? kmalu me je že fukal od zadaj. dolgo nisem porivala in moja pička je bila tako vlažna, da ga v sebi nisem več čutila tako kot sem si želela.
"tako mi ne bi nikoli prišlo." sem sebično pomislila.

spomnila sem se trika, ki me ga je naučil nek španec, ko sem bila na absolventskem izletu v barceloni. prava prasica sem, ko sem pohotna. stekla sem v kuhinjo, vzela tisti prt in mu z njim ovila kurca, ter si ga spet potlačila v pičko. sedla sem nanj in fukala sva počasi. občutek je bil božanski. drkal me je. o pizda kako mi je prišlo! prt se je dodobra navzel mojih sokov, sem prenehala migati, se oprla na koleni, segla po prt in ga vlekla počasi naprej in nazaj. hvaležno sem ga gledala v oči. užival je, prasec, ko sem s prtom drkala njegovo glavico. gotovo ga je peklo kot prej mene.
"a te drkam, prasec?" sem za trenutek prenehala in ga zagrabila za vrat.
"pizda je to dobr!" se mi je zahvaljeval.
vstal je, si ga naprej drkal sam, nato pa se spustil po mojem grlu. tako veliko sperme v življenju že dolgo nisem pogoltnila.

očedila sva se, se gola vrnila v kuhinjo in nadaljevala z refoškim in štruklji.
"s seksom sva kalorije več kot pokurila." je vljudno pripomnil.
matej je zelo redko uporabljal vulgarizme. bil je dobro vzgojen, za njegovo vzgojo pa je skrbela njegova vdovela nona, ki je na svoja stara leta kuhala župniku.

ura je bila pet, ko me je poklicala nina:
"pri kopru sva, stara, a se dobimo čez eno uro v andantu? midva skočiva še nekaj kupit v merkator."
"nisem sama, ja ne vem..." sem odlašala in gledala mateja.
"delat moram it." sem prebrala iz njegovih šepetajočih ustnic.
"oooo, a te je matej nafilal?" je kokodakala nina.
"v andantu čez eno uro." sem se izvlekla iz nerodnosti.
"gut."
"pa pa."
"lupčka."

z matejem sva se še stuširala, nato pa sva se poslovila. on je šel kuhat, delat, sama pa sem se uredila in odšla na sprehod, da bi se srečala s kokošjo in kretenom.

ta teden sem bila pridna. smrt prijatelja je v meni rodila vest in postajala sem vedno bolj odgovorna za svoja dejanja. odgovornost pa človeka boli v samemu sebi.

sicer še nisem prenehala kaditi, sem pa število cigaret na dan prepolovila. glede na to, da tudi bolj malo fukam, opravljam prekleto dobro delo. prav tako mi je dovolj, da sem samska.
"dobiti moram resnega tipa."
poslušala sem kako soseda fukata.
"aha, tokrat ne bom gledala na denar in zunanjost!"
trdno sem bila odločena, ko sem se pogovarjala s ceneno van goghovo imitacijo na steni.

kako je bilo v nadaljevanju današnje sobote, je pa že čtivo za naslednjič, se vam ne zdi?




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Sob 05 Mar, 2005 23:01     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ankh :plosk :plosk

Emmmm...a si ti siguren da nisi pi.čka ujeta v moškem telesu??

Drugače pa .... ŠE... :rdec:




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 06 Mar, 2005 00:06     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

lucka....sj zato se mu pa pičke tok nastavlajo,ker ima svojo ženstvenost tako močno razvito.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 lucka
Doktor
Doktor


Starost: 48
Pridružen/-a: 18:54, 16-Dec-2004
objave: 3168
Teme: 246
Kraj: Celje-Ljubljana
90674.9 kinta/e
225.0 šold/e
3520.5 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 06 Mar, 2005 00:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pokličunga a si mu ti slučajno kej fauš Twisted Evil Zdej veš na čem je treba delat, da boš dobil kako bejbo




Naša pot ne vodi po mehki travi.
To je gorska steza s številnimi skalami.
Vendar pa vodi navzgor...
PROTI SONCU... sreèka

Vèasih razdalja, ki jo prehodite,
ni tako pomembna kot smer,
v katero se napotite.


 Oven Spol:ženska Zmaj SkritOsebna Galerija od luckaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlog
 Zlobko
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 51
Pridružen/-a: 10:07, 07-Feb-2005
objave: 777
Teme: 25
Kraj: Ljubljana
24294.2 kinta/e
113.1 šold/e
324.3 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 06 Mar, 2005 15:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Poženščeni tipi, fuj, ogabno.
Ankh ni poženščen, pogruntal je kaj ženske rade slišijo in to z veseljem izkoristi.
Pokličunga, začni delat na tem, in ni vrag da se tudi tebi ne bojo kr same metale pod noge, v naročje....mah kamorkoli že.
Za vzgled si vzemi starosto Ankha.




Image


 Lev Spol:Moški Podgana NI na linijiOsebna Galerija od ZlobkoPošlji zasebno sporočiloBlog
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97361 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.3033s ][ Queries: 37 (0.0859s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.