povej

Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 17 Maj, 2004 22:36     Naslov sporočila:  časopis+knjiga Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ali kupujete zdej te časopise z knjigami
ali se vam to zdi brezveze




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 -Naya-
Doktor
Doktor


Starost: 49
Pridružen/-a: 9:59, 05-Dec-2003
objave: 2367
Teme: 369
Kraj: dolenjska
18823.6 kinta/e
116.2 šold/e
286.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 17 Maj, 2004 23:14     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kupila sem enega pa je bila knjiga tako bedna da je nikakor ne mislim prebrat do konca.
Bom kupila še kakšno ja.
Zdi se mi v redu ideja ker so knjige pri nas blazno drage.




Èlovek je svoboden, ko se nièesar ne boji in si nièesar ne želi! angel


 Kozorog Spol:ženska Tiger SkritOsebna Galerija od -Naya-Pošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Maj, 2004 07:49     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mislim, da je tale ideja folk malo nardit malo bolj razgledanga, kar dobra, samo vprašanje je kok so knjige dobre!




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Maj, 2004 08:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah kolkr sm jaz gledala so vec al manj kr izbrane knjige, niso mi vse vsec - to itaq ne mors nikol tko izbrat, neki sm jih pa tud ze prej prebrala.
To se mi zdi dobra ideja ker so pri nas knjige res drage, predvsem mlajsa populacija pa se mi zdi da zlo mal v knjiznico hod- razen za fax ali solo.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 mity
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 53
Pridružen/-a: 17:31, 26-Feb-2004
objave: 877
Teme: 26
Kraj: Ljubljana
13807.0 kinta/e
102.0 šold/e
63.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Maj, 2004 08:46     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Meni osebno je mimo ideja, da bi pretiraval s kolicino beletristike doma...za to je bolje it v knjiznico...




Èe zliješ žlico gnojnice v sod vina - dobiš gnojnico!
Èe zliješ žlico vina v sod gnojnice - dobiš gnojnico!


 Ribi Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od mityPošlji zasebno sporočilo
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Maj, 2004 08:47     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Mhm pr nas bomo mogl it s5 v Ikeo po kksno knjizno polico. pomežik

Ne wem no...dolocene stvari mas doma..take k wes da jih bos s5 prebral in to dostkrat al pa ki ti tko kej pomenjo...take knjige k jih pa ne bos bral ampak jih mas za okras je pa brezveze.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Maj, 2004 10:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

meni se sploh ne zdi brezveze ta ideja časopis+knjiga ali sedaj celo DVD. Zdi se mi da smo Slovenčki premalo splošno razgledani in nam ne bi prav nič škodovalo če bi kakšno svetovno uspešnico prebrali. V teh časopisih prebiramo kroniko, horoskop, šport in še kakšen trač. Pač smo Butalci, ki živimo v Butalah.




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Maj, 2004 10:52     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

če bi bla zravnknjiga Butalci bi prec šu kupt...prvi bi bil v vrsti!

Sam drugač smo pa slovenci splohšno nadpovprečno razgledani v svetovnem merilu!

In če prebereš roman al pa 2 ne boš zato nč bl splošno razgledan...za to je bol,da leksikon predelaš!




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 Shajtana
Odvisnica
Odvisnica


Starost: 42
Pridružen/-a: 15:17, 08-Dec-2003
objave: 4204
Teme: 66
Kraj: Lj
68412.4 kinta/e
258.2 šold/e
1466.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Maj, 2004 11:30     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Jah tud roman k cemu doprinese , npr k besednemu zakladu in tud delno k splosni razgledanosti.
Znanje zame ni enako razgledanosti.




People plan...God laughs...


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od ShajtanaPošlji zasebno sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 kleopatra
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 47
Pridružen/-a: 11:55, 29-Feb-2004
objave: 362
Teme: 19
Kraj: ljubljana
1865.7 kinta/e
2.0 šold/e
8.7 flika/e

barbados.gif
objavaObjavljeno: Tor 18 Maj, 2004 12:34     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Včeraj smo imeli sestanek in je direktor je na koncu izjavil - "Lepe stvari so očem skrite"..... če ne bi brala Malega princa bi verjetno včeraj izpadla totalno blont kura.
Določeni verzi, misli... iz svetovne in naše literature so splošna razgledanost in seveda tudi znanje.




 Ribi Spol:ženska Kača SkritOsebna Galerija od kleopatraPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
 quentin
Amater
Amater


Starost: 64
Pridružen/-a: 20:25, 26-Sep-2004
objave: 172
Teme: 0

1967.0 kinta/e
10022.9 šold/e
80.7 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 00:03     Naslov sporočila:  Ma, Živalsko farmo sem pa kr Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ma smeh

Živalsko farmo sem pa kr z veseljem kupu smeh

(sej, časopisa niti odprl nisem, sem ga "podaril" sodelavcem) ha ha




 Rak Spol:Moški Prašič NI na linijiOsebna Galerija od quentinPošlji zasebno sporočilo
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 08:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nekateri, ki imajo bolj frišne domove, sploh mladi, je zelo priročno, ker so si lahko za zelo malo denarja naredilo stilno knjižni zbirko v dmislu dekoracije v dnevni sobi. Knjige v redni prodaji so res tako drage, da si jih mladi v večini težko privoščijo.
Sama jih nisem kupovala, ker mi že na pogled niso bile atraktivne, rajši grem v knjižnico in si izposodim res dobro knjigo.




   
 EnigmA
Moderatorka
Moderatorka


Starost: 42
Pridružen/-a: 14:50, 20-Nov-2003
objave: 1928
Teme: 199
Kraj: Povsod in nikjer
19560.3 kinta/e
133.4 šold/e
774.8 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 11:53     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kaj vem...tok hudo mimo se mi zadeva ne zdi, čeprav ne kupujem teh časopisov nasmeh




Je suis la, et ailleurs!


 Oven Spol:ženska Pes NI na linijiOsebna Galerija od EnigmAPošlji zasebno sporočiloBlogSkype Ime
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 03 Okt, 2004 12:12     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ne kupujemo ker imamo doma že itaq preveč knjig smeh




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97367 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 1.7805s ][ Queries: 37 (0.8173s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.