Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Sob 18 Dec, 2004 12:08     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Bassman Napisal/a:
no ja to res ne bo držalo, da ženske delajo prve korake, ženske v večini samo čakajo. Ker tud res je, da težje prenesejo zavrnitev.


Mi to lahko utemeljiš?

V tvojem svetu je tako, v mojem pa drugače. V mojem svetu ste moški bistveno bolj sramežljivi in si ne upate niti koraka naredit. Ste bistveno manj samozavestni in se bojite žensk, ki si na glas upajo povedat svoje želje, pričakovanja. Raje bluzite okoli takih, ki so hmmmm, mlade, se ne poznajo in so zadovoljne z vsem tistim, kar jih še lahko naučite. Bojite se vsega novega in zavračate dobre lastnosti samostojne ženske. Strah vas je , da bo ona v službi bolj uspešna, strah vas je, ker vidite, da ženske obvladamo biti vse skupaj.....karieristke, dobre mame in še boljše ljubice.....Ja, šefe ....tako je v MOJEM svetu !





Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Dec, 2004 10:37     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
Bassman Napisal/a:
no ja to res ne bo držalo, da ženske delajo prve korake, ženske v večini samo čakajo. Ker tud res je, da težje prenesejo zavrnitev.


Mi to lahko utemeljiš?

V tvojem svetu je tako, v mojem pa drugače. V mojem svetu ste moški bistveno bolj sramežljivi in si ne upate niti koraka naredit. Ste bistveno manj samozavestni in se bojite žensk, ki si na glas upajo povedat svoje želje, pričakovanja. Raje bluzite okoli takih, ki so hmmmm, mlade, se ne poznajo in so zadovoljne z vsem tistim, kar jih še lahko naučite. Bojite se vsega novega in zavračate dobre lastnosti samostojne ženske. Strah vas je , da bo ona v službi bolj uspešna, strah vas je, ker vidite, da ženske obvladamo biti vse skupaj.....karieristke, dobre mame in še boljše ljubice.....Ja, šefe ....tako je v MOJEM svetu !


Sicer ne vem na katerem planetu živiš ti, ampak jst sem še na zemlji, sem preveril.
Kar se tiče samozavestnih žensk, o tem ne bi, ker to so samo izgovori, zakaj da se jih bojimo itd. V končni fazi pa ugotoviš, da so precej težke in zatežene in zaradi tega tipi bežimo od takih, ki same sebi raje kot zatežene rečejo samozavestne (tukaj te izključujem, ne leti nate).
Da bi se bali novega in zavračali dobre lastnosti samostojne ženske, nakar ugotovimo, da njene tavme, od večje (zadnje) ločitve z življenjskim partnerjem se vlečejo in se bojo vlekle v nedogled, za kakšno resno zvezo s takšno žensko lahko kar pozabiš, ker ona ne bo delila nič z nobenim moškim več, niti materialnih stvari, niti prave resnične ljubezni.
In če bi v resnici bile tako dobre in popolne, bi bile zelo iskane, tako pa ugotavljamo, da imate precej travm iz preteklosti, iz katerih ne najdete izhoda in potem letate iz ene skrajnosti v drugo, medtem zamenjate nekaj tipov in na ves glas kričite, da smo moški vsi po vrsti zmešani in da nimamo jajc biti z tako popolnimi ženskami.

Nikol nisem imel nobenih problemov s tem, če ženska zasluži več, to bi mi bilo celo v veselje, saj bi bilo v skupni blagajni več keša in vedno sem vsako svojo podpiral pri njeni karieri in ji pomagal.

Po drugi strani, če pa gledaš, kaj tipi iščejo, je pa to, da je vsaj univerzalna ženska, če že popolna ni.

Mlade ženske, ja vsekakor, če mi žene more dati drugega, ker je zmešana, mi lahko da vsaj svojo mladost in neobremenjenost s preteklostjo, kar pomeni, da me sprejema brez zadržkov in nekih predsodkov, kar pač pričakujem od ženske, ker jih tudi sam sprejemam odprtega srca, čeprav sem bil že večkrat razočran, ampak mislim, da si vsaka zasluži čisto celega mene, ne glede na to kaj bo......




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Dec, 2004 10:41     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No evo ..pišeš torej osebno mnenje ....sprašuješ pa nasplošno. Tko ne gre.
Eno je samozavest eno pa vse to kar pišeš o obremenjenosti.
Govorila sem za večino iz mojega zornega kota.
Pa mi upaš trditi, da moški niste obremenjeni z ženskami svojega življenja ...sam par primerov : Pokličunga pa Ankh ....he he

Pa hvala k o tečnobi ne misliš name bogi




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Dec, 2004 10:55     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
No evo ..pišeš torej osebno mnenje ....sprašuješ pa nasplošno. Tko ne gre.
Eno je samozavest eno pa vse to kar pišeš o obremenjenosti.
Govorila sem za večino iz mojega zornega kota.
Pa mi upaš trditi, da moški niste obremenjeni z ženskami svojega življenja ...sam par primerov : Pokličunga pa Ankh ....he he

Pa hvala k o tečnobi ne misliš name bogi


Lej na splošno, ne morem pisat tuki, lahko napišem osebno mnenje in pa nekaj misli mojih prjatlov, ki so ali so bili v podobnih situacijah.
Kar se tiče pa tipov, ki SO obremenjeni s preteklostjo, je pa to njihova stvar, pač morajo dat to čez, eni prej drugi kasnej eni nikol.

če bi se sam obremenjeval s preteklostjo, potem nobeni ne bi dal več možnosti, ampak bi mi bile ženske samo za sex.




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Dec, 2004 10:56     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kar isto velja za ženske pomežik




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Dec, 2004 16:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica Napisal/a:
Pa mi upaš trditi, da moški niste obremenjeni z ženskami svojega življenja ...sam par primerov : Pokličunga pa Ankh


čak,čak...na kaj točno se tole nanaša?
Obremenjujem se zaradi žensk iz svojega življenja?
Predvidevam,da to govoriš o deklci,katera me je zjebala,mi lagala v faco in me prizadela,kot nihče prej,ki mi je dala misliti in mi pokazala, da ne smem ženski nikoli več 100% zaupati?

Samo ne vem,kje ti vidiš kako obremenjenost z ženskami v mojem življenju? Hmmmmmmm... ne,res prov ne vem za to,da bi bil obremenjen. Sem pa razočaran ja,to je pa res.

No ja,al si pa spet kj različno razlagava in predstavljava.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 20 Dec, 2004 17:07     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

HMMMMM, dejstvo je da jo povsod omenjaš.....povsod razlagaš kako se ti je zgodila krivica.
Temu da ne premoreš razmišljati brez da je Ona v povezavi, je zame obremenjenost s preteklostjo = deklico.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 21 Dec, 2004 09:19     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No ja,to je sicer taka tema,ki naj nebi pasala sem,ampak na PM,ampka vseen. Ne omenjam je povsod,ampak tam,kjer je govora o ženski hinavščini ali kaj jaz vem čem še vse...pač to je moja izkušnja in napišem svojo izkušnjo,kjer je kaj povezana s čim... no ja... whatever v bistvu.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97368 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.0249s ][ Queries: 41 (0.4589s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.