Pero Piše

Ljubezen in odnosi - zaljubljena

jagoda - Sob 14 Mar, 2009 23:56
Naslov sporočila: zaljubljena
Oj!

Na ta forum pišem prvič. Za vas imam eno vprašanje, na katerega si ne znam odgovoriti. Zaljubljena sem v enga tipa, pa ne vem če on isto čuti do mene. Pred kratkim sva si zazrla v oči in se mi je zdelo, da se mi je čas ustavil in da okoli naju ni bilo nobenega, čeprav jih je bilo polno. Kar nisva se mogla nehat gledat in to se je ponovilo že parkrat. Ali to kaj pomeni z njegove strani? Rda bi vedela pri čem sem, da si ne bi delala lažnih upov.

Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem.
Arbi - Ned 15 Mar, 2009 09:11
Naslov sporočila:
Preveri, če je samski. Najbolje bo tako, da se pogovorita. če ni samski, lahko pričakuješ romanco, ki se lahko konča tragično, če ga začneš ljubiti (t.i. lažni upi).
Sicer pa si ženska in že poznaš vse odgovore. Ženske nikoli ne vprašajo ne da bi vedele za odgovor, hihi.

LP, arbi
donna - Ned 15 Mar, 2009 10:47
Naslov sporočila:
neumno vprašanje, kako naj mi sedaj vemo kaj on misli
Bassman - Pon 16 Mar, 2009 09:17
Naslov sporočila: Re: zaljubljena
jagoda @ Sob 14 Mar, 2009 10:56 pm Napisal/a:
Oj!

Na ta forum pišem prvič. Za vas imam eno vprašanje, na katerega si ne znam odgovoriti. Zaljubljena sem v enga tipa, pa ne vem če on isto čuti do mene. Pred kratkim sva si zazrla v oči in se mi je zdelo, da se mi je čas ustavil in da okoli naju ni bilo nobenega, čeprav jih je bilo polno. Kar nisva se mogla nehat gledat in to se je ponovilo že parkrat. Ali to kaj pomeni z njegove strani? Rda bi vedela pri čem sem, da si ne bi delala lažnih upov.

Za odgovore se vam že vnaprej zahvaljujem.


če si to začutila in če sta se tako gleddala, potem zagotovo.
Prvi občutek je vedno tisti tapravi, ki ti pove kako in kaj.
Arbi - Pon 16 Mar, 2009 10:16
Naslov sporočila:
donna @ Ned Mar 15, 2009 9:47 am Napisal/a:
neumno vprašanje, kako naj mi sedaj vemo kaj on misli


če mu nežno prislonimo del Berette, kjer gre metek ven, na čelo in ljubeznivo zaprosimo naj nam pove, potem bomo že nekako izvedeli, hihi.

LP, Arbi
xenia - Pon 16 Mar, 2009 11:42
Naslov sporočila:
Ali pa tudi ne kaj resnično misli oz čuti.
Arbi - Pon 16 Mar, 2009 14:52
Naslov sporočila:
xenia @ Pon Mar 16, 2009 10:42 am Napisal/a:
Ali pa tudi ne kaj resnično misli oz čuti.


Hihi, oja, zdrdral bo vse kar ve in še več. Zatajil bo lastno ženo, mati in otroke in zajokal zraven.
Vendar to ni nič takega. Tudi najboljšim se dogaja. Tudi tudi.
Zato pa so berette. Kaj pa si mislila? Da trebimo uši z anusov z njimi ?

LP, Arbi
PikiJapok - Pon 16 Mar, 2009 15:01
Naslov sporočila:
Arbi je v bistvu dokaj dobro opisal... 19 mm dolžine in 9mm debeline je očitno več kot dovolj dobra dimenzija za orgazem... Več njih po potrebi.
Arbi - Pon 16 Mar, 2009 18:54
Naslov sporočila:
Brrr...tole se precej preteče bere.
Jaz sem se samo šalil. Nobenih vagin ne bomo navrtavali s svincem, še manj lobanj.
Arbi ni o tem pisal. Arbi je pisal DO uporabe orodja in NE O sami uporabi te zanimive igračke.

LP, Arbi
donna - Pon 16 Mar, 2009 21:23
Naslov sporočila:
PikiJapok @ Pon 16 Mar, 2009 14:01 Napisal/a:
Arbi je v bistvu dokaj dobro opisal... 19 mm dolžine in 9mm debeline je očitno več kot dovolj dobra dimenzija za orgazem... Več njih po potrebi.

umira od smeha
jagoda - Tor 17 Mar, 2009 10:11
Naslov sporočila:
Hvala vsem za odgovore. Ja je samski, to sem že ugotovila. Pa tudi ob tistem pogledu sem ta občutek začutila. Vnaprej bom upoštevala, kar ste mi svetovali. Kaj pa kak nasmešek bo prišel prav ali raje ne?
Bassman - Tor 17 Mar, 2009 10:43
Naslov sporočila:
Ja ti se mu samo lepo nasmej, ga lepo poglej in bo že sam prišel do tebe.
jagoda - Tor 17 Mar, 2009 12:49
Naslov sporočila:
Ok hvala.
Arbi - Tor 17 Mar, 2009 14:06
Naslov sporočila:
Potem pa te bo s trdonjo po glavi počil, ko boš pridno klečala pred njegovimi nogami, kot zrela, odgovorna in čuteča ženska, in ti boš vsa vesela, ko bo pritekel sok življenja in se razlil po tvojem obrazu v obilju.
Ankh življenja bo zalit in krog bo sklenjen (Deuce, 2006). Aleluja!!!

LP, Arbi
xenia - Tor 17 Mar, 2009 20:26
Naslov sporočila:
Statistika pravi, da je to moška utvara, da imajo ženske rade spermo na obrazu ali pa v ustah - obstajajo samo izjeme.
Arbi - Tor 17 Mar, 2009 22:44
Naslov sporočila:
Res je. Saj lahko vidimo v www.povej.netčih, kako uboge revice pljuvajo tisto spermo naokoli in so še najbolj srečne, če čim bolj mimo šprica.

LP, Arbi
Bassman - Sre 18 Mar, 2009 09:59
Naslov sporočila:
xenia @ Tor 17 Mar, 2009 7:26 pm Napisal/a:
Statistika pravi, da je to moška utvara, da imajo ženske rade spermo na obrazu ali pa v ustah - obstajajo samo izjeme.


Vse je kompromis v partnerski zvezi.
Žena naredi nekaj, kar ji mogoče ni najbolj všeč zato, da bo potem mož zanjo naredil nekaj, kar pa njemu ni najbolj všeč.
In to počneta drug za drugega in nobenemu ni to muka, ker to počneš za nokoga, ki ga imaš rad. če pa ti je za partnerja nekaj težko počet, potem pa se je treba vprašati, ali so sploh čustva do njega/nje taprava.

če niso potem bolje najti drugega.
xenia - čet 19 Mar, 2009 10:40
Naslov sporočila:
Jaz se v nič ne silim in naj tako tudi ostane.
Bassman - čet 19 Mar, 2009 11:49
Naslov sporočila:
xenia @ čet 19 Mar, 2009 9:40 am Napisal/a:
Jaz se v nič ne silim in naj tako tudi ostane.


saj te nihče v nič ne sili.

vendar, če ti za partnerja ne storiš nekaj......potem ne moreš pričakovati, da bo on zate storil nekaj.......

razen, če je totaln copat.....
Arbi - čet 19 Mar, 2009 14:42
Naslov sporočila:
Res je. In jaz sem totaln copat, hihi.

LP, Arbi
časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas
Powered by phpBB2 Plus and Kostenloses Forum based on phpBB