Pero Piše

Bla Bla Bla - Zastoji

Bassman - Tor 02 Jun, 2009 08:32
Naslov sporočila: Zastoji
Ali vas zastoji na cesti vržejo iz tira?
Oziroma kaj počnete takrat v koloni?
donna - Tor 02 Jun, 2009 13:16
Naslov sporočila:
Sprašujem se zakaj je zastoj!
Zakaj bi me vrgli iz tira, če vem, da je kakšna možna druga pot se obrnem, če ni pač počakaš, HB nimam dolgočasnega partnerja in se lahko kej menva, če sn pa sama pa ponavad telefoniram. NIsem človek za panike in da bi sitna bila! Včasih tud okolico gledam, ponavad kej zanimivga vidiš- kakšno lepo fasado, zanimive rožice ali pa kaj podobnega.
Arbi - Tor 02 Jun, 2009 18:44
Naslov sporočila:
Poskušam si vzeti vedno dovolj časa, da ne zamujam zaradi takih reči. če pa zamuja, potem človek postane živčen, kot pes. No, vsaj jaz in opažam, da je to precej splošna lastnost. Ker potem se začne pojavljati sram in krivda in seveda stara dobra ogroženost pred posledicami zamude. In vse to mora ubogo človeško bitje prenašati znotraj tiste gužve, hice in hektike, ko so tudi vsi ostali drugi navadno taki, da precej neradi gledajo rožce naokoli in vidijo ter predvsem čutijo samo samega sebe, druge pa, kot ene monstrume, ki imajo vse polno pištol v avtih in bodo zdaj zdaj začeli pokati. To sicer ni precej daleč od resnice, vendar na srečo potreba po pokanju v največ primerih ni združena z realizacijo oz. potešitvijo te potrebe.

LP, Arbi
Bassman - Sre 03 Jun, 2009 07:46
Naslov sporočila:
Ok, pa če se ti nikamor ne mudi, zakaj potem vseeno živčnost?
Arbi - Sre 03 Jun, 2009 12:58
Naslov sporočila:
Potem pri meni največkrat ni živčnosti. če pa je, pa je zaradi česa drugega in potem zastoj le še poveča stopnjo. Saj je vedno nekaj drugega vzrok in nikoli zastoj sam po sebi. Nekateri s(m)o že dovolj nemirni sami v sebi občasno. če pa kdo reče, da nikoli ni nemiren, pa je še posebej hudo bolan, hihi.

LP, Arbi
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB