Pero Piše

Bla Bla Bla - Vračanje

Bassman - Sre 01 Jul, 2009 07:58
Naslov sporočila: Vračanje
Kam se vedno znova in znova vračate, razen domov seveda?
In pa zakaj?
Terminatorka - Sre 01 Jul, 2009 10:56
Naslov sporočila:
Na ta forum. (Bad) habit? nasmeh
Bassman - Sre 01 Jul, 2009 12:22
Naslov sporočila:
Zakaj BAD habit?
Terminatorka - Sob 04 Jul, 2009 14:44
Naslov sporočila:
Zato, ker imam načeloma "svoje" mennje o kracanju po forumih oziroma brezvezenm ukvarjanju z niki ala HAIR. ME pa, anjbrž zaradi "čustvene navezanosti" in lojalnosti šefu vedno znova zanese in pridem kaj na hitro nakracat. nasmeh
Nihče ni popoln. Razen morda hair. nasmeh
Shajtana - Sre 08 Jul, 2009 11:25
Naslov sporočila:
Domov v vseh možnih pomenih Very Happy Na kakšno počitniško al pa izletno destinacijo...k prijateljem in nenazadnje sama k sebi Surprised
Arbi - Pet 10 Jul, 2009 14:40
Naslov sporočila:
Shajtana @ Sre Jul 08, 2009 11:25 am Napisal/a:
in nenazadnje sama k sebi Surprised


Kaj to pomeni?

LP, Arbi
Hair - Pet 10 Jul, 2009 22:05
Naslov sporočila:
Pozdravljeni!

Tudi jaz se vračam, kr prevečkrat na ta forum. Zanima me kaj bo še kdo povedal o mojem pisanju pri zdravih laseh.

Sem ravno prej dal sam sebi modri karton in potem naj bi pisal moderatorjem in sem jim prosil sem da bi zbrisali moje pisanje in moj uporabniški račun.

Ker je odveč da se pojavljam tu. Tako nekega pristnega zanimanja ne bom dobil še manj mogoče kak "bravo zate". Pa kaj češ taka je družba in taki smo ljudje.

Ja nč jst vas vse pozdravljam tudi tiste, ki sem jim ubogi. Modratorje pa naprošam za pojasnila da lahko pobrišem svoje pisanje, če pa lahko naredijo da moje uporabniško ime in geslo ne prime več pa še toliko bolje.

p.s.

Dear Marc

I await your photograph with interest.

Please supply accurate facts, as the details of your first e-mail contradict those of the second e-mail

Thank you

Yours sincerely

Mrs M C Sherlock FIT MAE

Chairman of The Institute of Trichologists

Chief Executive of Administration

Member of The Academy of Experts.

Member of the European Hair Res'arch Society ' tm je A so me opozitr da spet spamam
xenia - Ned 12 Jul, 2009 20:51
Naslov sporočila:
Jaz sem ti nekaj napisala o laseh.

Povsod kjer je človeku lepo se rad vrača.
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB