Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Poll :: Zvrsti (kategorije)

Action
14%
 14%  [ 1 ]
Adventure
0%
 0%  [ 0 ]
Arcade
0%
 0%  [ 0 ]
Cards & Lottery
0%
 0%  [ 0 ]
Strategy
14%
 14%  [ 1 ]
Puzzles
28%
 28%  [ 2 ]
Simulation
0%
 0%  [ 0 ]
Sports
0%
 0%  [ 0 ]
drugo
42%
 42%  [ 3 ]
Skupaj glasov : 7


Avtor Objave
 Nannna
Amater/ka
Amater/ka


Starost: 40
Pridružen/-a: 22:49, 29-Mar-2004
objave: 159
Teme: 12
Kraj: Lj.
2815.2 kinta/e
2.0 šold/e
337.6 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Sob 28 Avg, 2004 23:31     Naslov sporočila:  Igre Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Katero zvrst iger največkrat igrate?




 Lev Spol:ženska Prašič NI na linijiOsebna Galerija od NannnaPošlji zasebno sporočiloMSN Messenger - naslov
 Mijau
Profesionalka
Profesionalka


Starost: 46
Pridružen/-a: 13:50, 08-Jan-2004
objave: 1123
Teme: 21
Kraj: Ljubljana
14379.0 kinta/e
2.0 šold/e
241.9 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Avg, 2004 13:03     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Arkade, strategije večinoma.
Zdej špilam Civ3 +Exp packe, Sacred, še zmeri so mi všeč Simsi (igram s cheatom, da mam keša k pečka:)) in The age of mythology, Etherlordsi... pa še kej se najde. Aja pa ful mi je dobra, oz. sta mi dobri CIV 1. in 2. (igra narejena po nadaljevanki Crime Investigation (Na kraju zločina)) -sam ko jih enkrat obrneš nimaš kaj več z njo. Jo pa priporočam tistim, ki jim je ta nadaljevanka kul.

Sem kr game junky. Lahko igram ceu vikend, sam da mam kaj za pit, jest in da je WC kje blizu.




 škorpijon Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od MijauPošlji zasebno sporočilo
 Bassman
Administrator
Administrator


Starost: 117
Pridružen/-a: 10:52, 20-Nov-2003
objave: 10490
Teme: 2469
Kraj: Ljubljana
134069.9 kinta/e
1015531.8 šold/e
10048.2 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Avg, 2004 13:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Pr men so 2 zvrsti, to je streljanje in pa arkadne.
No.1 je DOOM
potem pa duke 3d, pa Half Life, Unreal Tournament.
Potem je pa red alert, Warcraft, itd




Image
www.vakciji.si ------------------ www.povej.com


 Ribi Spol:Moški Koza SkritOsebna Galerija od BassmanPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslovSkype Ime
 Godfather
Vztrajen
Vztrajen


Starost: 41
Pridružen/-a: 14:36, 26-Mar-2004
objave: 365
Teme: 9
Kraj: Ljubljana
5388.4 kinta/e
58.3 šold/e
33.6 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 29 Avg, 2004 21:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Strategije kot npr. Civilization, pol kakšen Championship Maneger, pa kakšno športno sem ter tja smeh




"The future belongs to the people who believe in the beauty of their dreams."


 Vodnar Spol:Moški Pes NI na linijiOsebna Galerija od GodfatherPošlji zasebno sporočilo
 prue
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 29 Avg, 2004 21:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Nobeno. Ne igram igrc, ker se mi ne da. nasmeh

Nazadnje...mnogo let nazaj...pa sem igrala historic, aladin, bomba in podobne. Laughing




   
 Zlobko
Gost







0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 29 Avg, 2004 22:00     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Neverwinter nights + vsi dodatki, Baldurs Gate I. in II. + vsi dodatki, Ice Wind Dale, cela Warcraft serija, StarCraft, Diablo I. in II. + Expansion ....itd
Trenutno pa nažigam prek neta Wolfensteina : Ennemy territory. Cool




   
 Poklièunga
Odvisnik
Odvisnik


Starost: 43
Pridružen/-a: 12:47, 16-Feb-2004
objave: 4227
Teme: 77
Kraj: Valhalla
54743.9 kinta/e
104.0 šold/e
791.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 13:10     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Men je pa naj GOTHIC serija. No ja,sej v bistvu sta samo 2 dela + dodatek za 2 del.

TO je namreč zvrst RPG.

Se pravi RPG in pa FRP so mi najbol.
Pol pa še kaka fajn streljačina,pa strategije so ql...mah,sj v bistvu kr vse več ali manj igram,sam da je špil dobr.




Who? ... Me? ... OK!



 2 opozoril pred Izključitvijo! Oven Spol:Moški Petelin
NI na linijiOsebna Galerija od PoklièungaPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočiloBlogObišči avtorjevo spletno stran
 ankh
No.1 uporabnik
No.1 uporabnik


Starost: 49
Pridružen/-a: 23:10, 17-Dec-2003
objave: 1679
Teme: 83
Kraj: ljubljana
26164.4 kinta/e
698.5 šold/e
422.4 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 13:24     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

glasoval sem za drugo.

darksteel in pokličunga imata zelo zelo dober okus. v svojem življenju sem obrnil že najmanj trideset raznoraznih fantasy role play iger.

meni najljubše vseh časov pa so: ultima underworld, ravenloft - strahd's possession, ultima ix ascension, menzoberanzan, ravenloft - wraith of ankhtepot, dark sun shattered lands, vse tri serije lands of lore, ultima viii the pagan, might & magic viii, fallout i,... všeč so mi tudi vse novejše izpeljanke po modelu advanced dungeons & dragons, kjer kraljujejo baldur's gate, neverwinter nights in icewind dale. gothic je tudi nekaj posebnega. pravkar pa sem izkoreninil zlo iz okolice vasice homlet v igri the temple of elemental evil (atarijeva mešanica ekip, ki sta naredili baldur's gate in fallout), kjer poteka taktično bojevanje.

te igre so mi že tako najedle možgane, da se želim poročiti s pripadnico zlobnih vilincev, ki so pred milijoni let padli v underdark, ter poslušati njene molitve pajčji demonki llolth. sivokože in belolase ženske prekleto popolnih oblin in rdečih oči me neizmerno privlačijo.

dogodivščinam naproti pa se vedno podam s krepostnim paladinom, ki ga imenujem sir gregorius, nato z zdraviteljskim druidom, ki ga poimenujem ankh, zelo močnim barbarom conanom, veščo čarodejko sarthanio in potikavsko vilinsko lokostrelko eutheio.

v otroštvu sem prebral kopico fantazijskih romanov, katere sem nekatere kasneje igral tudi kot igre. predvsem menzoberanzan s svojo zgodbo o drizztu, dobremu drowu, in potovanju v veliko podzemno mesto menzoberanzan, me je navdušil. mislim, da si en teh romanov tudi zasluži svoj film, saj gre za mnogo bolj realne, zlobne, temne in zanimive scenarije kot pri gospodarju prstanov.




najveèji èlovekov užitek in èudež je ankh: zalivanje zibeli življenja s tekoèino življenja.



 2 opozoril pred Izključitvijo! Rak Spol:Moški Tiger
SkritOsebna Galerija od ankhPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 13:42     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Puzzle,...da preženem dolgčas ..))))




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 sapramish
No.1 Uporabnica
No.1 Uporabnica


Starost: 43
Pridružen/-a: 22:01, 08-Jun-2004
objave: 2078
Teme: 90
Kraj: Ljubljana
45929.1 kinta/e
137.1 šold/e
791.2 flika/e

sweden.gif
objavaObjavljeno: Pon 13 Sep, 2004 21:51     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

telefonske igrce... smeh




God invented man because Eve's vibrator ran out of batteries. širok smeh


 Oven Spol:ženska Petelin NI na linijiOsebna Galerija od sapramishPošlji zasebno sporočiloBlogMSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Ne moreš prilepiti datoteke na tem forumu
Ne moreš Prenašati datotek na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97378 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2022s ][ Queries: 39 (0.0429s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.