Koledar 
Domov Domov Forum Forum Prijava Prijava Išči Išči Registriraj se Registriraj se
 

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo

Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo
Avtor Objave
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Tor 30 Mar, 2004 23:28     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Kot sem že napisala, se mi zdi, da je odvisno, zakaj se razmerje konča. Ne vem pa, kako v realnosti to zgleda doživet, ker te izkušnje nimam.
A po moje je to zlo težko ohrant, ker se ob propadu veze marsikaj zgodi, kar človek težko požre, ali pa rabi čas, pa neglede na to kakšen odnos je bil na začetu.




   
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Tor 30 Mar, 2004 23:31     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja se strinjam, Jagoda ......predvsem je potrebno, da si vzameš potreben čas, da se spet postaviš v utečene tirnice življenja......in kot sem prej rekla...če je bilo PRAVO prijateljstvu, bi se obdržalo ....to je moje mnenje, ki pa seveda še ni preverjeno....




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Apr, 2004 06:58     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

palčica lahko je govorit in razmišljat zadeve teoretično, toda praksa je ponavad zmerom drugačna!!!




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Ned 11 Apr, 2004 07:57     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Piky...po večini smo vsi teoretiki.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Ned 11 Apr, 2004 12:16     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Ja in dobro je, da smo teoretiki, ker ko enkrat saki ridemo v to situacijo, lahko bolj modro ravnamo in je rezultat tega pozitivnejši. če smo seveda taki ljudje, da se znao pogovarjat z razumom. Jaz se tega učim zavestno zadnje pol leta pa že mnogo bolj svobodno diham.




   
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Apr, 2004 07:22     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja no, zato ti pač iz lastnih izkušenj povem, da pač ta tvoja teorija ne drži.

sm tui sam mislu tako prej, pa sem se pošteno opeku!

nikoli več nebi šel več v kaj takaga!!!

ampak seveda ima mogoče kdo tudi drugačne izkušnje...




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 palèica
Doktor
Doktor


Starost: 54
Pridružen/-a: 22:46, 28-Jan-2004
objave: 2363
Teme: 151

11851.4 kinta/e
0.7 šold/e
14.2 flika/e

macau.gif
objavaObjavljeno: Pon 12 Apr, 2004 15:18     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

Piky.....vem, da si bil pred kratkim zelo razočaran. Pravilno je, da se kej naučiš iz tega, a vseeno je treba se spet naučit zaupat.




....sredi cveta na zeleni semenjski èašici je sedela èisto majhna deklica, nadvse nežna in ljubka ! Bila je komaj za palec velika in zato so ji dali ime Palèica....
(H.C.Andersen)



Trenutno Izključen Oven Spol:ženska Pes
SkritOsebna Galerija od palèicaPošlji zasebno sporočiloObišči avtorjevo spletno stran
 Gost








0.0 kinta/e

objavaObjavljeno: Pon 12 Apr, 2004 17:40     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

No poznam primer čudovite veze, ki se je rodila po približno treh letih prijateljstva formata "rit pa srajca", pa je vse ful fajn. Kaj se pa lahko zgodi, če zadeva ne bo večno štmala, pa sam bog ve. Zato težko rečem kaj je dobro nardit v takem primeru, ker nimam tega na spisku svojih izkušenj.
Mislim, da je precej odvisno, kako vsak posameznik reagira na srčne rane, kako jih celi,...




   
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: Tor 13 Apr, 2004 22:59     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja seveda sem se naučil nekaj, to da drugič ne bom več tvegal prijateljstva!

kaj naj rečem, bila napaka, ampak jeb ga, tak je pač lajf...

itak celo živleje učenje, tko da...

pomežik




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 cherry
Vztrajna
Vztrajna


Starost: 46
Pridružen/-a: 18:07, 27-Feb-2004
objave: 286
Teme: 5
Kraj: Berlin
2843.8 kinta/e
4.0 šold/e
2.0 flika/e

germany.gif
objavaObjavljeno: Sre 14 Apr, 2004 14:09     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

tudi jaz mislim da ima ta poskuz vecinoma res dobre moznosti obstajati dolgo dolgotrajno...

namrec, kot so ze drugi povedal, tvegas... ce ne bo ratalo, bo tezko nazaj postaviti isto razmerje kot je bilo prej... mozno je pa VSE!

preden se pa tvega, se morata pa oba zavedati, v kaj se podata... ali vec pricakujeta potem kot "par" ali pa napolnita samo se vezo z dodtkom ki ga v prijateljstvu ni... in treba si je biti na jasnem: so ljudje s katerimi smo si lahko res res super prijatelji (morda celo ravno zaradi nasprotja medseboj) ampak vcasih ne pomeni da bi tudi v vezi izslo... to je treba pokapirati.

piky... ti si eden tistih najbrz redkih primerov, ki mi ni ratalo... ves, potem jaz pravim, da je nekako MORALO biti tako... zdaj te se boli pa vidis da ni bilo prav, ampak spoznal bos pa nekoc, zakaj sta morala to doziveti... in te razumem, ce nisi pripravljen tega seenkrat poskusiti... enkrat je najbrz bilo dovolj, ceprav si bos morda se kaksno dobro priloznost s tem zaprl, ampak... vazno da znas it naprej pa si zavedas, da ona potem ni bila prava... te pa gotovo druga caka nekje.

hudo je pa sigurno, da si s tem izgubil dobro prijateljico, skoda... ampak tu spet pravim: ce je res res bila tako dobra frendica in ti njej dober prijatelj, potem bi morala biti v stanju vsaj spet drug z drugemu dobro komunicirat in na prijateljski valovni dolzini si nekako zaupati... pac kot kolega... ce to vama ne gre, potem ze prej nista bila sam frenda ampak potihem sta si bila ze tko ful vsec ze prej... pac ni bilo zrelo prijateljstvo... ampak za tem ze kaj malo vec

tko si mislim... kokr si drznem tajiti, v kolikor vaju ne poznam.




 Kozorog Spol:ženska Kača NI na linijiOsebna Galerija od cherryPošlji zasebno sporočilo
 Piky
Redni uporabnik
Redni uporabnik


Starost: 44
Pridružen/-a: 19:29, 08-Jan-2004
objave: 573
Teme: 46
Kraj: Ljubljana
449.2 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

slovenia.gif
objavaObjavljeno: čet 15 Apr, 2004 11:35     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

ja saj, kaj naj rečem na to. pač nebi še enkrat šou tak riziko, pa postavljal na kocko vsega.

maaa, pa sj, sicer se pa sekirat zarad takih zadev ni lih najbl pametn, jz se itak ponavad raj sabljam...

kva češ, kar je blo, je blo, naučil smo se nekaj, tak da...




Jaz dobar, ti dobar, mi priatla!


 škorpijon Spol:Moški Koza NI na linijiOsebna Galerija od PikyPošlji zasebno sporočilo
 Krof




Pridružen/-a: 15:22, 15-Feb-2004
objave: 5
Teme: 0

0.0 kinta/e
2.0 šold/e
1.0 flika/e

blank.gif
objavaObjavljeno: Pon 19 Apr, 2004 13:11     Naslov sporočila:  (brez zadeve) Odgovori s citatomBottom of PageNazaj na vrh

servus. Jaz bi to priplonkal, k vasemu razgovoru. Zanimivo, prijatelja st lahko v nedogled, ce pa pol postaneta par , pa ni nic vec tako roznato, ce pokne v vezi. Tak iz iskusen bi reku da je to zato , ke se oba spola, prevec samoomevno jemleta. ''Zaj sva skup , zdaj sva si samoomevna'' nek tak slogan visi skoraj nad vsako zvezo, ki je usojena na propad. in ce je problem preid nazaj na prijatlsko zvezo , pol je to samo zarad tega ker sta med tem , ko sta bila skup , opostila tisti vazn del- KOMUNIKACIJA!!!!!!! Trej , iz iskusen , ja gre bit spet prijatl , vem da gre. Samo je pa treba tud neki za to naredit. Ni nobena magija , al kak komliciran protokol. Gre se samo za to, da si ves cas odkrit, iskren, pa da zines ko te kaj muci......itd . Torej da se naprej ohranjas tisti isken prijatski odnos. po takem receptu bota lahko sla narazen kdajkoli, pa dobene ne bo zacuden al sokiran. Oba vesta vsaj priblizno za kaj se pr i drugem gre , zato pa je pol spet lazje preit v prijatlsko svezo, seveda ce to, zelita oba. Tak cist preprosto
To bi blo nekak to , :keks . smeh




    NI na linijiOsebna Galerija od KrofPošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:      
Objavi novo temoOdgovori na to temo Poglej prejšnjo temoPošlji Email Prijatelju/ici.Seznam Uporabnikov, ki so videli to TemoShrani to Temo kot datotekoPrintable versionPrijava za zasebna sporočilaPoglej naslednjo temo

Poglej naslednjo temo
Poglej prejšnjo temo
NE moreš Objaviti novih Tem
NE moreš Odgovoriti na to Temo
NE moreš Urejati svojih Objav
NE moreš Izbrisati svojih Objav
NE moreš Glasovati na Objavah
Lahko prilepiš datoteke na tem forumu
Lahko Prenašaš datoteke na tem forumu


časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Board Security

97372 Attacks blocked

Powered by phpBB2 Plus based on phpBB © 2001, 2002 phpBB Group :: FI Theme :: Modov in Zaslug :: HELP-OXPUS :: Namestitev phpbb HDdesign

[ Time: 0.2829s ][ Queries: 37 (0.1213s) ][ Debug on ]
Get Firefox!
Upgrade to Firefox 1.5!
Registracija | Pravilnik | Informacije | Seznam strani | Flash Igre | E-kartice | Blog | Album smeškov | Uprava | Čvek IRC

OPOMBA: Portal je namenjen testiranju GNU programske opreme in je popolnoma nekomercialen. Vsa reklamna sporoila so zgolj izmenjava povezav.